Skocz do zawartości

Kamerka w samochodzie


Azjata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:D, dobre.

Ja też kilku używałem, ale do ubiegłego tygodnia. Wszędzie teraz mówią, że przez wszystkie kamerki nas szpiegują: "Tydzień temu, w poniedziałek zakleiłem kamerkę w laptopie. We wtorek zakleiłem wszystkie obiektywy w smartfonie. We środę zakleiłem szyby w oknach gazetami. We czwartek zakleiłem papierem ekran telewizora. W piątek rozmontowałem router WiFi. W sobotę, wyrwałem wszystkie przewody od internetu. W sobotę zdałem sobie sprawę, że mogą mnie podsłuchiwać - wydłubałem wszystkie mikrofony - z komputera i telefonu. W niedzielę, na wszelki wypadek, odnalazłem stary aparat Zenith, to też zakleiłem mu obiektyw. Czwartek - dzisiaj - czuję się bezpieczny."

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Cezarr napisał:

Ja mam kilka w środku i na zewnątrz :bevil:

Też tak mam (2 kamery wewnątrz, 5 na zewnątrz). Dodatkowo jeszcze są 3 zewnętrzne radary ?

16 godzin temu, Kristofer napisał:

:D, dobre.

Ja też kilku używałem, ale do ubiegłego tygodnia. Wszędzie teraz mówią, że przez wszystkie kamerki nas szpiegują: "Tydzień temu, w poniedziałek zakleiłem kamerkę w laptopie. We wtorek zakleiłem wszystkie obiektywy w smartfonie. We środę zakleiłem szyby w oknach gazetami. We czwartek zakleiłem papierem ekran telewizora. W piątek rozmontowałem router WiFi. W sobotę, wyrwałem wszystkie przewody od internetu. W sobotę zdałem sobie sprawę, że mogą mnie podsłuchiwać - wydłubałem wszystkie mikrofony - z komputera i telefonu. W niedzielę, na wszelki wypadek, odnalazłem stary aparat Zenith, to też zakleiłem mu obiektyw. Czwartek - dzisiaj - czuję się bezpieczny."

Genialne  

yes_2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2020 o 22:23, Kristofer napisał:

Wszędzie teraz mówią, że przez wszystkie kamerki nas szpiegują: "Tydzień temu, w poniedziałek zakleiłem kamerkę w laptopie. We wtorek zakleiłem wszystkie obiektywy w smartfonie. We środę zakleiłem szyby w oknach gazetami. We czwartek zakleiłem papierem ekran telewizora. W piątek rozmontowałem router WiFi. W sobotę, wyrwałem wszystkie przewody od internetu. W sobotę zdałem sobie sprawę, że mogą mnie podsłuchiwać - wydłubałem wszystkie mikrofony - z komputera i telefonu. W niedzielę, na wszelki wypadek, odnalazłem stary aparat Zenith, to też zakleiłem mu obiektyw. Czwartek - dzisiaj - czuję się bezpieczny."

Dobrze, że nie dotarło do Ciebie, że ściany mają uszy ?

 

A na poważnie, to sam jeszcze nie kupiłem kamery-rejestratora choć bliski byłem w ubiegłym roku. Powodem rozmyślenia się był... nadmiar wiedzy a w zasadzie informacji które zrobiły mi mętlik w głowie. Ilość materiałów które ludzkość wytworzyła w temacie opinii o rejestratorach przygniotła mnie a znalezienie konkretów nie jest łatwe. Opinie często nawzajem się wykluczają i nie zawsze wiadomo, że materiał jest sponsorowany. 

Teraz znów się przymierzam do tematu.

Z tego co wiem to:

1. Większość kamer dzisiaj dysponuje taką rozdzielczością, że w dzień, przy dobrym świetle obraz powinien być wystarczający.

2. Istotne jest, jak kamera rejestruje w nocy i tutaj albo polegamy na danych producenta albo na opinii użytkowników (z uwagami powyżej)

3. Może być przydatny GPS (nie wszystkie rejestratory mają)

4. Cena nie musi być wyznacznikiem jakości

Jak ktoś ma jakieś rady, to chętnie wysłucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć dłużej updaty softu polecam coś od Xiaomi. Noc to już nie jest problem, GPS też możesz dokupić. Ja cenię ją za zdarzenia parkingowe, mam informację, że coś się działo jak nie było mnie w samochodzie, mogę rzucić okiem na klip z tego. Obsługa całości ze smartfona.

https://www.70mai.com/en/dashcams/ ... kupiłem w Chinach, ale na allegro czy w sklepach naszych też sprzedają się w setkach. W zestawie masz porządną ładowarkę do zasilania i narzędzia do ułożenia kabla. U mnie prawie niewidoczna z zewnątrz schowała się w wykropkowanym zaciemnieniu lusterka wstecznego.

 

lite-v2_17.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 70mai pro robi robotę za rozsądną cenę.

Ja chciałbym taka kamerkę która nagrywała by drogę i jednocześnie kabinę pasażerska może widzieliście coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, witus napisał:

Jeśli chcesz mieć dłużej updaty softu polecam coś od Xiaomi. Noc to już nie jest problem, GPS też możesz dokupić. Ja cenię ją za zdarzenia parkingowe, mam informację, że coś się działo jak nie było mnie w samochodzie, mogę rzucić okiem na klip z tego. Obsługa całości ze smartfona.

https://www.70mai.com/en/dashcams/ ... kupiłem w Chinach, ale na allegro czy w sklepach naszych też sprzedają się w setkach. W zestawie masz porządną ładowarkę do zasilania i narzędzia do ułożenia kabla. U mnie prawie niewidoczna z zewnątrz schowała się w wykropkowanym zaciemnieniu lusterka wstecznego.

 

lite-v2_17.png

Jaką masz wersję kamerki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.