Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mandrol napisał:

Jacku, dzisiaj na bogato. Jutro powrót do chleba ze smalcem;)

Kumple się śmieją, że w sobotę zawiozą mnie na odwyk po tej kwarantannie:lol:

Uważaj, bo teraz strach do szpitala iść, wykaż silną wolę i  przestań się już odkażać, wirus jak widzę nie miał szans. Chyba, że potrzebujesz jakiś konkret zastrzyk to mam ostatnią butelkę bimbru, która została się po Andrzejkach 2018r, niby leży w lodówce prawie 1,5 roku i kusi, z drugiej strony nie trafiła na odważnego, który drugi raz wszedłby do tej samej rzeki. Podeślę Ci poleconym, niby 0,7l a dawka na dwóch zdrowych chłopa :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maarec napisał:

Uważaj, bo teraz strach do szpitala iść, wykaż silną wolę i  przestań się już odkażać, wirus jak widzę nie miał szans. Chyba, że potrzebujesz jakiś konkret zastrzyk to mam ostatnią butelkę bimbru, która została się po Andrzejkach 2018r, niby leży w lodówce prawie 1,5 roku i kusi, z drugiej strony nie trafiła na odważnego, który drugi raz wszedłby do tej samej rzeki. Podeślę Ci poleconym, niby 0,7l a dawka na dwóch zdrowych chłopa :lol:

 

@maarec wiesz,  jakby @Mandrol nie reflektował, to mój adres masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zulos napisał:

Wprawdzie WHO niby ostrzega, że Korona nie minie tak jak grypa

Możesz dać jakiś link lub coś więcej - bo ja się modlę o sezonowe wymarcie tego goofna. Inaczej będzie przej....ne.

35 minut temu, jacekzoo napisał:

Ale zrobili nagonke z tym wirusem, o niczym innym się nie gada. Kto np liczy że dzisiaj liczna wypadków śmiertelnych wyniosła tyle, albo kto liczy każdego co zachorował na nowotwór? Nikt. Ale 8 osób jest trąbionych po całych mediach. A tępy lud to łyka, daje się panice i nie widzi innych rzeczy. 

Jacek, z całym szacunkiem, ale ja nie chcę widzieć umierających swoich rodziców. I nie wiem, czy Ty masz w rodzinie starsze osoby ale nawet na forum w większości są to osoby z dobrym stażem, więc chciałbyś w tym temacie widzieć klepsydry?

Nie panikujmy, ale nie ignorujmy tego tematu.

Szefowa mojego brata właśnie jedzie lub wyjechała do Włoch na narty. Brak mi słów na takie zachowanie :pad:

@Mandrol dużo zdrówka :ok: Cieszę się,  że są takie osoby jak Ty :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacekzoo napisał:

Ale zrobili nagonke z tym wirusem, o niczym innym się nie gada. Kto np liczy że dzisiaj liczna wypadków śmiertelnych wyniosła tyle, albo kto liczy każdego co zachorował na nowotwór? Nikt. Ale 8 osób jest trąbionych po całych mediach. A tępy lud to łyka, daje się panice i nie widzi innych rzeczy. 
 

kto np zauważył że vatem został obłożony obrót gotówkowy? Wszystkie czynności, liczenie, sortowanie, wpłata i wypłata z banku jest teraz ovatowana. Każdy się zdziwi jak będzie musiał za to zabulić

Takie tam odwracanie uwagi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bydle nie odejdzie, wyobraźcie sobie jak będą wyglądały kempingi i plaże nad Bałtykiem! 

To będzie dopiero armagedon. Przyczepy i kampery z wypożyczalni, namioty i naród ruszy nad morze. A taka wielka banda rodaków, to nawet bez "korony" będzie gorsze, bo psychicznie może zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacekzoo napisał:

kto np zauważył że vatem został obłożony obrót gotówkowy? Wszystkie czynności, liczenie, sortowanie, wpłata i wypłata z banku jest teraz ovatowana. Każdy się zdziwi jak będzie musiał za to zabulić

Aż zapytałem się wujka googla i wygląda na to, że chodzi jedynie o przedsiębiorców. Czy to jest prawda? Bo ja jestem wielkim zwolennikiem zawirusowanych banknotów ;)

13 minut temu, Cathay napisał:

Jeśli bydle nie odejdzie, wyobraźcie sobie jak będą wyglądały kempingi i plaże nad Bałtykiem!

