Skocz do zawartości

Camper & Caravan Show 2019


Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli chodzi o targi to faktycznie, przyczep zdecydowanie mniej niż w zeszłym roku.

Same targi oceniam pozytywnie. Pomacałem i zobaczyłem co chciałem. Brakowało mi tylko Fendta ale do Bierunia mam niedaleko.

Jeśli chodzi o Kiki Świat i Rodzinę na Gigancie.

 "ludzie z branży" mówili, że dzięki ich vlogom karawaning stał się zdecydowanie bardziej rozpoznawalny i popularny w Polsce.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WojtexJanex7 napisał:

 

Ale tak mi się wydaje, że oni tylko zabudowy wewnętrzne robili do Niewiadówki.. Wystawców tej marki w tym roku nie było. 

Z tego co mi wiadomo to są ich przedstawicielem, przynajmniej tak kiedyś wyszło z rozmowy z jednym z panów z AllCamp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PolariS napisał:

No po polsku napisane - przecież nie po radziecku - skłamałem? Ma kasę i na bogato jest, więc? 

nie rozumiem podkreślania czyjegoś statusu materialnego. Maciek to Maciek i tyle. Co nas interesuje zasobność jego portfela i po co to komentować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PolariS napisał:

Z tego co mi wiadomo to są ich przedstawicielem, przynajmniej tak kiedyś wyszło z rozmowy z jednym z panów z AllCamp 

Może i tak może i nie, nie orientuje się w tym temacie, ale w zeszłym roku było  więcej nowych Niewiadówek.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bw81 napisał:

nie rozumiem podkreślania czyjegoś statusu materialnego

Ani w złej wierze ani w dobrej, podkreślenie z mojej strony (nawet sam Maciej sobie podkreśla w niektórych filmach).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WojtexJanex7 napisał:

Może i tak może i nie, nie orjętuje się w tym temacie, ale w zeszłym roku było  więcej nowych Niewiadówek.. 

Szkoda, bo chętnie bym sobie pooglądał. Nawet byłem zdziwony że można stanąć normalnie w środku, w starej (takiej jak ten modelik) wyprostować można się było tylko pod deklem. 

2 minuty temu, jacek00 napisał:

Tak samo widać. Nie wiem czy nawet nie bardziej

 

Mnie chodziło o narożnik z GFK (chyba z tego te garby są) na jednym z filmów gigantowa hobby miała tam pęknięcia po taranowaniu kampera. Na ścianie z blachy zagięcie pozostało.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PolariS napisał:

nawet sam Maciej sobie podkreśla w niektórych filmach

Oglądam z dzieciakami jego vlog i ani razu nie słyszałem aby komentował swój status materialny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to prawda ze teraz nie było marki Fendt( poprzednie targi był, chyba Klaja wystawiała), juz nie wspomne o Burstnerze bo to temat jeśli chodzi o przyczepy to zaginoł, tylko Hobby i Dethleffs w tym roku przodowały.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WojtexJanex7 napisał:

I to prawda ze teraz nie było marki Fendt( poprzednie targi był, chyba Klaja wystawiała), juz nie wspomne o Burstnerze bo to temat jeśli chodzi o przyczepy to zaginoł, tylko Hobby i Dethleffs w tym roku przodowały.. 

No Niestety...Buerstenr nie wystawił przyczep a na nowego Premio Life 435 TS mamy chyba największą ochotę. Ale będę niedługo w Poznaniu to sobie do nich podjadę i obejrzę. Zresztą...niektóre przyczepy są bliźniacze jeśli chodzi o taki małe konstrukcje i jest to chyba właśnie Dethelffs, Weinsberg - jesli chodzi o porównanie do Burstnera 430. Więc kwestia wyboru to tylko image marki, wyposażenie, wystrój no i pewnie cena, która może się trochę różnić, ale niznacznie Bo konstrukcyjnie to są takie samie, znane od lat przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bw81 napisał:

Oglądam z dzieciakami jego vlog i ani razu nie słyszałem aby komentował swój status materialny. 

 

Temat uważam za wyczerpany.  Pozdrawiam.

 

2 minuty temu, pawel1966 napisał:

@PolariS na jednym z Twoich zdjęć...przy Macieju z Rodziny na Gogancie...ten w niebieskiej koszulce z łysą pałą to ja:):) a gada z nim moja żona:):) musiliśmy tam być obok siebie:):)

Szkoda,  nie wiedziałem :)  Przywitałbym się z grzeczności. 

 

Wracając do przyczep to różnice było widać w cenie i w wykonaniu w samej adrii pomiędzy adorą a avivą,  nie czuć było pomiędzy Hobby a Dethleffsem, chociaż w tym drugim bardziej podobała mi się kolorystyka wewnątrz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PolariS napisał:

Temat uważam za wyczerpany.  Pozdrawiam.

Oooooo to to, jak się ma to się śmiga tu i tam, jak się nie ma to się w domu siedzi patrząc tu i tam?

Godzinę temu, PolariS napisał:

Ponieważ wcześniej nie byłem na targach ogonków i domków to nie mam porównania co było wcześniej, ale czasu nie uważam za stracony.

Aaaa od tej Pani z 5 foto dostałem kawałek brzozy z logo ich firmy? Pzd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.