Skocz do zawartości

Czekoladka - Burstner Trecento 460TS


crategus

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panowie! To wiele wyjaśnia.

Godzinę temu, Pierzasty napisał:

Najpierw udrożniłem przewody, było kupę syfu. Poprawiło sìę trochę, a dodatkowo po wymianie pompki zaczęło działać jak należy. 

W jaki sposób udrażniales? Nawet nie wiedziałem, ze coś takiego się robi :) Srodkiem chemicznym czy jakoś mechanicznie?

Godzinę temu, Malinki napisał:

Można zamontować 0,9 bara i 26 l/min, lub 1,1 bara 18 l/min.

A jaka masz obecnie u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, crategus napisał:

W jaki sposób udrażniales? Nawet nie wiedziałem, ze coś takiego się robi :) Srodkiem chemicznym czy jakoś mechanicznie?

Środków chemicznych i patentów jest mnóstwo, nawet jest gdzieś oddzielny temat. Możesz zastosować chlor (taki do basenów), sodę oczyszczoną. lub inne dedykowane do campa. Po tej czynności musisz pamiętać o ciągłej konserwacji czyli dodawać środka zawierającego jony srebra lub też soda.

Czyli kilkukrotne przepłukanie roztworem potem kilkukrotne czysta woda i będzie git.

Dane mojej pompki - jak nie zapomnę to zerknę.

1 godzinę temu, maarec napisał:

Koszt niewielki i często może uratować wyjazd. 

Święte słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem chyba Pura tank. Rozłączałem instalację, przedmuchiwałem sprężonym powietrzem itp. Z tego co kojarzę to chyba przy całym zaworze (Przy przycisku od spłukiwania) też było jakieś sitko. No musisz pogrzebać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze serdeczne dzięki. Tematy tez znalazłem - doczytam. Najpierw spróbuje z tabletka ze zmywarki i soda oczyszczona (spożywcza) plus kompresor. A pompki oczywiście kupie. Na wszelka przypadłość jak napisaliście :)

Dajcie znać tylko z tymi Waszymi modelami pompek. Z tego co widzę na alle jest ich sporo o przeróżnych parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie były poprzednio - to kupiłem takie same :) w sumie to się nie zastanawiałem nad tym, 710kg winno wystarczyć. Nie będę jej przeładowywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak producent tak przewidział to OK. U mnie w Hymerze przy 1300DMC producent 98 indeks podaje, mam założone 102, a zmieniam na 104 :) ale mam 15" i obecnie one mają większe nośności po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka zamontowana. Kibelek tryska aż miło ;)

Zabaw ciąg dalszy...

 

04B0C3C7-5625-4B9F-9FD7-45405FECD39B.jpeg

5C0A2C4D-E5D5-47F5-8E96-F36C78FC34D1.jpeg

Btw, Burstner ma nawet przewody ogarnięte po swojemu...

 

CBE2CFDF-D7F0-4B5F-8EA3-0687BA4CD087.jpeg

Edytowane przez crategus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywany, firanki, pokrowce wyprane.

B9646983-E8DC-45C6-90A5-929DCDEB1086.jpeg.db09c702836d3c4beb84c8f4f34e738c.jpegE6CCAF5A-0370-414A-A10F-C98F7A128389.jpeg.ca62fc5bf7db21c13deda2d4b90cf8f9.jpeg

Przy okazji znalazłem jedyna wspolna wartosc z oznaczeniem modelu. 520cm mam od okna w strefie dziennej do okna w sypialni... ale 460cm jeśli liczyc po dostępnej podłodze - czyli od ściany do obudowy toalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam kolejne pytanie - jak poradzić sobie z tego typu zniekształceniami na blacie stołu? Trochę to denerwuje... Jedyny chyba defekt w przyczepie, poprzedni właściciel musiał tam stawiac jakieś gorące garnki. A może to od słońca?

Czym to potraktować? Zrobić dziurki i leciec Na gorąco (opalarka, czy żelazko przez jakiś materiał)? 

2ADC9F5D-7B2F-4F67-924A-60F6F6F41ECC.jpeg

C480C193-D105-4132-81D6-E1AFDDE4E073.jpeg

78732CCB-F930-4818-8D37-5D0B6B002B21.jpeg

54E96B25-856C-4D94-884A-E08B0426102D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.