Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, kit napisał:

Niewątpliwie do następnych wakacji będzie się o wiele przyjemniej jeździło ? 

"Wysoki sezon" wyjazdowy można uznać za rozpoczęty?

6 godzin temu, Cathay napisał:

@danielpoz

A jak miejscówka?

Rwelacja, staliśmy od strony Świny i fajnie było patrzeć na przepływające statki pod nosem?

Pewnie nie każdy lubi takie industrialne widoki ale nam odpowiada? 

Dzięki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Rwelacja, staliśmy od strony Świny i fajnie było patrzeć na przepływające statki pod nosem
Pewnie nie każdy lubi takie industrialne widoki ale nam odpowiada 
Dzięki


Minęliśmy się o tydzień :)
cae2bb014ad25f9c7ec0024d167bc56d.jpg690f20a7b8d9659635d6dac153f57e1e.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Suzu4x4 napisał:


 

 


Minęliśmy się o tydzień :)
cae2bb014ad25f9c7ec0024d167bc56d.jpg690f20a7b8d9659635d6dac153f57e1e.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 

25-27 jest spotkanie forumowiczów więc się spotkamy?

8 godzin temu, bw81 napisał:

co to za miejscówka i gdzie?

 

Parking Marina w Świnoujściu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2020 o 01:50, filipert napisał:

W Giżycku (info z pierwszej ręki) najaz weekendowy nie wróży ani pustek, ani końca wakacji. 

To są bajki. Dziś wróciliśmy z Echo w Rydzewie. Jak tam przyjechaliśmy dwa tygodnie temu to było jedno miejsce wolne. Kiedy dziś rano wyjeżdżaliśmy to na kempingu został jeden namiot i dwa kampery oraz kilka pustych przyczep.

W ten weekend z Mazur wyjechało 95% przebywających tam turystów. 

BTW, byłem w niedziele w Giżycku przejazdem i tłumów tam nie widziałem. 

Jak jechać na Mazury to teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odkryłem ile mamy zaległości na najbliższe lata. Nawet w sumie nie wiedziałem, że moje konto google śledzi gdzie robię zdjęcia. Oczywiście mapa ma pewne braki, gdzy brakuje brzydkich miejsc, gdzie nie zrobiłem fotki.

Trzeba będzie zapełnić mapę, szczególnie Polski..

Screenshot_20200831-235856.thumb.png.1612ebf90b6a67d8ecabc3d8e0737111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=8007]maarec[/mention] fajny bajer, gdzie to znalazłeś?

 

Np aplikacja zdjęcia od Google na telefonie, szukaj > miejsca > zobacz mapę

 

54af008a2bdbe145ec2291978e615e35.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, maarec said:

moje konto google śledzi gdzie robię zdjęcia.

Google wie o nas wszystko, albo prawie wszystko. Jak jeszcze ktoś płaci Google Pay'em to targetowanie reklamy robi się banalnie proste. A ile informacji można sprzedać... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Slawka napisał:

Google wie o nas wszystko, albo prawie wszystko. Jak jeszcze ktoś płaci Google Pay'em to targetowanie reklamy robi się banalnie proste. A ile informacji można sprzedać... ;) 

Oczywiście mam tego świadomość i w sumie nie mam z tym większych problemów. Natomiast widzę tez plusy tego śledzenia - z daleka widać gdzie byliśmy, szybko można powspominać, zaplanować i wybrać nowe regiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Slawka napisał:

Jak jeszcze ktoś płaci Google Pay'em to targetowanie reklamy robi się banalnie proste.

Nie tylko przy GooglePay :) , niebieski portal społecznościowy czy wiele innych robią to samo :) 

 

56 minut temu, maarec napisał:

Oczywiście mam tego świadomość i w sumie nie mam z tym większych problemów. Natomiast widzę tez plusy tego śledzenia

Ja również - np.  bywało mi pomocne jak potrzebowałem np.  rozpisać delegacje ze zwariowanego tygodnia :) 

 

Nawiasem - przecież de facto godzimy się na to śledzenie dobrowolnie  - przecież nikt nie zmusza nas do używania zdjęć, wyszukiwarki, map czy nawigacji od Google :) 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mam tego świadomość i w sumie nie mam z tym większych problemów. Natomiast widzę tez plusy tego śledzenia - z daleka widać gdzie byliśmy, szybko można powspominać, zaplanować i wybrać nowe regiony


Najbardziej mnie zmartwiło, że prawdopodobnie wyłapywane są słowa kluczowe z komunikatora WhatsApp lub aplikacja Facebook słucha ?! Dostaję natychmiast targetowaną reklamę po rozmowie ze znajomymi w komunikatorze.
Byłem przekonany, że są szyfrowane, muszę to jeszcze sprawdzić. Praktycznie przechodząc z rozmowy dostaję w Facebooku gotowe reklamy dotyczące tej rozmowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, smok_wawelski said:

godzimy się na to śledzenie dobrowolnie

To prawda :) Choć spotkałam już takich co się zdziwili ;)

15 minutes ago, witus said:

Najbardziej mnie zmartwiło, że prawdopodobnie wyłapywane są słowa kluczowe z komunikatora WhatsApp lub aplikacja Facebook słucha ?!

Tu jestem skłonna twierdzić, że aplikacje  podsłuchują. Sprawdzałam dwa razy celowo. Rozmawialiśmy z mężem świadomie raz o urządzeniu, drugi raz o miejscu, w które może pojedziemy. Chwilę później, w podpowiedziach na FB mieliśmy reklamy. A dzień czy dwa później w Googlach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maarec napisał:

A ja dziś odkryłem ile mamy zaległości na najbliższe lata. Nawet w sumie nie wiedziałem, że moje konto google śledzi gdzie robię zdjęcia. Oczywiście mapa ma pewne braki, gdzy brakuje brzydkich miejsc, gdzie nie zrobiłem fotki.

Trzeba będzie zapełnić mapę, szczególnie Polski..

Screenshot_20200831-235856.thumb.png.1612ebf90b6a67d8ecabc3d8e0737111.png

O to koniecznie musisz uderzyć w lubelskie. Zwierzyniec się Wam spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Slawka napisał:

Google wie o nas wszystko, albo prawie wszystko. Jak jeszcze ktoś płaci Google Pay'em to targetowanie reklamy robi się banalnie proste. A ile informacji można sprzedać... ;) 

To nic złego i większość ludzi to akceptuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.