Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, maarec napisał:

na campingu ? jak wrażenia?

 

W Podlesicach, w Gościńcu. Jak wrażenia... z Jury super, zresztą byliśmy tam już 3 raz. Co do kempingu to jest jaki jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji: często jeżdzę przez te okolice i ostatnio zauważyłem tam jakieś nowe pole, konkretnie w Hucisku. Z drogi wygląda fajnie, może to być alternatywa dla Podlesic. Jak ktoś je odwiedzi, to proszę o opinie :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Stu napisał:

Tak przy okazji: często jeżdzę przez te okolice i ostatnio zauważyłem tam jakieś nowe pole, konkretnie w Hucisku. Z drogi wygląda fajnie, może to być alternatywa dla Podlesic. Jak ktoś je odwiedzi, to proszę o opinie :)

Pzdr

Byliśmy chyba 2 lata temu. Miejsce fajne, jednak droga lekko przeszkadza. Nowe, czyste łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał:

Byliśmy chyba 2 lata temu. Miejsce fajne, jednak droga lekko przeszkadza. Nowe, czyste łazienki.

Jeżeli mówimy o Małych Dolomitach to niestety dla mnie to miejsce odpada. Pojechaliśmy zobaczyć ten kemping bo mnie bardzo interesował.  Tam właściwie stoi się na drodze,  kemping jest niezamknięty, właściwie nieogrodzony i bardzo mały / ciasny.  Chyba nie dla moich dzieci. Ja bym się cały czas denerwował że wybiegną na ulice. Ale infrastruktura wyglądała bardzo przyzwoicie widać że właściciele starają się żeby było ładnie. 

Zupełnie co innego niż w Gościńcu, gdzie zlew do zmywania się zapchał i był zapchany przez dwa najbardziej tłoczne dni (weekend), szarej wody nie ma gdzie wylać, miejsce na kota to jakaś kpina, kran z wodą nieopisany a skrzynki elektryczne się rozpadają... no i co? No i nic. I tak tam wrócimy bo wjazd jest dobry a kemping duży i okolica fajna.

żeby Małe Dolomity były powiedzmy z 10x większe to byłaby dla mnie to fajna alternatywa dla Podlesic 

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe dolomity są bardzo rozległe, jedynie parcele są blisko drogi. Teren sięga w las - tam są namioty. Łąka po drugiej stronie ulicy też tego właściciela i można przebywać. Być może kiedyś wytną drzewa i będzie się dało stanąć bardziej wgłąb.

Faktycznie w gościńcu zrzut dramatyczny. My na weekend nie korzystamy wcale z mediów i infrastruktury kempingu i zapomniałem o tych ich niedoróbkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał:

Teren sięga w las - tam są namioty. Łąka po drugiej stronie ulicy też tego właściciela i można przebywać.

Tak, tylko ta ulica przechodzącą przez środek...

Że namiot są to widziałem i na namioty pewnie jest super.

1 godzinę temu, maarec napisał:

Faktycznie w gościńcu zrzut dramatyczny. My na weekend nie korzystamy wcale z mediów i infrastruktury kempingu i zapomniałem o tych ich niedoróbkach

Ja nawet mam dwie kasety, wiec mógłbym z tego zrzutu nie korzystać na weekend ale to hartuje charakter. ;)

U mnie przy mojej ekipie średnio jedna taka kaseta idzie na dobę, półtorej.

Do toalet nie mam uwag. Woda ciepła była , kolejek nie było. 

Na zmywaku natomiast syf niemiłosierny. Zawsze musiałem zaczynać od sprzątania po kimś kto był przede mną. Ale to wina raczej współtowarzyszy niż obsługi kempingu. Zastanawiam się jaki Ci ludzie mają porządek w domu. Ale to inny temat na inny wątek. 

Ogólnie weekend bardzo udany

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vrs napisał:

Tak, tylko ta ulica przechodzącą przez środek...

Że namiot są to widziałem i na namioty pewnie jest super.

Ja nawet mam dwie kasety, wiec mógłbym z tego zrzutu nie korzystać na weekend ale to hartuje charakter. ;)

U mnie przy mojej ekipie średnio jedna taka kaseta idzie na dobę, półtorej.

Do toalet nie mam uwag. Woda ciepła była , kolejek nie było. 

Na zmywaku natomiast syf niemiłosierny. Zawsze musiałem zaczynać od sprzątania po kimś kto był przede mną. Ale to wina raczej współtowarzyszy niż obsługi kempingu. Zastanawiam się jaki Ci ludzie mają porządek w domu. Ale to inny temat na inny wątek. 

Ogólnie weekend bardzo udany

Też mam dwie kasety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lbuster napisał:

A gdzie Wy potem wozicie tą pełną kasetę?

Nie chcesz wiedzieć. Czasami coś musi zostać niedopowiedziane :). Zawsze można kupić kalfas pod wymiar. Kaseta w rękę i do Castoramy na przymiarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo uważam to za dobry pomysł. I nawet nie po to tylko, by wozić potem dwie kasety, tylko czasami na polu wieczorem okazuje się, że kaseta nie wytrzyma do rana, więc można włożyć nową, czystą, a przy wyjeździe wyprowadzić dwa koty na spacer. Jedna g..niana robota :P

6 minut temu, maarec napisał:

Zawsze można kupić kalfas pod wymiar.

Dzisiaj nauczyłem się nowego słowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.