Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, maarec napisał:

TVN ( właścicielem jest Discovery nie do końca z Niemiec).

Hehe, a do kogo należy Discovery ? Czy nie z Niemiec? To nie tak prosto !

Spróbuj ustalić właściciela, ciekawe do czego dojdziesz. Do prawdy będzie  bardzo trudno, tak namieszali.

Napiszę co ja znalazłem na końcu poszukiwań, bo nie wiem czy będziesz mieć tyle czasu i cierpliwości.Otóż dotarłem do funduszu inwestycyjnego ze Szwajcarii. Czyli dalej nic nie wiadomo kto jest właścicielem Discovery Inc.

Pozdrawiam, T.

PS. Było to jakiś czas temu, a teraz jak patrzę, to nawet tego nie mogę znaleźć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była tylko taka dygresja - Commander mnie zirytował, Ty mnie rozbawiłeś.

Nie wyśmiewaj. Ja tych programów nie znam, ale skoro komuś się podobają... Zatrzymajmy może dla siebie to, co sądzimy o tych, którzy je oglądają. Jest cała masa różnych treści, lepszych, gorszych, każdy znajdzie coś dla siebie.
Pozdrawiam, T.


Zadałem pytanie - nie potrafisz na nie odpowiedzieć, ale zarzucić mi wyśmiewanie bardzo chętnie. Oczywiście wszystko w otoczce troski o gusta innych. Nie jest tajemnicą, że Kurski jest fanem Disco Polo i za publiczne pieniądze urządza sobie niemalże prywatny sponsoring. Mnie się to nie podoba, ale do telewizji publicznej mam dużo poważniejsze zastrzeżenia i to Disco Polo to tylko odnośnie misji publicznej, o której byłeś łaskawy wspomnieć. Żebyś nie posądził mnie o wyśmiewanie, zapytam o co innego - czy według Ciebie misją publiczną jest zakłamywanie rzeczywistości i pokazywanie wszelkich działań rządu jako niekończące się pasmo sukcesów (naturalnie do czasu, kiedy Morawiecki nie podpadnie jakiemuś przyjacielowi Kurskiego - od tej pory "Jedziemy")?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, krzy_ napisał:

Zadałem pytanie - nie potrafisz na nie odpowiedzieć, ale zarzucić mi wyśmiewanie bardzo chętnie.

Ależ odpowiedziałem:  ja nie znam programów o które pytałeś, ale jeżeli są widzowie to uważam, że tak, to też jest część misji społecznej. Nie da się zrobić programu, który wszystkim będzie się podobał. Tobie akurat się nie podoba, ale innym tak.

 

16 minut temu, krzy_ napisał:

zapytam o co innego - czy według Ciebie misją publiczną jest zakłamywanie rzeczywistości i pokazywanie wszelkich działań rządu jako niekończące się pasmo sukcesów

Wiesz, mógłbym polemizować, ale myślę że nie nazwałbym tego zakłamywaniem rzeczywistości, może raczej sprzyjaniem ekipie rządzącej.  W każdym normalnym państwie tak jest, że TV publiczna sprzyja rządowi. Odpowiadając na Twoje pytanie - tak, uważam, że to jest część misji. Oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić i ja też miałbym pewne uwagi. Ale takie - co by nie było - zawsze będą.

Zawsze ktoś będzie niezadowolony. Tym razem Ty. Kto wie, może za jakiś czas sytuacja się zmieni i wtedy Ty będziesz się cieszył a ja narzekał, jak Ty teraz.

Pozdrawiam, T.

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego nie komentować, ale. Już nie chce się zaglądać na to forum. Napiszę tylko że skoro się bije tylko w jedną stronę dla mnie ma to tyle wspólnego z wątkiem co inteligencja z PO. Żegnam i życzę miłego trolowania tym bardziej "inteligentnym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BoJa napisał:

Żegnam i życzę miłego trolowania

Ja też uważam, że nie powinno zaśmiecać się polityką wątków jej nie dotyczących - kiedyś był taki zakaz.  Jedak uwierz mi, trudno się nie odezwać jeżeli ktoś pisze coś, z czym się kompletnie nie zgadzam.

Powinien być kategoryczny  zakaz zaśmiecania wątków treściami o charakterze politycznym - jeżeli chcemy aby to forum przetrwało.

No ale to w gestii adminów.

Pozdrowienia! T.

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Piotrekm13 napisał:

Czyli jakie macie te plany wakacyjne w dobie koronawirusa, bo zgubiłem wątek...

O widzę kolega może coś podpowie - ja planuję w wakacje odwiedzić Hel, ale nie wiem czy to dobry pomysł względem przewidywanego natłoku. Czy kolega może wie, jak sytuacja wyglądała w tamtych okolicach w długi weekend? ... tak, żeby można snuć jakieś przewidywania co do wakacji... ?

Pozdro!

