Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam zainstalowałem. Jeżeli wierzycie że nie jesteście i tak śledzeni i profilowani na wszystkie możliwe sposoby to... proszę bardzo.

@jacekzoo jak tego nie zainstalujesz to kolejne updatey Ci pewnie nie pójdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vrs napisał:

@jacekzoo jak tego nie zainstalujesz to kolejne updatey Ci pewnie nie pójdą. 

Jeśli nie zainstalujesz,to jeszcze zanim pojawi się kolejna aktualka, telefon zacznie dziwnie mulić i wkur.... Wgrasz to nad czym teraz się zastanawiasz i problemy miną. 

Tak więc nikt cię nie zmusza, ale.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz się, czy jak opuszczę tą aktualizację, to czy jak pojawi się następna i ją zainstaluję to czy ta też się zainstaluje?

 

To już będzie normalna funkcjonalność systemu, od tej aktualizacji w kolejnych aktualizacjach i kolejnym ios, który już za chwilę. Pamiętaj, że to ios tu nikt nikomu bez twojej wyraźnej zgody nie przekaże twoich danych.

 

8a6a44a2444992ba3e4ec4ac9c9d4432.jpg&key=80fa893a7c0212e91d43a7fd28b245c02ee1a6da3245eef9f3d5e0ea6f6eb077

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrczę - i pomyśleć, że jeszcze tak niedawno inwigilacja (i to permanentna) to była lampa w podłodze...


Apple dba o prywatność swoich użytkowników więc spokojnie. Wrażliwe dane (zdrowie, odciski, twarz) są trzymane w dedykowanym układzie i nie przekazywane na zewnątrz, nawet jak włączysz rozpoznawanie zdjęć to odbywa się to lokalnie w urządzeniu a nie w chmurze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, witus napisał:

 


Apple dba o prywatność swoich użytkowników więc spokojnie. Wrażliwe dane (zdrowie, odciski, twarz) są trzymane w dedykowanym układzie i nie przekazywane na zewnątrz, nawet jak włączysz rozpoznawanie zdjęć to odbywa się to lokalnie w urządzeniu a nie w chmurze.

 

Od kilku lat się opieram, ale może to jest argument, żeby przerzucić się na srajfony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, witus napisał:


Apple dba o prywatność swoich użytkowników więc spokojnie. Wrażliwe dane (zdrowie, odciski, twarz) są trzymane w dedykowanym układzie i nie przekazywane na zewnątrz, nawet jak włączysz rozpoznawanie zdjęć to odbywa się to lokalnie w urządzeniu a nie w chmurze.

 

Bo apple tak mówi? ;) Oni wiele mówili, a czasami mijają się z prawdą. 

5 minut temu, Zulos napisał:

Od kilku lat się opieram, ale może to jest argument, żeby przerzucić się na srajfony;)

To nie jest argument a mżonki niestety. Aplle doskonale wszystko wie o swoich użytkownikach o ich odciskach palców z pewnością też. Dokładnie jak inne firmy - Windows, Facebook, Google itp. WIęc nie ważne czego będziesz używał o swoje bezpieczeństwo musisz dbać sam i być świadomym tego co publikujesz itp. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest argument a mżonki niestety. Aplle doskonale wszystko wie o swoich użytkownikach o ich odciskach palców z pewnością też. Dokładnie jak inne firmy - Windows, Facebook, Google itp. WIęc nie ważne czego będziesz używał o swoje bezpieczeństwo musisz dbać sam i być świadomym tego co publikujesz itp. 


Nie wie, są w bezpiecznej enklawie na urządzeniu. Dlatego płacisz więcej za ich urządzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie wie, są w bezpiecznej enklawie na urządzeniu. Dlatego płacisz więcej za ich urządzenia.
Oczywiście, że oficjalnie nie wie Wszyscy w teorii nic o Tobie nie wiedzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że oficjalnie nie wie Wszyscy w teorii nic o Tobie nie wiedzą


Nie mówię o wszystkich mówię o urządzeniach Apple ... wyobrażasz sobie pozwy zbiorowe na najbardziej wartościową spółkę na giełdzie. Mają inny model biznesowy wiec jeżeli komuś zależy na prywatności wybór jest prosty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, witus napisał:

Nie mówię o wszystkich mówię o urządzeniach Apple ... wyobrażasz sobie pozwy zbiorowe na najbardziej wartościową spółkę na giełdzie. Mają inny model biznesowy wiec jeżeli komuś zależy na prywatności wybór jest prosty.

 

Ja też. Ale nie ma sensu o tym dyskutować. Ja Cię nie muszę przekonywać do niczego. Każdy ma prawo wyboru i może wybrać urządzenie, które mu się podoba, nawet będąc przekonanym, że to urządzenie jest bezpieczne, a apple nie ma dostępu do żadnych naszych danych ;) Ja tam nikogo z błędu wyprowadzać nie mam zamiaru ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Ale nie ma sensu o tym dyskutować. Ja Cię nie muszę przekonywać do niczego. Każdy ma prawo wyboru i może wybrać urządzenie, które mu się podoba, nawet będąc przekonanym, że to urządzenie jest bezpieczne, a apple nie ma dostępu do żadnych naszych danych  Ja tam nikogo z błędu wyprowadzać nie mam zamiaru  


Wiem, ja poprostu lubię te smaczki zaszyte w tej technologii i dbałość o takie szczegóły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.