Skocz do zawartości

Camper & Caravan Show 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli poznańskie targi trochę większą mają ofertę jeśli chodzi o przyczepy. 
Pewnie rynek kamperów w Polsce lepiej się rozwija i chyba trendt idzie w tym kierunku. 
I tak odnoszę wrażenie że było więcej przyczep niż rok temu. Elcamp miał więcej Adrii, był Procamp z dużą ilością Knausa, oczywiście Hobby i Dethlefs też obecny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak z kolejkami do wejścia źle nie było, ale dużoooooo ale to dużoooo więcej kamperów w różnych konfiguracjach firmowych i markowych niż przyczep.... I chyba więcej osób przybyło tylko dlatego że się pojawili youtuberzy... Nie wiem może się nie znam ale jestem 3 raz z rzędu w sobote rok po roku i dużo, dużo się zmieniło...  Same cany biletów do wejścia lub zlotowych się zmieniła.. Jakoś tak odniosłem wrażenie że zamiast być lepiej to jest gorzej.. Ale to tylko moje takie małe spostrzeżenie.. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie wróciliśmy, faktycznie kamperów więcej jak przyczep. Pojechaliśmy żeby dotknąć, wejść, obejrzeć, przymierzyć się, najbardziej interesował nas  Knaus 500KD i jak mam być szczery rozczarował nas wykonaniem, ale za to Hobby oczarowało nas, mogą mi wszyscy mówić że nie trwały, nie udany, że rozwalają się, to powiem jedz zobacz i dotknij.

Może i jest trend na Kampery, ale jak dla nas to na tą chwilę nie przemawiają i w którym byśmy nie byli to mało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, danielpoz napisał:

Czyli poznańskie targi trochę większą mają ofertę jeśli chodzi o przyczepy. 

Pewnie rynek kamperów w Polsce lepiej się rozwija i chyba trendt idzie w tym kierunku. 

Zdecydowanie tak. A jesli chodzi o Rodzine na Gigancie,  Kiki i Kapitana to nasze wnuki oglądają ich namiętnie więc zabraliśmy dzieciaki bo bardzo chciały zobaczyć ich "na żywo":):) Muszę przyznać, że warto było bo miały z tego radochę. Patrząc na to z boku - podziwiam ich za wytrwałość bo były tam tłumy:). Mnie chodziło przede wszystkim o to żeby zobaczyć przyczepy i choć było ich faktycznie mało to jednak znalazło się coś ci nas zainteresowało - Knaus Sport 500 Silver selection z gładkiej blachy i...jajowate Carbon Tear...gdy weszliśmy do wnętrza - nie mogliśmy uwierzyć,że tak można zagospodarować wnętrze, w na pozór małej przyczepie.

@jacekzoo nieeeeee:)  imprezy żadnej nie zaliczyliśmy - przepraszam  za te literówki, ale gdy wychodziliśmy z targów to pisałem z telefonu i jak zwykle...pełno byków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pawel1966 napisał:

Mnie chodziło przede wszystkim o to żeby zobaczyć przyczepy i choć było ich faktycznie mało to jednak znalazło się coś ci nas zainteresowało - Knaus Sport 500 Silver selection z gładkiej blachy i...jajowate Carbon

Gładka blacha, może i fanie to wygląda, bo sam się tym zainteresowałem ale potem małżonka powiedziała, lekkie stuknięcie nawet fotelem, krzesełkiem itp, itd, zrobi wgniotke.. Juz nawet nie pisze o anomaliach pogodowych... Jednak na poszyciu rybiej łuski nie bedzie tak widać jak na gładkim poszyciu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WojtexJanex7 napisał:

Gładka blacha, może i fanie to wygląda, bo sam się tym zainteresowałem ale potem małżonka powiedziała, lekkie stuknięcie nawet fotelem, krzesełkiem itp, itd, zrobi wgniotke.. Juz nawet nie pisze o anomaliach pogodowych... Jednak na poszyciu rybiej łuski nie bedzie tak widać jak na gładkim poszyciu.. 

No właśnie nie wiem co lepsze...muszę się tym zainteresować. Ale wydaje mi się, że  na rybiej łusce również widać każde, nawet delikatne wgłębienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chris_66 napisał:

To źle świadczy o kolejkowiczach. Nic więcej.
Iść i stać żeby zobaczyć trolla internetowego

Czy to troll , chyba definicja tego jest nieco inna. 

Do KiKi było sporo ludzi, do kapitana mniej, ale ponieważ to od tego drugiego udało się zdobyć wejściówki, to kultura nakazywała pójść i podziękować, i mimo że nie zgadzam się z wieloma rzeczami o których robi filmy, to parę chwil pogawędziłem, i raczej nie powiedziałbym że jest trollem. Ma swoją wizję i ją realizuje czy to dobrze czy źle, nie mnie oceniać, całe szczęście że czasy komuny minęły i przymusu oglądania danej osoby nie ma (tak jak kiedyś spacer na 1 maja). 

Poza tym obok był Andrzej z kanału mrAkumulator i z nim sobie pogawędziłem dłużej z racji branży. Z Kamilem KiKi nie miałem za bardzo o czym więc tylko obejrzałem sobie jego domek z ciekawości (bo można było )  i chyba jego budka tak jak i Macieja FullKasa  obok musiały przejść przez spa i to bardzo mocne, no i Hobby zostało z tyłu chyba naprawione bo nie widać było za bardzo uszkodzonego narożnika, (aż tak dociekliwy nie byłem). 

GoMarket standardowo ceny +30%.  

Udało mi się też wejść do Niewiadówki, na stoisku AllCampu, bo niestety na codzień pod firmą jest zamknięta. 

Ponieważ wcześniej nie byłem na targach ogonków i domków to nie mam porównania co było wcześniej, ale czasu nie uważam za stracony.

 

20191019_151025[1].jpg

20191019_121934.jpg

20191019_122923.jpg

20191019_123425.jpg

20191019_123721.jpg

20191019_123736.jpg

20191019_123739.jpg

20191019_125426.jpg

20191019_125509.jpg

20191019_145720.jpg

20191019_145816.jpg

Edytowane przez PolariS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gładkim to tak jak na samochodzie, wszystko wyjdzie.. ale nich się wypowiedzą ci co mają i urzywają przyczepy z gładką powierzchnią... Pisze też tak z logicznego punktu widzenia.. Na gładkiej powierzchi bardziej bedzie widac wgniotkie niż na nierównościach jaka jest tzw. rybia łuska... 

Alle to samo foto zrobiłem bo mam zajawke na Niewiadów tyle że teraz nie wystawiali się?

IMG_20191019_110700.jpg

Ceny jak ceny, mniej wiecej takie same jak na all... + przesyłka to na to samo praktycznie wychodzi.. Też pare pierdół kupiłem jak co roku.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

26 minut temu, PolariS napisał:

Udało mi się też wejść do Niewiadówki, na stoisku AllCampu, bo niestety na codzień pod firmą jest zamknięta. 

Ale tak mi się wydaje, że oni tylko zabudowy wewnętrzne robili do Niewiadówki.. Wystawców tej marki w tym roku nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.