Dlatego cieszę się, że jestem przygotowany do dzikusa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lbuster napisał:

Aż zapytałem się wujka googla i wygląda na to, że chodzi jedynie o przedsiębiorców. Czy to jest prawda? Bo ja jestem wielkim zwolennikiem zawirusowanych banknotów ;)

Dlatego cieszę się, że jestem przygotowany do dzikusa :D

Zaraz ruszy masowe dostosowywanie przyczep do dzikusowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Cathay napisał:

..... i uchwalanie w szybkim tempie przez gminy zakazów postojów. Albo budowanie na szybko kamperparków.

Proste że to pierwsze. Łatwiej wprowadzić ustawę na szybko i wysłać straż miejską na ganianie się z turystami niż:

- znaleźć pieniądze w zatwierdzonym budżecie na projekt camper parku, 
- przegłosować zmianę na radzie miasta
- rozpisać i wykonać przetarg na projekt
- wykonawcy projektu trzeba dać jakieś 2 miesiące, bo miesiąc to on będzie czekał na mapę do celów projektowych, do tego warunki podłączenia do wodociągu i kanalizacji
- następnie jako że camper park będzie budową urząd ma ustawowe 65 dni na wydanie Pozwolenia Na Budowę
- mamy projekt z kosztorysem, możliwe że grunt jakiś też się znalazł to co budujemy?
- czyli znów szukamy pieniędzy w budżecie na budowę, drzemy koty na radzie miasta bo jak zawsze są inne pomysły na wydanie tej kasy itd, ale jest wreszcie udało się
- możemy rozpisywać przetarg
- niestety zgłosił się tylko jeden wykonawca i jego oferta przekracza o 37% kwotę przeznaczoną na ten cel, przetarg odwołany
- w kolejnym roku, szkoda by było stracić projekt więc tym razem szybko znajdujemy większą kwotę na budowę camperparku, bez darcia kotów na radzie miasta
- rozpisany przetarg, jest 3 oferentów no ale niestety po ogłoszeniu wyników, ktoś się odwołuje że zapisy w przetargu były niezgodne z prawem....

W tym czasie jest już lato 2022 i wszyscy znów jeżdzą po całej europie :D . Kurde czemu ja nie poszedłem w politykę, nawet tą samorządową :palacz:?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lbuster napisał:

Jacek, z całym szacunkiem, ale ja nie chcę widzieć umierających swoich rodziców. I nie wiem, czy Ty masz w rodzinie starsze osoby ale nawet na forum w większości są to osoby z dobrym stażem, więc chciałbyś w tym temacie widzieć klepsydry?

Chyba odwrotnie mnie zrozumiałeś, mi nie chodziło o to że mi ,,lata,, ten problem. Tylko o to że jest sztucznie rozdmuchany i niepotrzebnie siana jest panika. 

 

druga rzecz że nikt nie prowadzi licznika np na onkologii, a tam tylko w polsce umiera 300 osób dziennie, dziennie!!! I tu nie ma błędu, 110 tys rocznie w samej Polsce i w tym są też małe dzieci. I tu jakoś nikt nie dostaje szaleństwa, służby nie zamykają macdonaldów z syfiastym żarciem, nie zakazują palenia papierosów itp ten koronawirus to jest pryszcz w porównaniu do innych chorób, a taką panikę wywołali że odbije się na całym świecie

7 godzin temu, lbuster napisał:

Nie panikujmy, ale nie ignorujmy tego tematu.

Zgadzam się, a najważniejsze-  Jak już ktoś nakupił mydła to niech go używa ? to najlepsza metoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, a najważniejsze-  Jak już ktoś nakupił mydła to niech go używa  to najlepsza metoda


Jest szaleństwo, w cholerę kasy idzie na onkologię, a teraz jeszcze trzeba jej sporo wyskrobać na wirusy :(


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zmienił(a) tytuł na Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.