Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wkładaj kija w mrowisko  

Tak tylko głośno myślę


Wysłane z telefonu
Z pogodą żadnego. Bardziej z przekraczaniem granic


Przekraczanie granic jest bezproblemowe


Wysłane z telefonu
Czy począek czerwca będzie dobry na wyjazd do Albanii? 

Już będzie ciepło i morze też w miarę kąpalne powinno być. Owoców świeżych raczej mało ale turystów też. Coś za coś.


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Już będzie ciepło i morze też w miarę kąpalne powinno być. Owoców świeżych raczej mało ale turystów też. Coś za coś.


Wysłane z telefonu


Kontrole graniczne są problemowe … zawsze … i te testy, masakra. Koledze wczoraj zwrócili nie jego paszport na granicy AT … wzruszyli ramionami i stwierdzili, że to nie ich problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, witus napisał:

 


Kontrole graniczne są problemowe … zawsze … i te testy, masakra. Koledze wczoraj zwrócili nie jego paszport na granicy AT … wzruszyli ramionami i stwierdzili, że to nie ich problem emoji1787.png

 

Albania nie wymaga testów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Dejv napisał:

To mogł przeznaczyć środki które poszły na tvp na pomoc tam gdzie ich brakuje , nikt nie neguje tu wirusa. Sam przeszedłem go dosyć dobrze ale kilka osób z mojego otoczenia nie. Rząd i służba zdrowia to syf i od lat tak jest, nie ważne który rządzi. Brakuje pieniedzy na lekarzy pielęgniarki tak naprawde na wszystko i maja to głeboko... priorytetem jest propaganda a nie pomoc dla chorych. Ponad 100 tys ludzi rocznie umiera na raka i dali dodatkowa kase na pomoc? Kto nie wie niech sobie sprawdzi jakie są potrzeby na onkologii. W sumie nie potrzebnie się tak unoszę bo i tak się szybko nic nie zmieni;) lepiej zacząć planować wakacje;)

Wiesz co .... Nie  łap się na lep komercyjnych stacji które zrobią wszystko żeby zapłacić 50 zł podatku mniej. Owszem poszły pieniądze na TVP no i co z nimi zrobiono? Ani zapłacono wielu celebrytom za występy w różnych programach,, a ci zamiast się cieszyć że jest z czego żyć....tak po polsku plują na pracodawcę.

Podziel te 2 miliardy na wszystkie ośrodki telewizyjne,  wymianę sprzętu itd.. finansowanie branży rozrywkowej która leży od 2019 itd. telewizja to nie tylko TVP info. Mam kolegę w branży rozrywkowej....wiem więc co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram całkowicie zdanie Dejv.

I jestem całkowicie przeciwny wydawaniu pieniędzy wszystkich podatników /w tym sporo moich/ na PROPAGANDĘ dla tych mniej rozwiniętych umysłowo.

Takie zabawy w psychopralnie ciemności   niech każda tuba  uprawia za swoje - nie za nasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wiesz co .... Nie  łap się na lep komercyjnych stacji które zrobią wszystko żeby zapłacić 50 zł podatku mniej. Owszem poszły pieniądze na TVP no i co z nimi zrobiono? Ani zapłacono wielu celebrytom za występy w różnych programach,, a ci zamiast się cieszyć że jest z czego żyć....tak po polsku plują na pracodawcę.
Podziel te 2 miliardy na wszystkie ośrodki telewizyjne,  wymianę sprzętu itd.. finansowanie branży rozrywkowej która leży od 2019 itd. telewizja to nie tylko TVP info. Mam kolegę w branży rozrywkowej....wiem więc co nieco.


