Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, kit napisał:

Widze ze aktywnie tu ? więc może podpowiecie gdzie można by wyskoczyć na święta? :niewiem: ... coś blisko, powiedzmy do 500km 

Ja już pytałem i chyba Ci co są w temacie czyli Ci co jeżdżą wyjechali i się świetnie bawią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Slawka napisał:

Hmmm... Proponuję jakiś fiord. Ode mnie godzina jazdy ;)

No może braknać czasu :hmm: ... mam tylko 4dni 

Teraz, witus napisał:

 


Nie dotyczy mojej żony zimą morsuje i jeździ na nartach, ale nie umiem jej namówić na przyczepę.

 

Aaaa czyli Twoja wina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, witus napisał:

 


Nie dotyczy mojej żony zimą morsuje i jeździ na nartach, ale nie umiem jej namówić na przyczepę.

 

Skoro morsuje to poprostu zimą nie zabieraj w ogólę butli z gazem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Ja już pytałem i chyba Ci co są w temacie czyli Ci co jeżdżą wyjechali i się świetnie bawią?

Trzeba się spieszyć, bo się szykuje całkowity lokdałn z zakazem przemieszczania się:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, danielpoz said:

Rozumiem że nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o przyjazd z Polski jak i powrót do kraju? To pewna informacja? 

To było żartobliwie, bo nie było podane skąd 500 km ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zulos napisał:

Trzeba się spieszyć, bo się szykuje całkowity lokdałn z zakazem przemieszczania się:-)

Niestety, a jeszcze chodzą ploty, że od poniedziałku zamkną także przedszkola i żłobki. Czyli pielęgniarki i lekarze mające małe dzieci pójdą na obowiązkowe wolne - i gdzie tu logika i sens? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Slawka napisał:

To było żartobliwie, bo nie było podane skąd 500 km ;) 

W moim profilu jest ładnie napisane że Poznań :ok:

9 minut temu, Zulos napisał:

Trzeba się spieszyć, bo się szykuje całkowity lokdałn z zakazem przemieszczania się:-)

W zeszłym roku też był i co? :niewiem: Spokojnie sobie wyjechaliśmy, była wszędzie cisza i luz ... więc ja raczej plusy tego dostrzegam ? We ferie też były zakazy obostrzenia i co ... i wreszcie było można jechać w Tatry :ok: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jerrylin napisał:

To właśnie przykład na zgłupienie ludzkości. 

Dramatyzujesz kolego. Wystarczy śledzić zdarzenia, statystyki oraz to co sie dzieje za naszymi granicami, by wiedzieć pod czyje dyktando przebiega przeciwcovidowa profilaktyka (2. dni temu niejaka Angela, jako pierwsza ogłosiła lockdown w Niemczech do 19 kwietnia), więc nie mogło być inaczej w Polsce. 

A swoją drogą gdyby na Śląsku ludziska bardziej stosowali się do zaleceń (dystans, maseczka, dezynfekcja), to pewnie zakażeń byłoby trochę mniej i szanowna władza musiałaby się gimnastykować, jak by tu osiągnąć przekroczenie 30 tys. zakażeń dziennie, o czym trąbią właśnie od 2-3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, kit said:

Ale rozumiem że na uchodźstwie? 

Ja jestem pyrą od pokoleń i jestem z tego dumny -_-  nie wstydze się swojego miasta, państwa ...

Tak, od kilku tygodni na uchodźstwie. W Wielkopolsce moja rodzina pojawiła się w czasie II wojny światowej, więc też mogę rzec, że od pokoleń :)za niektóre poczynania państwa, z którego pochodzę jest mi najzwyczajniej wstyd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, powolniak napisał:

Dramatyzujesz kolego. Wystarczy śledzić zdarzenia, statystyki oraz to co sie dzieje za naszymi granicami, by wiedzieć pod czyje dyktando przebiega przeciwcovidowa profilaktyka (2. dni temu niejaka Angela, jako pierwsza ogłosiła lockdown w Niemczech do 19 kwietnia), 

Pani Angela już przeprosiła za błędną decyzję odnośnie obostrzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.