Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, witus napisał:

Uwielbiam Węgry spędziliśmy tam kilka urlopów zawsze było super.

Natomiast wracając z południa i lądując na ich basenach dzień po plaży w Cro czy Grecji … to już za każdym razem była nadmiarowa wisienka na torcie.

Dobry pomysł z wydzieleniem opłaty za baseny z campingu.

Chyba nigdy nie wróciliśmy z południa, nie zatrzymując się na Węgierskich basenach :].

W dniu 17.08.2022 o 09:19, Dodi napisał:

I tak zrobią Węgrzy na pozostałych kempingach z basenami i skończy się tak jak Zalakaros (patrz wyżej)

Jak ma być tam teraz jeszcze mniej turystów to IMO lepiej. Zalakaros zawsze lubiłem właśnie za to że tam nigdy nie było tłumu. 
Niby tak się wszyscy poobrażali na Węgrów, taki zły i niedobry kraj a w długi weekend zarówno w Lipocie jak i Hajduszoboszlo miejsc na kempingu nie było (ludzie odbijali się od recepcji). Chyba pierwszy raz po otwarciu nowej części campingu w Lipocie doszło do czegoś takiego. Więc tak rodacy - przestańcie już jeździć na Węgry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tomii napisał:

Niby tak się wszyscy poobrażali na Węgrów, taki zły i niedobry kraj a w długi weekend zarówno w Lipocie jak i Hajduszoboszlo miejsc na kempingu nie było (ludzie odbijali się od recepcji). Chyba pierwszy raz po otwarciu nowej części campingu w Lipocie doszło do czegoś takiego. Więc tak rodacy - przestańcie już jeździć na Węgry!

Oni tranzytowo się odbijali ;) I nie oszukujmy się - Węgrzy są tani, obecnie bardzo tani. Jest tam pogoda, z krajów okolicznych jest bardzo blisko, warunki na kempingach bardzo dobre. Klient zawsze się znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomii napisał:


Niby tak się wszyscy poobrażali na Węgrów, taki zły i niedobry kraj a w długi weekend zarówno w Lipocie jak i Hajduszoboszlo miejsc na kempingu nie było (ludzie odbijali się od recepcji). Chyba pierwszy raz po otwarciu nowej części campingu w Lipocie doszło do czegoś takiego. 

Patrząc na ilość parceli zwłaszcza tych na nowej części nie chce się wierzyć. Ale musiał być tam "meksyk"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tsport napisał:

Patrząc na ilość parceli zwłaszcza tych na nowej części nie chce się wierzyć. Ale musiał być tam "meksyk"

Podobno pod Lipotem stało 20 zestawów w oczekiwaniu na wjazd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy w zasadzie tyle samo nad morze jak i np. Bogacs i bardzo lubimy jeździć na Węgry. Właśnie to połączenie basenów z campem najbardziej odpowiada i jeśli będzie rozdzielone to nie widzę tam siebie a na pewno nie tak często jak to było w przeszłości. 

W tamtym roku wpuścili nas do Bogacs tylko dla tego, że byliśmy samym busem na powrocie z Grecji. Przyczepy i kampery się odbijały od bramy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tsport napisał:

Masakra. Ciekawe jak sytuacja w Bogacs. :)

pisałem wcześniej, od piątku po południu już się ludzie odbijali od bramy, my byliśmy od czwartku to też szału nie było i np rząd od basenów był dobity max

od strony domków pojedyncze miejscówki, sporo miejsca pod zjeżdżalniami, jak wyjeżdżaliśmy w poniedziałek to było podobnie

tam jest mały kemping, więc nie wiele potrzeba żeby się zapełnił, pierwszy raz od bramy odbiłem się ze 4 lata wstecz przed majówką

od tego czasu dość regularnie publikują na FB że jest full, przeważnie w piątek w wakacje i przed dłuższymi weekendami 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w Lipot spędziłem 11nocek i zbytnio nie narzekam... Mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać... Każdy lubi spędzić wakacje jak mu się podoba więc nie pisać na ten temat....  Co prawda przydało by się jakieś duże ogarnięcie tego kempingu co do ustawiania się na parceli bo to był dramat... Przyjeżdżali ustawiali się na parceli, czy to namiot, czy przyczepa a samochód na parceli obok.. Wyjazd do sklepu, zostawianie leżaków aby nikt im miejsca nie zajął i miejsca brak... Wyjeżdżałem w piątek przed długim weekendem i w recepcji panie brak miejsc.. ale jak ma nie brakować jak się 2 parcele zajmuje... A porządku nie ma komu pilnować... Toalety i prysznice już były opisywane i to się potwierdza plus zmywaki, jak na takie duże nowe pole tylko 2szt... Dużo za mało.. Z czystością, cóż poradzić ze przyjeżdżają ludzie i po sobie o porządek nie dbają... Wygląda na to że w domu też tak robią...  Było minęło jak nie będzie innej opcji to z pewnością też tam jeszcze zawitam... Ile osób tyle opinii... Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w tym roku plan zostać w Polsce i zwiedzić wchod od Mazur po Bieszczady. Plan padł w niedzielę po pierwszym oberwaniu chmury na Warmii i mało sprzyjającej prognozie na kolejne dni. Zrodził się plan że jedziemy gdzie ciepło i można popluskać w ciepłej wodzie. Po nienachalnej rekomendacji jacek00 wyznaczyliśmy kierunek Papa. We wtorek się już tu zameldowalismy. I powiem szczerze jesteśmy bardzo zadowoleni. Obłożenie może 30%. Kemping standard zachodnią Europa. Duże parcele i węzeł sanitarny na najwyższym poziomie. Parcele duże i wydzielone z wszystkimi mediami. Co do samych term to dla naszych dzieci 5 i 7 pierwsza klasa. Bezpieczne baseny i zjeżdżalnie. Mieliśmy zostać do piątku ale dzieciaki nie chcą wyjeżdżać. Musimy zostać do niedzieli. Na tą chwilę bardziej nam się podoba niż na zeszłoroczne lstrii i bardzo rekomendowanym Polarii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gizbern napisał:

Na tą chwilę bardziej nam się podoba niż na zeszłoroczne lstrii i bardzo rekomendowanym Polarii. 

:] :] :] o masz. Dziwie się że po takim stwierdzeniu jeszcze jest cicho i spokojnie w tym wątku :hehe:. Ja bym się Papą za bardzo nie chwalił. Zaraz zrobi nam się tam drugi Lipot i stonka się zjedzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] :] :] o masz. Dziwie się że po takim stwierdzeniu jeszcze jest cicho i spokojnie w tym wątku :hehe:. Ja bym się Papą za bardzo nie chwalił. Zaraz zrobi nam się tam drugi Lipot i stonka się zjedzie. 

To było tak kontrowersyjne, że wszystkich zatkało ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gizbern napisał:

Po nienachalnej rekomendacji jacek00 wyznaczyliśmy kierunek Papa. We wtorek się już tu zameldowalismy. 

Sam wymyśliłeś Papę! Ja tylko opowiadałem jak tam jest i że powinno się wam spodobać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, witus napisał:


To było tak kontrowersyjne, że wszystkich zatkało ;)
 

To nie jest kontrowersyjne. Nie oszukujmy się każdy z nas oceni dane miejsc przez pryzmat swojego pobytu. Dobra pogoda i obłożenie danego miejsca będzie tu zawsze kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gizbern napisał:

To miałem na myśli wspominając o ''nienachalnej  rekomendacji'' :-)

Najważniejsze że jesteście zadowoleni, na przekór wszystkim :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.