Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, w79 napisał:

Nie czytałem od początku, ale czy chodzi o przenoszenie COVIDU? :)

To jest możliwe ale żeby przez brak butów na nogach? ????

Dziś jedliśmy na plaży pyszne mięso uzwając tylko rąk i piliśmy prosto z butelki? No ale my to prości ludzie jesteśmy. Możemy sobie pozwolić na ten "luksus" i robić tylko to co nam sprawia przyjemność?

 

IMG_20200713_141952.jpg

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

Albo się wkręcacie albo mam za małą głowę aby to wszystko ogarnąć.

No temat tak surrealistyczny (nie mówiąc o zgodności z tematem wątku), że też czytając ostatnie dwie strony zastanawiam się, kto tu kogo wkręca, i kto dyskutuje poważnie w temacie krojenia zdejmowanych butów i skarpetek nożem, czy tylko wcinania widelcem???

Rzeczywiście SARS-CoV-2 można przenosić na butach, więc zapewne i na skarpetkach... Na nożu i widelcu też się zapewne utrzyma...

19 minut temu, danielpoz napisał:

IMG_20200713_141952.jpg

Ooo - to Ty w Bułgarii jesteś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani moje życie nie jest podporządkowane zasadom savoir vivre, ani nie jest nudne. Nie walą mi też kopyta. 

Błędnie założyłem że rzeczy zupełnie normalne są normalne. Okazuje się że dla wielu z Was rzeczy normalne  i są dziwadłami. Ale ok, wolność ma swoje prawa i dobrze, niech tak będzie. 90% Polaków w pierwszym, drugim, lub trzecim pokoleniu wywodzi się ze wsi,  gdzie walonki czy gumofilce uwalone gnojem należało ściągać idąc do sąsiada. Niestety po przybyciu do miasta, zamiast patrzeć co robią miastowi, to wiejska tradycję kultywowali. Uprzedzę że moi rodzice też z wiochy do miasta przybyli.

A potem się dziwią Muzułmanom że Ci getta swoje w Europie zakładają zamiast się naszej kultury uczyć. 

Kończmy temat, bo bez sensu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podeślę parę zdjęć na rozładowanie atmosfery i powrót do tematu ;) Okazuje się, że Szwajcarię można zjechać wydając niewiele franków na noclegi i serwis. Nocowanie na dziko jest możliwe, jeśli kładziesz się spać powyżej poziomu lasu (to dla mnie nowość). Spałam już na 1.970 i na 2.350 m.n.p.m . Dziś na 2.005. Jakby ktoś się zastanawiał co widać tam, gdzie nie ma lasów - odpowiedź na zdjęciach. Obie miejscówki darmowe. Restrykcje związane z koronawirusem mniejsze niż w Niemczech ;)

Dwa pierwsze zdjęcia są z Parking du Barrage D'Emosson 1925 Finhaut, Switzerland
https://maps.app.goo.gl/2f7CdwKnWmNFaie98

Kolejne z Place parking Glacier du Moiry Grimentz, 3961, Switzerland
https://maps.app.goo.gl/g4GfQc1MqaAzARJP7

20200712_155806-01.jpeg

20200712_195441-01.jpeg

20200713_190850-01.jpeg

20200713_180902-01.jpeg

Edytowane przez Slawka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filipert pięknie napisane ?

3 godziny temu, danielpoz napisał:
3 godziny temu, w79 napisał:

 

Dziś jedliśmy na plaży pyszne mięso uzwając tylko rąk i piliśmy prosto z butelki?

@danielpoz widać, że Tobie bliżej do Shrek'a niż do @Cathay'a ?

@Slawka piękne zdjęcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Cathay napisał:

Mówimy o domach i miejscach noclegowych.

Nie było to doprecyzowane, Twoja wypowiedź wskazywała na wszystkie przypadki

10 godzin temu, Slawka napisał:

Okazuje się, że Szwajcarię

Jesteś teraz? Jak wyglądało na granicy? były jakieś kolejki/dodatkowe kontrole związane z COVID?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2020 o 14:03, Cathay napisał:

Polska faktycznie jest podzielona. 

Dokładnie :'( i to nie od dzisiaj, a przynajmniej od kilkunastu lat ten proces trwa, nad czym bardzo ubolewam. Co gorsze, to wciąż się pogłębia i dotyczy już nie tylko spraw wyznaniowych, czy politycznych, ale dosłownie niemal każdej dziedziny życia. Wystarczy poczytać forumowe wątki :]

PS

Savoir-vivre'u, wspomniany proces nie omija również ;)

https://kobieta.onet.pl/zdejmowanie-butow-u-kogos-w-domu-czy-trzeba-to-robic/wmls56s

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, danielpoz napisał:

Strasznie się podzieliliście a takie piękne mamy lato?

Odpoczywać?

Co do tego hasła, to w narodzie panuje raczej jednomyślność :]

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.