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PanSamochodzik napisał:

O widzę kolega może coś podpowie - ja planuję w wakacje odwiedzić Hel, ale nie wiem czy to dobry pomysł względem przewidywanego natłoku. Czy kolega może wie, jak sytuacja wyglądała w tamtych okolicach w długi weekend? ... tak, żeby można snuć jakieś przewidywania co do wakacji... ?

Pozdro!

T.

Hel po 15.06 do 15.08 to trudny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maarec napisał:

Hel po 15.06 do 15.08 to trudny temat

Właśnie, wiem to z przed pandemii. W wakacje około weekendów stało się w korkach, czasem nawet po kilka godzin. Zastanawia mnie jak teraz będzie, czy w tygodniu będzie się dało przejechać. Tak mi się wydaje, że polskie morze w te wakacje będzie wyjątkowo oblegane...

Pozdro!

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, wiem to z przed pandemii. W wakacje około weekendów stało się w korkach, czasem nawet po kilka godzin. Zastanawia mnie jak teraz będzie, czy w tygodniu będzie się dało przejechać. Tak mi się wydaje, że polskie morze w te wakacje będzie wyjątkowo oblegane...
Pozdro!
T.


Tylko sam dojazd był kłopotliwy, później już zupełnie przyjemnie, w końcu szerokości na plażach tam nie brakuje. Ja miło wspominam zeszłoroczny pobyt w sezonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PanSamochodzik napisał:

O widzę kolega może coś podpowie - ja planuję w wakacje odwiedzić Hel, ale nie wiem czy to dobry pomysł względem przewidywanego natłoku. Czy kolega może wie, jak sytuacja wyglądała w tamtych okolicach w długi weekend? ... tak, żeby można snuć jakieś przewidywania co do wakacji... ?

Pozdro!

T.

Mam małe doświadczenie w kempingach, ale wiem, że w wakacje sam wjazd na półwysep jest trudny. W długi weekend ktoś tu pisał że było ciasno.

Skoro mieszkam w pobliżu to będę raczej uciekał w drugą stronę. Planuje jeden wypad w góry, a oprócz tego jakies weekendowe krótsze wypady "gdziekolwiek" gdzieś bliżej domu, ale raczej w wakacje na Hel sie nie wybiorę. Podczas majówki znalazłem sobie fajny kemping na Wyspie Sobieszewskiej, i jeśli nie będzie sie zbytnio zapełniał to myślę że przynajmniej jeden raz go jeszcze w tym roku odwiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PanSamochodzik napisał:

Nie no muszę się odezwać bo piszesz  bzdury (bez obrazy i z całym szacunkiem do Ciebie, ale trudno mi znaleźć lepsze określenie).  A gdzie misja społeczna, ustawowe nakazy transmisji określonych treści itp. które nie dotyczą stacji komercyjnych. Telewizja publiczna musi być finansowana przez Państwo, bo żadne komercje nie przejmą jej funkcji. No chyba że zaczniemy dyskutować czy w ogóle potrzebna jest TV publiczna, ale to oddzielna sprawa  i zostawmy to - nie chcąc robić off-topu.

Pozdrowienia, T.

 

Przecież każdy ma możliwość zmiany kanału i wybrania tego, od czego go zęby nie bolą ;) Czyż nie o to chodzi ?

Pozdro, T.

Zarzucasz mi głupoty, a cytujesz nie mój wpis.... Hmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Commander napisał:
3 godziny temu, PanSamochodzik napisał:

Nie no muszę się odezwać bo piszesz  bzdury (bez obrazy i z całym szacunkiem do Ciebie, ale trudno mi znaleźć lepsze określenie).  A gdzie misja społeczna, ustawowe nakazy transmisji określonych treści itp. które nie dotyczą stacji komercyjnych. Telewizja publiczna musi być finansowana przez Państwo, bo żadne komercje nie przejmą jej funkcji. No chyba że zaczniemy dyskutować czy w ogóle potrzebna jest TV publiczna, ale to oddzielna sprawa  i zostawmy to - nie chcąc robić off-topu.

Pozdrowienia, T.

 

Przecież każdy ma możliwość zmiany kanału i wybrania tego, od czego go zęby nie bolą ;) Czyż nie o to chodzi ?

Pozdro, T.

Zarzucasz mi głupoty, a cytujesz nie mój wpis.... Hmmm.

Tak, nie wiem jak to się stało, że zacytowałem Ciebie a nie Krzy_ , który był autorem tej wypowiedzi i adresatem moich uwag. Przepraszam za zamieszanie.

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucasz mi głupoty, a cytujesz nie mój wpis.... Hmmm.
Nie wiem co u Ciebie jest nie tak, ja widzę cytat mojej wypowiedzi i dodatkowo cytat Cichy56. Żadnego Twojego cytatu w poście PanSamochodzik vel Tomasz nie widzę.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.