Czyli Twoim zdaniem powinniśmy wszyscy łapać się na lep Kurskiego i Kamińskiej, bo masz kolegę w branży rozrywkowej?
Dość egzotyczne powiązanie przyczynowo-skutkowe. Oważne takie, narodowe, chyba nawet zahaczające o totalitaryzm. Niech rząd wszystkim nadawcom w Polsce da po równo. TVP to spółka akcyjna, która powinna na siebie zarabiać, tak jak komercyjne stacje telewizyjne czy radiowe. Jak stacja komercyjna nie zarabia, to upada, a TVP raczej w upadłości nie było - chyba, że rząd coś ukrywa. Nigdy w historii nie było tak ogromnej dotacji dla TVP, nigdy też prezesem nie był tak znaczący polityk rządzącej partii politycznej. Potrafisz połączyć kropki, czy może TVP weszła za mocno?
Zirytowałeś mnie swoim wpisem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem po żadnej stronie tego bagna ale irytuje mnie ,gdy wszystkich podatników i również moje pieniądze idą na bełkot propagandowy skierowany do gąbczastych.

Nie obchodzi mnie ,że BEŁKOT - może być dlaczego nie  - tylko dlaczego za moje ?   Nie takie "pajtony" nadawały - to się może podobać .

Niektórzy świat Ferdka odbierają jako dokument.  Dlaczego nie ? Wolno im. Tylko nadawca Ferdka mnie nie okrada. 

Zawsze byłem zadeklarowanym przeciwnikiem komunizmu i czerwonej zarazy. A tu niestety dość wyraźnie  trąci to tym stylem.

 

A... dodam jeszcze jedno - dlaczego słodka kluseczka za kiwanie główką do szkiełka dostaje z państwowych /czyli naszych/ ponad 40 tysięcy miesięcznie ?

To chyba trochę przesada. A jak ktoś uważa ,że jej też się należy to może niech jeszcze dołoży ze swojej pensji/emerytury/oszczędności.

Dlaczego nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jarosław69 napisał:

dlaczego słodka kluseczka za kiwanie główką do szkiełka dostaje z państwowych /czyli naszych/ ponad 40 tysięcy miesięcznie ?

Zdarzyło mi się przez chwilę oglądać wiadomości w jedynce i nie dziwię się że za mniej nie ma chętnych do tej pracy (aż zęby bolą przy oglądaniu). Na drugim biegunie jest TVN też tego nie da się oglądać , pozostaje tylko Polsat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krzy_ napisał:


 

 


Czyli Twoim zdaniem powinniśmy wszyscy łapać się na lep Kurskiego i Kamińskiej, bo masz kolegę w branży rozrywkowej?
Dość egzotyczne powiązanie przyczynowo-skutkowe. Oważne takie, narodowe, chyba nawet zahaczające o totalitaryzm. Niech rząd wszystkim nadawcom w Polsce da po równo. TVP to spółka akcyjna, która powinna na siebie zarabiać, tak jak komercyjne stacje telewizyjne czy radiowe. Jak stacja komercyjna nie zarabia, to upada, a TVP raczej w upadłości nie było - chyba, że rząd coś ukrywa. Nigdy w historii nie było tak ogromnej dotacji dla TVP, nigdy też prezesem nie był tak znaczący polityk rządzącej partii politycznej. Potrafisz połączyć kropki, czy może TVP weszła za mocno?
Zirytowałeś mnie swoim wpisem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

 

Cóż... przepraszał nie będę. Musisz to przeżyć.

33 minuty temu, Jarosław69 napisał:

Nie jestem po żadnej stronie tego bagna ale irytuje mnie ,gdy wszystkich podatników i również moje pieniądze idą na bełkot propagandowy skierowany do gąbczastych.

Nie obchodzi mnie ,że BEŁKOT - może być dlaczego nie  - tylko dlaczego za moje ?   Nie takie "pajtony" nadawały - to się może podobać .

Niektórzy świat Ferdka odbierają jako dokument.  Dlaczego nie ? Wolno im. Tylko nadawca Ferdka mnie nie okrada. 

Zawsze byłem zadeklarowanym przeciwnikiem komunizmu i czerwonej zarazy. A tu niestety dość wyraźnie  trąci to tym stylem.

 

A... dodam jeszcze jedno - dlaczego słodka kluseczka za kiwanie główką do szkiełka dostaje z państwowych /czyli naszych/ ponad 40 tysięcy miesięcznie ?

