Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopy czy Wam czegoś w życiu brakuje? Albo jaracie się palniczkami gazowymi (to jeszcze rozumiem bo nieumiejętne posługiwanie może spowodować zajaranie) albo starą astrą ?

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hippis napisał:

albo starą astrą

Bo to ta Astra. A nie ten Opel. :hehe:

Edytowane przez BUMERANG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy czy Wam czegoś w życiu brakuje? Albo jaracie się palniczkami gazowymi (to jeszcze rozumiem bo nieumiejętne posługiwanie może spowodować zajaranie) albo starą astrą

 

Ooooo widzisz, też się podjarałeś i wypatrzyłeś że to astra.

A pomyśl jakie będzie jaranie się jak połączymy palnik z astrą

 

O cyckach nawet wtedy nie ma co wspominać

 

 

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cezarr napisał:

Uwaga palnik gazowy mam już do odbioru, wieczorem będzie test i będem  siem chwalić ?????

ja dziś rano na szybko użyłem do zgrzania 2 węży plastikowych. Zdecydowanie szybszy w działaniu od elektrycznej nagrzewnicy. Mam 4 sztuki tego, którego pokazałem i zdecydowanie nie ucieka mi nigdzie gaz. Trzeba mocno dokręcać. Zapalarka piezo oczywiście jest.

To co pokazał @Suzu4x4 wygląda o wiele lepiej, ale też nie kosztowało 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Cezarr napisał:

Na początku dam Wam instrukcję obsługi, poczytajcie sobie najpierw ???

 

IMG_20200724_143401.jpg

Kurka wodna - byłeś szybszy - mój wprawdzie już odebrany, ale jeszcze w zawiniątku czeka w samochodzie na rozpakowanie i testy.

W czwartym punkcie instrukcji wydaje mi się, że jest błąd, ale sprawdzę jeszcze u siebie:D

Ale w pierwszym punkcie z rysunku widzę wyraźnie, że nie można nikomu walić w twarz jak ma kask. Znaczy się jak nie ma kasku - można śmiało:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Zulos napisał:

W czwartym punkcie instrukcji wydaje mi się, że jest błąd, ale sprawdzę jeszcze u siebie

To widać już na pierwszy rzut oka, byki ortograficzne aż w oczy kolą :lol:
Co do palnika to działa, świeci grzeje i się zapala sam :P ale żebym czuł się z tym bezpiecznie to już inna sprawa :blink:
Tak czy siak działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2020 o 20:08, chris_66 napisał:

 chamstwo straszne w tym sezonie 

Niestety w tym sezonie może być ciekawiej niż w poprzednich. Wiele osób pojechało na kempingi po raz pierwszy od bardzo wielu lat a niektórzy są pewnie po raz pierwszy w życiu. Sam mam znajomych którzy nagle postanowili pojechać na kemping bo to zdrowsze i trudniej się zarazić... Dlatego my odpuszczamy wysoki sezon w tym roku. Trzeba pamiętać że oni nie tylko się drą ale często mają wypożyczone przyczepy czy kampery i nie potrafią nimi jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cezarr napisał:

Najgorsi są Ci z Warszawy ? ;)

Nie każdy z blachami na W jest z Warszawy a nie każdy z Warszawy jest Warszawiakiem.

To jest kwestia wychowania albo ktoś jest wychowany albo nie.

Przypomniało mi się jak kiedyś na studiach chodziliśmy grupą po górach i spaliśmy w wieloosobowej sali jeszcze z jakimiś dwoma kolesiami. Zrobiła się noc wiec poszliśmy spać. Jakie było moje zdziwienie gdy rano jeden ze znajomych opowiadał mi jak się w nocy obudził a Ci dwaj kolesie pili Johnego z gwinta po cichu żeby nas nie obudzić. I 3/4 zrobili bez hałasu.

Da się? Da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.