Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

No a my...tradycyjnie do lasu. Trochę lało, trochę słońca...było też zapowiadane + 22 i burze:) tylko trąby powietrznej nie zapowiedzieli, ale na szczęście przeszła obok:) No więc w przerwach pomiędzy tymi wszystkimi "zjawiskami" pojeździliśmy na rowerkach, pograliśmy i co najważniejsze...odetchnęliśmy:) Tym razem jeszcze wyrwaliśmy się taką "budą" ale już niedługo zmiany, zmiany zmiany:)

BTW - oczywiście byliśmy na Roztoczu, rowerami pojeździliśmy po okolicy,  nie omijając otwartego tym razem Browaru Zwierzyniec ( bo trzy tygodnie temu był zamknięty)i jego okolic. W Zwierzyńcu Camping Echo było zamknięty ale na prakingach przy borwarze, i stawach Echo stało przynajmniej kilkanaście camperów, kilka przyczep podpiętych do samochodów i ludzie w ten sposób radzili sobie z ostatnimi dniami "lockdownu". A skoro od jutra wszystko rusza...to pewnie za tydzień będzie już zupełnie inaczej

 

Droździelówka_Majówka 2021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ufolz napisał:

. Daniel piękne zdjęcia... cudne.. pocztówkowe..?

Dzięki ale to konkubina robiła fotki?

W dniu 1.05.2021 o 21:16, Commander napisał:

Daniel zdjęcie pierwsza liga. Super. Udanego wypoczynku. ☺️

Dzięki. Troche zmęczony jestem bo byliśmy u znajomych w Alexie na "kawie" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Slawka napisał:

Ach, posłuchałabym gitary w takich okolicznościach przyrody :)

To właśnie tamtejsza "przyroda" powoduje, że chce mi się tam cichutko pograć na gitarze, jak za dawnych lat....a przy okazji, albo  przede wszystkim rozpalić chęć gry na tym instrumencie u wnuczki/ A idzie jej coraz lepiej i to mnie najbardziej cieszy! Więc...zapraszamy do lasu:)

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpoz napisał:

Dzięki ale to konkubina robiła fotki

Ty pooglądaj trochę tv! Podział przez media wykreowany wygląda następująco.

Para normalnych ludzi to PARTNERZY.

Para patoli to KONKUBINAT.

Jak chłop leje babę i dzieci to konkubent. Jak jest dobry i kochany, a szczególnie jak jest w związku z kimś znanym to jest partnerem.

Ponadto słowo KONKUBINA to chyba najwstrętniejsze słowo w polskim języku.

Tak więc ustalmy, że zdjęcia robiła Twoja partnerka!

?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cathay napisał:

Ty pooglądaj trochę tv! Podział przez media wykreowany wygląda następująco.

Para normalnych ludzi to PARTNERZY.

Para patoli to KONKUBINAT.

Jak chłop leje babę i dzieci to konkubent. Jak jest dobry i kochany, a szczególnie jak jest w związku z kimś znanym to jest partnerem.

Ponadto słowo KONKUBINA to chyba najwstrętniejsze słowo w polskim języku.

Tak więc ustalmy, że zdjęcia robiła Twoja partnerka!

?

 

 

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei przeszedłem koronawirusa wraz z żoną tuż przed świętami i cały okres świąt oraz po świętach. Żona hospitalizowana 9 dni w szpitalu ja zaliczyłem 14 dni. Już wiem, jakie "straszne" przejścia potrafi spowodować to "ścierwo". Nigdy wcześniej w moim życiu, nie byłem tak chory jak w czasie hospitalizacji. Powoli dochodzę do siebie. Nie mam najmniejszego pojęcia kiedy i gdzie mogłem się zarazić tym "ścierwem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Helmut napisał:

Ja z kolei przeszedłem koronawirusa wraz z żoną tuż przed świętami i cały okres świąt oraz po świętach. Żona hospitalizowana 9 dni w szpitalu ja zaliczyłem 14 dni. Już wiem, jakie "straszne" przejścia potrafi spowodować to "ścierwo". Nigdy wcześniej w moim życiu, nie byłem tak chory jak w czasie hospitalizacji. Powoli dochodzę do siebie. Nie mam najmniejszego pojęcia kiedy i gdzie mogłem się zarazić tym "ścierwem".

Dobrze, że wyszliście z tego. Wokół mnie niestety coraz więcej i coraz młodsi przegrywają tą walkę :(

Dużo sił i zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, filipert napisał:

Dobrze, że wyszliście z tego. Wokół mnie niestety coraz więcej i coraz młodsi przegrywają tą walkę :(

Dużo sił i zdrowia!

Dzięki.

Ja nie palę papierosów, gram co weekend w piłkę, jestem pozytywnie "szajbnięty" na punkcie jazdy rowerem, nigdy nie  chorowałem dłużej jak maks. 3 dni i to może ze dwa razy w moim życiu a jak mnie dopadło "korona-ścierwo" nie miałem siły stać na nogach, po raz pierwszy w szpitalu, kiedy podali mi leki przeciwwirusowe oraz antybiotyk, to myślałem , że "zejdę" z tego świata. Jeszcze jedno co mnie zastanawia, to ja dwa tygodnie przed zachorowaniem otrzymałem pierwszą szczepionkę BioNTech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Helmut napisał:

Jeszcze jedno co mnie zastanawia, to ja dwa tygodnie przed zachorowaniem otrzymałem pierwszą szczepionkę BioNTech.

Może być tak, że dzięki temu żyjesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmut

Ważne że wyzdrowieliście. Tak jak koledzy mówią, po 14 dniach od podania szczepionki mRNA już trochę przeciwciał człowiek ma, więc kto wie czy to Ci nie pomogło.

Pamiętaj aby najdalej po dwóch miesiącach robić RTG płuc i odwiedzić pulmonologa. Niestety wiem co mówię, i niestety wiem jakie to ważne.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.