Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec wakacji końcem wakacji, ale czy powiedzie się powrót dzieci do szkół?

Ministerstwo oświaty zrzuciło decyzję i odpowiedzialność  na dyrektorów szkół, generalny prikaz: nauka zaczyna się normalnie od 01.09.

Generalnie sporo ludzi powyjeżdżało z dzieciakami, problem jest gdy do szkoły do klas 5-8 chodzi ok. 1000 dzieciaków. Co by nie zrobić, potencjalna wylęgarnia i punkt rozsiewu, co i jak by nie zrobić wg wytycznych ministerstwa. 

Planujecie puścić dzieciaki do szkoły, czy raczej zamierzacie początek (przynajmniej pierwszy tydzień-dwa) "przeczekać"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Koniec wakacji końcem wakacji, ale czy powiedzie się powrót dzieci do szkół?
Ministerstwo oświaty zrzuciło decyzję i odpowiedzialność  na dyrektorów szkół, generalny prikaz: nauka zaczyna się normalnie od 01.09.
Generalnie sporo ludzi powyjeżdżało z dzieciakami, problem jest gdy do szkoły do klas 5-8 chodzi ok. 1000 dzieciaków. Co by nie zrobić, potencjalna wylęgarnia i punkt rozsiewu, co i jak by nie zrobić wg wytycznych ministerstwa. 
Planujecie puścić dzieciaki do szkoły, czy raczej zamierzacie początek (przynajmniej pierwszy tydzień-dwa) "przeczekać"?


Oczywiście że planuje puścić dziecko do szkoły. Dokładnie tak samo puściłem córkę do przedszkola jak tylko była taka możliwość - chodzi od 18 mają z masą innych dzieci. Jakoś nie słychać aby w związku z działającymi przedszkolami coś strasznego się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jacek00 napisał:

Oczywiście że planuje puścić dziecko do szkoły. Dokładnie tak samo puściłem córkę do przedszkola jak tylko była taka możliwość - chodzi od 18 mają z masą innych dzieci. Jakoś nie słychać aby w związku z działającymi przedszkolami coś strasznego się działo.

Jak i ja moje poszło do szkoły ku zadowoleniu swemu i naszemu:))). 1 września również plecak na plecy i wiooo:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2adc8afe617d5d18b330b1c6126a54c9.jpg

Moja liczy na to, że jednak ściemniają z tym powrotem, wolałaby zostać na północy jak wszyscy już sobie pojadą do domów. Lekcje online jakieś takie krótsze i Pana od skrzypiec nie trzeba oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czyś napisał:

Koniec wakacji końcem wakacji, ale czy powiedzie się powrót dzieci do szkół?

Lepiej mieć  10 000 chorych, a nawet (nie daj Boże) kilkanaście zmarłych, niż 5 milionów chorych psychicznie dzikusów.

Powywracane klocki pod kopułkami mogą przynieść opłakane skutki  dla społeczeństwa na dziesiątki lat. 

Podobnie zresztą z hołm ofisami. Niby to fajne. Ale dwa miesiące w piżamie mogą prowadzić do zguby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........
Podobnie zresztą z hołm ofisami. Niby to fajne. Ale dwa miesiące w piżamie mogą prowadzić do zguby.


Hołm cokolwiek jest super. Żona sobie bardzo chwali. W pracy dotarli się wszyscy i nikt nie chce wracać do biura. Robota idzie, wyniki są, czasu wolnego dużo więcej niż w przypadku biurowego siedzenia.
Jedziemy na dwa tygodnie teraz, w szkole i tak nic się nie dzieje tak ważnego żeby tam chodzić przez pierwsze 2-3 tygodnie
U mnie pełny luzik


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście bardzo czekamy na powrót szkoły i 1 września z uśmiechem na ustach pozbywamy się po pół roku towarzyszy niedoli z domu :). Mam nadzieję, że chociaż 2-3 miesiące pochodzą. Oczywiście przydałaby się jakaś przerwa na naukę zdalną - tak jak Artur - najlepiej nad morzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu jakoś bardziej przy rejestracji było restrykcyjnie ... teraz 3 już camping, żadnych covidowych oświadczeń, ani maseczek wśród obsługi. Sprawnie sobie poradziliśmy z wirusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.