Skocz do zawartości

Mam dużego vana, szykuje się zamiana?


filipert

Rekomendowane odpowiedzi

O kijankach i hultajach też tak gadali a teraz zachwycają się Tucsonem. Jak bym miał się przejmować tym co się komu podoba to bym na wrotkach jeździł, powtarzacie bzdury zasłyszane w tv na jednym z pseudo motoryzacyjnym kanale.  Z dziwolągów miałem Forda Scorpio, Leganze, Fiat Albea, Kia Soul. Renault Koleos. Wszystkie były bardzo dobre. zastanawiam się nad nowym korando (ale to może na jesień). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 523
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co powiecie o takim czymś ? Ostatnio dowiedziałem się o takim czymś przez przypadek 4x4 ma nie wiem szczegółów .9c19caeafcf5dd29dcafd7f58070b3c4.jpgd98cf0c946fec60e37bb3da15ccf0c65.jpg8c8b9792bda5e912beb59e00757f925c.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

w zasadzie spełnia większość Twoich wymagań. 4WD, Automat , dobry silnik , niski próg załadunku.

Jak jesteś zainteresowany to mogę podać link do aukcji tego pięknisia .

no i trochę przypomina mi RXa ale chyba się nie skuszę ;)

13 godzin temu, dudek_t napisał:

Zaświeciła mi się lampka w głowie, Wy wozicie wózek tak? Jeśli tak to chyba jednak nie rezygnowałbym z vana...

z reguły dwa - manual i elektryk.

mi też ta lampka miga i w większości aut nie obędzie się bez boxa na dachu przy krótkich wypadach nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, peja76 napisał:

Zobacz kolego BMW X3 f25, bezproblemowe auto, miałem klika sztuk i auta ogólnie bezproblemowe, moje miały przebiegi od 60tyś do 180tyś km i nic, przy spokojnej jeżdzie 7l bez problemu.

Nie brałem pod uwagę ze względu na premium i pozorny mały rozmiar ale jak się przyjrzeć to podłoga bagażnika ma ponad 90cm i jest tam 80 wysoko + trochę miejsca pod podłogą bagażnika.

Czy te auta miały zapas? Czy pod autem i czy pełen zapas czy dojazd.

Samochód podoba mi się a ceny przystępne i wybór duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, filipert napisał:

Czy te auta miały zapas? Czy pod autem i czy pełen zapas czy dojazd.

Seryjnie nie ma zapasu normalnego, dojazdówki ani agregatu. Jest RUN FLAT i musi wystarczyć. Nie ma nawet miejsca na dojazdówkę. Słabe rozwiązanie, bo owszem na RF przejedziesz kilkadziesiąt kilometrów, ale co dalej jeśli jesteś na totalnym zadupiu i nawet jak masz kasę to dwa dni musisz czekać na nowe opony. Tak więc każdy kto robi trasy kupuje osobno dojazdówkę. A samo auto bardzo dobre, jak praktycznie każda bemka Do 200 tysiaków praktycznie bezobsługowa aczkolwiek zwykłe przeglądy też są kosztowne. 

 

SY to w Polsce auto ze sfer wyższych. Powszechnie znanych z "wyszukanego" gustu :)

 

 

 

syszydlo.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, filipert napisał:

Nie brałem pod uwagę ze względu na premium i pozorny mały rozmiar ale jak się przyjrzeć to podłoga bagażnika ma ponad 90cm i jest tam 80 wysoko + trochę miejsca pod podłogą bagażnika.

Czy te auta miały zapas? Czy pod autem i czy pełen zapas czy dojazd.

Samochód podoba mi się a ceny przystępne i wybór duży.

W X3 jest podwójna podłoga, myślę że nie powinno być problemu z zamontowaniem tam zapasu, może dojazdu ale zawsze, mam jedną na placu fakt sprzedana ale nie przeszkadza to w zmierzeniu i zrobieniu fotek tego drugiego bagażnika. Jak jeszcze ci coś podesłać odnośnie auta to daj znać póki stoi. Odnośnie haka były takie co miały 2t i 2.4t uciągu, nie wiem od czego to zależało, ta ma oryginalny hak i ma 2t, a miałem takie co nie miały haka a w rubryce było 2.4t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cathay napisał:

Seryjnie nie ma zapasu normalnego, dojazdówki ani agregatu. Jest RUN FLAT i musi wystarczyć. Nie ma nawet miejsca na dojazdówkę. Słabe rozwiązanie, bo owszem na RF przejedziesz kilkadziesiąt kilometrów, ale co dalej jeśli jesteś na totalnym zadupiu i nawet jak masz kasę to dwa dni musisz czekać na nowe opony

takiego rozwiązania nie znałem

tzn. znam run flaty i wolałbym nie mieć ich w aucie ale, żeby nie było nic w zapasie...

5 godzin temu, Cathay napisał:

Tak więc każdy kto robi trasy kupuje osobno dojazdówkę

Upewnijcie mnie, czy do holowania przyczepy możemy używać koła dojazdowego?

Albo gdzieś o tym czytałem albo sobie ubzdurałem.Wwiększość aut które rozważam, mają koło dojazdowe i jeśli nie nadaje się do holowania to zawsze dochodzi pełen zapas w bagażniku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Odyssey  AWD.. to powinno być odpowiednie auto :)

 

9 godzin temu, byry007 napisał:

A co powiecie o takim czymś ? Ostatnio dowiedziałem się o takim czymś przez przypadek 4x4 ma nie wiem szczegółów .9c19caeafcf5dd29dcafd7f58070b3c4.jpgd98cf0c946fec60e37bb3da15ccf0c65.jpg8c8b9792bda5e912beb59e00757f925c.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Bardzo słabo, niewygodnie się prowadzi... nie będzie to dobry holownik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, peja76 napisał:

Jak jeszcze ci coś podesłać odnośnie auta to daj znać póki stoi.

Będę wdzięczny za zdjęcia tej przestrzeni pod podłogą bo różne wersje znajduję w sieci i podejrzewam, że może się różnic po lifcie albo będzie to kwestia wyposażenia.

5 minut temu, Paweł Worach napisał:

Honda Odyssey  AWD.. to powinno być odpowiednie auto :)

Sienna była w AWD ale Odyssey chyba nie.

No i wciąż to tylko USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.