To chyba trochę przesada. A jak ktoś uważa ,że jej też się należy to może niech jeszcze dołoży ze swojej pensji/emerytury/oszczędności.

Dlaczego nie ?

Nie poczułeś się okradziony jak zamieciono OFE ? A po drodze zginęło 20 miliardów? Hmm.

12 minut temu, Cichy56 napisał:

Zdarzyło mi się przez chwilę oglądać wiadomości w jedynce i nie dziwię się że za mniej nie ma chętnych do tej pracy (aż zęby bolą przy oglądaniu). Na drugim biegunie jest TVN też tego nie da się oglądać , pozostaje tylko Polsat .

A mnie się bardzo często zdarza oglądać TVP seriale.... właśnie leci 07 i łza się w oku kręci, oraz TVP dokument. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Cóż... przepraszał nie będę. Musisz to przeżyć


Nie zaskoczyłeś mnie, spodziewałem się tego. Bardzo mnie to nic nie obchodzi.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Commander napisał:

TVP to spółka akcyjna, która powinna na siebie zarabiać, tak jak komercyjne stacje telewizyjne czy radiowe

Nie no muszę się odezwać bo piszesz  bzdury (bez obrazy i z całym szacunkiem do Ciebie, ale trudno mi znaleźć lepsze określenie).  A gdzie misja społeczna, ustawowe nakazy transmisji określonych treści itp. które nie dotyczą stacji komercyjnych. Telewizja publiczna musi być finansowana przez Państwo, bo żadne komercje nie przejmą jej funkcji. No chyba że zaczniemy dyskutować czy w ogóle potrzebna jest TV publiczna, ale to oddzielna sprawa  i zostawmy to - nie chcąc robić off-topu.

Pozdrowienia, T.

 

30 minut temu, Cichy56 napisał:

Zdarzyło mi się przez chwilę oglądać wiadomości w jedynce i nie dziwię się że za mniej nie ma chętnych do tej pracy (aż zęby bolą przy oglądaniu). Na drugim biegunie jest TVN też tego nie da się oglądać , pozostaje tylko Polsat .

Przecież każdy ma możliwość zmiany kanału i wybrania tego, od czego go zęby nie bolą ;) Czyż nie o to chodzi ?

Pozdro, T.

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na pogrzebie usłyszałem od wujka, że jest prawdziwym Polakiem, patryjotą bo ogląda tylko TVP a nie niemiecki TVN ( właścicielem jest Discovery nie do końca z Niemiec).

Wystawienie Kurskiego na prezesa TVP jest przegięciem do kwadratu. Nie wiem nawet jakiego kandydata z tzw. opozycji wystawić jako przykład podobnego nadużycia?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie no muszę się odezwać bo piszesz  bzdury (bez obrazy i z całym szacunkiem do Ciebie, ale trudno mi znaleźć lepsze określenie).  A gdzie misja społeczna,
 


Przepraszam, że co?

Rozbawiłeś mnie, cóż za huśtawka nastrojów, niech ktoś zatrzyma tę karuzelę.

Czy tą misją ma być film "Zenek" czy jakoś tak? Czy może inny Bayer Full w Chinach?

Nawet nie zauważyłeś, że to już jest offtop, a robienie offtopu w offtopie to jak zrobienie dziury w dziurze (tak, wiem - da się).

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, krzy_ napisał:

Rozbawiłeś mnie, cóż za huśtawka nastrojów, niech ktoś zatrzyma tę karuzelę.

Nie bardzo rozumiem ... ?

9 minut temu, krzy_ napisał:


Czy tą misją ma być film "Zenek" czy jakoś tak? Czy może inny Bayer Full w Chinach?

Nie wyśmiewaj. Ja tych programów nie znam, ale skoro komuś się podobają... Zatrzymajmy może dla siebie to, co sądzimy o tych, którzy je oglądają. Jest cała masa różnych treści, lepszych, gorszych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozdrawiam, T.

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.