Skocz do zawartości

Camper & Caravan Show 2019


Rekomendowane odpowiedzi

My będziemy w czwartek wieczorem lub w piątek rano. Zależy od tego o której w czwartek skończymy pracę. Jesteśmy do niedzieli włącznie. Z tego co wiem to tak samo jak my przyjadą jeszcze dwie załogi. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, adamdiver napisał:

Czy ta karta uprawnia do wjazdu na zlot

Według mnie nie - z tyłu karty jest opis. Raczej nie rozdawaliby czegoś, co jest warte 300 PLN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2019 o 16:04, lbuster napisał:

Fajny jest ten punkt regulaminu:

8.7. W Zlocie mogą uczestniczyć tylko osoby nie będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Organizator zastrzega sobie możliwość usunięcia uczestników zakłócających spokój pod wpływem ww. substancji na ich koszt oraz bez zwrotu wpisowego.

 

A tak w ogóle, czy ktoś planuje udział w tegorocznym zlocie?

Ja się jeszcze zastanawiam :niewiem:

 

Fajny jest ten punkt regulaminu.W zeszłym roku impreza była od rana muzyka itd i jedno wielkie pijaństwo a w nocy facet zaczął okładać kobietę w przyczepie wstyd i żenada może w końcu na zlotach będzie trochę spokojniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anglik napisał:

Fajny jest ten punkt regulaminu.W zeszłym roku impreza była od rana muzyka itd i jedno wielkie pijaństwo a w nocy facet zaczął okładać kobietę w przyczepie wstyd i żenada może w końcu na zlotach będzie trochę spokojniej

To nie punkt regulaminu tylko dupochron.  Nikt na to oczywiście nie będzie zwracał uwagi. No chyba że faktycznie ktoś kogoś lać zacznie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chris_66 napisał:

A szkoda

Tego zapomniałem dodać. Oczywiście że powinien to być żywy przepis, chociaż nie do końca, bo przecież pacjent po dwóch piwach raczej nie robi się groźniejszy. Wywalać powinni hałasujących czy robiących zadymy.

Ale to tak jak w knajpie "osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy". Zgodnie z prawem barman może sprzedać jedno piwo, bo po tym pierwszym przecież gość jest już nietrzeźwy. Więc zgodnie z prawem jak ekipa ze wsi przyjeżdża do miasta z wylosowanym kierowcą, to ten kierowca powinien dla wszystkich zamawiać. A w grupie gdzie piją wszyscy będzie posucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cathay napisał:

Ale to tak jak w knajpie "osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy".

Przypomnę, że w zeszłym roku w pakiecie startowym były chyba dwa kupony na pifko na łebka. Jeżeli w tym roku będzie podobnie, to tak jakby jedno wyklucza drugie, tak, jak to napisał Cathay.

8 godzin temu, chris_66 napisał:
16 godzin temu, Cathay napisał:
To nie punkt regulaminu tylko dupochron.  Nikt na to oczywiście nie będzie zwracał uwagi.
 

 


A szkoda

 

Krzysiek, co najmniej 90% karawaningowców pije, jedni więcej inni mniej, jednak 99% z nich zachowuje się "poprawnie". Ja w życiu karawaningowym widziałem jeden przypadek agresywnego zachowania.

 

U mnie już pewne, że będę tylko w sobotę. Do zobaczyska :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2019 o 18:41, pawel1966 napisał:

:):) pewnie tak - tylko....jak spojrzałem na listę wystawców to...chyba nie ma PO CO jechać:(

Właśnie też spojrzałem i widzę, że nie ma sporo wystawców, którzy byli nawet jeszcze rok temu, albo byli w Poznaniu w tym roku. Ciekawe. Czyli widać, że na naszym rynku nie warto się promować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, jacek00 napisał:

Właśnie też spojrzałem i widzę, że nie ma sporo wystawców, którzy byli nawet jeszcze rok temu, albo byli w Poznaniu w tym roku. Ciekawe. Czyli widać, że na naszym rynku nie warto się promować?

Suzu4x4 opisał to dobrze, plus cena za stoisko :pupa:

 

a pytanie poboczne - będą jakieś targi wodno rekreacyjne jak w zeszłym roku ?

bo pojechał bym po jakąś deskę w promocji

bo plany były, ale innej motywacji brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Suzu4x4 napisał:

po prostu rynek jeszcze za mały na dwie takie imprezy w przeciągu miesiąca  ;)

Dusseldorf na przełomie sierpnia i września
Poznań 20-22 wrzesień
Nadarzyn 18-20 październik
Brno 7-10 listopad

Sporo tego, więc i zainteresowanie wystawców może być osłabione.

 Ostatnie targi na których byłem to chyba 2008 rok - spodek Katowicki. Od tamtego czasu przestałem się interesować imprezami targowymi w PL bo ich poziom niestety mocno mnie rozczarował. Zobaczymy jak będzie w Nadarzynie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tomii napisał:

przestałem się interesować imprezami targowymi w PL bo ich poziom niestety mocno mnie rozczarował. Zobaczymy jak będzie w Nadarzynie. 

ja wybierałem się na targi wyłącznie z powodu bliskości - mam 5 km do nadarzyna

jakby były 100km ode mnie to bym nie pojechał

do dusseldorfu, jako topowych targów wybrałem się raz, więcej nie pojadę bo ciekawość zaspokoiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.