Skocz do zawartości

Jak zachowujesz się na kempingu?


weekendowyTurysta

Rekomendowane odpowiedzi



...... Ci dwaj kolesie pili Johnego z gwinta po cichu żeby nas nie obudzić. I 3/4 zrobili bez hałasu.
Da się? Da

Zwykłe chytrusy, podzielić się nie chcieli

A co do nowych na kempingu to już od dawna nie widzieliśmy takiego dna
I nie chodzi o zielonych w temacie, tym można wytłumaczyć i za flaszkę pomóc . Zresztą sami się pytają i uczą
Patologia taka przyjeżdża że uszy więdną, zachowania nawet nie ma jak skomentować .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, chris_66 napisał:

Patologia taka przyjeżdża że uszy więdną, zachowania nawet nie ma jak skomentować emoji25.png

Bo u nas pokutuje przeświadczenie że kemping to takie miejsce gdzie się można wyszaleć. Na kemping jeżdżą Ci co ich nawet na kwaterę nie stać...

W zeszłym sezonie zdarzyło mi się to dwa razy. Raz w PL i raz w CZ. Te Czechy to była masakra. Kolesie byli tak nawaleni że spali na ziemi tam gdzie padli, z resztą tylko jeden miał namiot a jego 3 towarzyszy miało pewnie jakieś inne plany... a wcześniej zrobili imprezę do 3 rano.

Slabo to wspominam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vrs napisał:

Jakie było moje zdziwienie gdy rano jeden ze znajomych opowiadał mi jak się w nocy obudził a Ci dwaj kolesie pili Johnego z gwinta po cichu żeby nas nie obudzić. I 3/4 zrobili bez hałasu.

Da się? Da

Oni nie byli kulturalni tylko dzielić się nie chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kaszubach czy Pojezierzu Drawskim nie widziałem nigdy myjących się ,myjących głowy w jeziorze natomiast na Mazurach jest to częsty widok.Dlaczego?
Witam

Jak pamiętam dawno temu, ludzie biwakujący kąpali się w jeziorach z mydłem i szamponem, no ale wtedy było wszystko inne i prostsze. Może do teraz taka tradycja, a może woda miększa jest i lepiej włosy wyglądają.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas pokutuje przeświadczenie że kemping to takie miejsce gdzie się można wyszaleć.


Za moich młodych lat było rozróżnienie na pole biwakowe, pole kempingowe i kemping. Dwa pierwsze standard mordowni, jednego kranu i wychodka, kemping jako luksus i kultura.
Teraz wszystko schodzi na psy


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem więcej , często na polach biwakowych gdzie nie ma przede wszystkim prądu a nawet wody jest spokojniej niż na kempingach - ale nie zawsze.Polacy są teraz mobilni nawet w autach za 3 tys i wszędzie dojadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chris_66 napisał:

Teraz wszystko schodzi na psy emoji22.png

Ale nie musi, ze 3 może 4 lata temu byłem na kampie w boszkowie, było rozdzielenie, od wjazdu w prawo i w dół był sektor dla ,,młodych gniewnych,, :) a w lewo do góry dla rodzin z dziećmi. Nikt nikomu nie przeszkadzał, rodzice nie uciszali młodzieży a młodzież nie przeszkadzała tym drugim. Ale jak robiło się już za głośno to właściciel interweniował, ale do pewnego poziomu mogli się wyszaleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna obserwacja dziś z basenów w Hajduszoboszlo. Jest w basenie taki niby ogon wieloryba, dla ozdoby i lania się wody. Jakiś Janusz wszedł,ratownik zagwizdał i pokazał że nie wolno, Janusz pomachał mu i skoczył na główkę, ratownik coś pogadał przez telefon i po czterech minutach przyszli panowie i odgwizdali Januszowi koniec kąpieli i w trójkę zgodnie gdzieś poszli

 

 

Wysłane z telefonu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, chris_66 napisał:

ratownik coś pogadał przez telefon i po czterech minutach przyszli panowie emoji1980.pngemoji1980.pngi odgwizdali Januszowi koniec kąpieli i w trójkę zgodnie gdzieś poszli emoji106.pngemoji106.pngemoji106.png

I to jest egzekwowanie regulaminu. Niestety u nas regulaminy służą do łamania a nie egzekwowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.