Skocz do zawartości

Kamerka w samochodzie


Azjata

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jacek00 napisał:

Jaką masz wersję kamerki? 

zeszłoroczną (były inne nazwy), teraz zmieniło się to na lite i pro. Moja jest odpowiednikiem bieżącej pro > https://www.70mai.com/en/dash-cam-pro/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

31 minut temu, Pjoter napisał:

Wielki + to wifi w tej kamerce

Ściągasz apke na fona i wszystko robisz na nim.

Jest też minus, aplikacja i menu kamery nie ma dostępnego języka PL. Nie wiem czy dotyczy to wszystkich wersji, ale tak jest u mnie, w zeszłym miesiącu kupowałem wersję Lite ojcu, też było po angielsku (natomiast nie przeszkadza mu to bo setup i obsługa intuicyjna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Azjata napisał:

 

jakie modele macie??
jak z jakością filmów??

https://allegro.pl/oferta/rejestrator-jazdy-kamera-cofania-196-gps-asystent-7512923304?utm_medium=app_share&utm_source=facebook jak dla mnie super jakość nagrywania kamera przód i tył do tego pomaga w opakowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, witus napisał:

Jest też minus, aplikacja i menu kamery nie ma dostępnego języka PL. Nie wiem czy dotyczy to wszystkich wersji, ale tak jest u mnie, w zeszłym miesiącu kupowałem wersję Lite ojcu, też było po angielsku (natomiast nie przeszkadza mu to bo setup i obsługa intuicyjna).

Dzięki, kupiłem tą kamerkę :) moja już jest dośc leciwa, chociaż przyzwoicie nadal nagrywa, ale często odpada mi już od szyby. Najwyżej dam ją sobie na tył, a z przodu zamontuje tego xiaomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką noname na chipie G1WH która przyzwoicie nagrywa nawet w nocy i kosztowała niecałe 200zł.

jak przyssawka straci swoje właściwości to kupujesz nową na allegro za 10 czy 15 zł.

moja nie odpadała pomimo że ma ponad trzy lata ale kolega mi połamał więc musiałem kupić nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Suzu4x4 napisał:

jak przyssawka straci swoje właściwości to kupujesz nową na allegro za 10 czy 15 zł.

U mnie przyssawka jest razem z modułem zasilania, tak więc nie kupię tego za 10 zł ;) W ogóle nie da się już tego kupić. Przerabiałem przyssawkę już, dawałem nową gumę, ale i tak co jakiś czas mi odpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przerobiłem już kilka kamerek, niestety albo nagle przestawały nagrywać, albo padał im przetwornik itd. Zdecydowałem poczytać testy, do siebie kupiłem mio z gps, wifi inne cuda - ok 500zł, działa 2 rok - ale faktycznie działa, potrzeba nagranie to ściągam na telefon i po sprawie. W drugim aucie tańszy model za ok 200zł - bez dodatków, ale również jak było potrzebne nagranie było ono bdb jakości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęsciej w kamerkach samochodowych bateria działa krótko. Ot, żeby zrzucić jakby co film na kartę. Albo jak kamerka ma opcję działania pod wpływem wstrząsu to sie włączy na ~30sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wifi jaki ma zasięg ?


Nie ma znaczenia, to wifi aktywujesz guzikiem na kamerze tylko w celu pobrania filmów i zdjęć. Więc i tak musisz być przy kamerze. Po pobraniu wifi nie jest aktywne.
Ja mam podłączone pod zasilacz trybu parkingowego.
Jak napięcie spadnie poniżej 11,8v to odcina zasilanie


Czasami zostawiam samochód pod korpo na tydzień, na zdarzenia parkingowe wystarcza ten wbudowany akumulator. Nie mam w tym czasie innego zasilania.
ja przerobiłem już kilka kamerek, niestety albo nagle przestawały nagrywać, albo padał im przetwornik itd. Zdecydowałem poczytać testy, do siebie kupiłem mio z gps, wifi inne cuda - ok 500zł, działa 2 rok - ale faktycznie działa, potrzeba nagranie to ściągam na telefon i po sprawie. W drugim aucie tańszy model za ok 200zł - bez dodatków, ale również jak było potrzebne nagranie było ono bdb jakości.
 


Miałem pewne obawy bo przecież tam są kosmiczne temperatury. O dziwo rok działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciężarówce miałem Overmaxa przez chyba 5lat.

Jakośc nagrania oczywiscie spadła z czasem tym bardziej że kamera przy 3kierowcach na aucie chodziła na okrągła, ale nie to było powodem zmiany na inną.

Ta poprostu od słońca rozsypała się w drobny mak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciężarówce miałem Overmaxa przez chyba 5lat.
Jakośc nagrania oczywiscie spadła z czasem tym bardziej że kamera przy 3kierowcach na aucie chodziła na okrągła, ale nie to było powodem zmiany na inną.
Ta poprostu od słońca rozsypała się w drobny mak.


5 lat to wystarczający czas dla niej i każdej kamery. Nie oczekuję żeby dłużej działała. Pojawią się nowe matryce więc będzie świetna okazja na zamianę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.