Skocz do zawartości

Kamerka w samochodzie


Azjata

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, poziom napisał:

Najczęsciej w kamerkach samochodowych bateria działa krótko. Ot, żeby zrzucić jakby co film na kartę. Albo jak kamerka ma opcję działania pod wpływem wstrząsu to sie włączy na ~30sek.

ten Xiaomi 70mai PRO ma 500mA wiec trochę powinien działać

 

pewnie dlatego

1 godzinę temu, witus napisał:

 


Czasami zostawiam samochód pod korpo na tydzień, na zdarzenia parkingowe wystarcza ten wbudowany akumulator. Nie mam w tym czasie innego zasilania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

06c26fb863b0767948421272839fa6d0.jpg

Może zamiast dodatkowych lusterek warto zainstalować od razu z tyłu przyczepy

Zobacz ofertę: 70mai LUSTERKO REJESTRATOR JAZDY + KAMERA COFANIA https://allegro.pl/oferta/70mai-lusterko-rejestrator-jazdy-kamera-cofania-9210349077?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Testował ktoś tą wersję kamery xiaomi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, jacek00 napisał:

Słaby procesor, nawet w porównaniu do tej Xiaomi 

Wstawiłem na szybko, ale mam starsze urządzenie   z androidem i nie uświadczyłem potrzeby mocniejszych parametrów. Navi,google maps,  dvr działa doskonale. Więc jak dla mnie dane  techniczne  są mało istotne a dodać trzeba że moje ma 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszelkie kamerki w lusterku, z lusterkiem, montowane na lusterku, odpadają z uwagi na czujniki. Można o tym zapomnieć.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kristofer napisał:

Ja też zapytam, ale o kamerkę chyba specyficzną, może ktoś widział coś podobnego. Powinna być jak najmniejsza, ale nie jest to priorytet, tylko cecha pożądana. Za ekran może służyć np. smartfon. Najważniejsze: na tyle dobra jakość nagrywania, aby można było bez problemu odczytywać n-ry rejestracyjne późnym popołudniem (w nocy niekoniecznie), rozdzielczość najlepiej 4K, ale nie będę przesadzał i wystarczy 1920x1080, a ostatecznie może być nawet tylko HD, czyli 1280x720, musi być jednak 60kl/s oraz w komplecie druga kamerka "tylna" (oczywiście tylna może mieć troszkę gorsze parametry, bo zazwyczaj tak bywa). Konieczny jest czujnik ruchu, czyli tryb "parkingowy" - nagrywanie z obydwu kamer, ale natychmiastowe, a nie dopiero po dłuższej chwili. Gdyby miała własny akumulator na minimum 5 min ciągłej pracy 2 kamer, byłoby super, ale bez tego poradzę sobie z zasilaniem. Reszta bajerów nie jest wymagana, może być w bonusie :skromny: Jeśli ktoś, coś, ew. propozycje, to proszę piszcie. Ach, no i oczywiście nie musi być "mercedesem wśród" kamer, nawet powinna być jak najtańsza ?

PS

Wszelkie kamerki w lusterku, z lusterkiem, montowane na lusterku, itp. wykluczone.

Olej zrobiony to coś wietrzę teraz pare stron o kamerce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kristofer napisał:

OK, nie było pytania :D

Nie zaczynaj, niektórym jak nie przechodziło tak już nie przejdzie.:) Kristofer a patrzyłeś za czymś takim jak  to: https://pl.aliexpress.com/item/33040267236.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2485ca4aVWWCB2&s=p&ad_pvid=202005220904306247736283525030003090817_20&algo_pvid=69369781-0ab5-4969-8090-2f680434356c&algo_expid=69369781-0ab5-4969-8090-2f680434356c-19&btsid=0ab6d59515901634702026565ef980&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ nie mówię że akurat to ale jest mase podobnych urządzeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bob Duży napisał:

Nie zaczynaj, niektórym jak nie przechodziło tak już nie przejdzie.:)

Za to jak niektórym kij w d... wlazł to już wyjść nie potrafi. Więcej luzu i trochę humoru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacekzoo napisał:

Za to jak niektórym kij w d... wlazł to już wyjść nie potrafi. Więcej luzu i trochę humoru ?

Naprawdę nie wiem, o co Ci chodzi. Odkąd pojawiłeś się na forum, zawsze Ci pomagałem i służyłem radą, również, gdy zwracałeś się z pytaniami na PW, dostawałeś szczegółową odpowiedź. Teraz nie wiem, co Cię ugryzło i zrobiłeś się w stosunku do mnie uszczypliwy.

21 minut temu, Bob Duży napisał:

Dzięki za link, popatrzę w wolnej chwili :ok: Ali... to taki ogrom przeróżnych ofert, że na pewno coś tam jest, tylko można spędzić tydzień na przeglądaniu, chyba że trafi się na coś zupełnie przypadkowo. Bardziej miałem na myśli to, że może akurat ktoś ma coś podobnego lub widział. Tak naprawdę, to w ogóle nie chciałem wywoływać jakiejkolwiek dyskusji, zwykłe pytanie, ale sam widzisz.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kristofer napisał:

Naprawdę nie wiem, o co Ci chodzi. Odkąd pojawiłeś się na forum, zawsze Ci pomagałem i służyłem radą, również, gdy zwracałeś się z pytaniami na PW, dostawałeś szczegółową odpowiedź. Teraz nie wiem, co Cię ugryzło i zrobiłeś się w stosunku do mnie uszczypliwy.

@Kristofer
Absolutnie nie uszczypliwy. Jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam. Może głupi humor mi się włączył ale absolutnie nie chciałem dogryzać

1 godzinę temu, Kristofer napisał:

 :D

A po Twojej reakcji byłem pewny że zrozumiałeś moje intencje, że to tylko był żart

17 minut temu, Bob Duży napisał:

Winny się odezwał?

Winny nie winny, wiem że do mnie piłeś

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.