Skocz do zawartości

Camper & Caravan Show 2019


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎2019‎-‎10‎-‎22 o 07:57, borek6 napisał:

Skoro kończycie porównanie co lepsze emoji6.png to poproszę o odpowiedź w powyższym, co sądzicie o ich rozwiązaniu ... Będę za 2 tygodnie w DE i chce znaleźć chwilę żeby podjechać oblukać Adrie u jakiegoś dealera.

Żonie strasznie się Adrie spodobały.

Polecam https://www.caravan-reisemobile-center.de/

Wczoraj byłem, zobaczyłem i kupiłem. Na placu kilkadziesiąt przyczep i kamperów w bardzo konkurencyjnych cenach- nikt na mobile.de takich nie ma! Na przełomie października i listopada spodziewają się nowej dostawy kilkudziesięciu sztuk MY2020 więc muszą wypchnąć to, co stoi a jest tego multum...

Gdybyś był zainteresowany to mam namiary na gościa, który i "szprecha" i "toking ebałt" więc wal Pan śmiało;)

 

P1100216.JPG

P1100217.JPG

P1100218.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mandrol napisał:

Polecam https://www.caravan-reisemobile-center.de/

Wczoraj byłem, zobaczyłem i kupiłem. Na placu kilkadziesiąt przyczep i kamperów w bardzo konkurencyjnych cenach- nikt na mobile.de takich nie ma! Na przełomie października i listopada spodziewają się nowej dostawy kilkudziesięciu sztuk MY2020 więc muszą wypchnąć to, co stoi a jest tego multum...

 

Poproszę!,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info@Mandrol, niestety będę w całkiem przeciwnym kierunku pod granicą AT ale zapisze sobie ten adres na przyszłość, faktycznie wielki plac i duża ilość przyczep, jest w czym wybierać

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Reinfeld Center to dobre miejsce z jedną uwagą. W zimie kiedy byłem ze znajomym po przyczepę (kupowana na kredyt z polskiego banku), z 4 Knausów z piątku zostały 2 w sobotę. Rotacja przyczep jest duża. Właściciel nie chciał zaliczki, pracownicy byli bardzo pomocni. Angielski na przyzwoitym pozionie. Tyle co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu zastanawiał się gdzie są taśmy dekarskie u Kikiego. Ano u Wiórka który mu zrobił serwis przyczepy...

Polecam ten film. Naprawdę jest wspaniały. Pokazuje kunszt wiórka, który do wszystkiego użył silikonu, a solar przykleił na klej do szyb. Warto też zobaczyć jak ciekło z dachu po odkręceniu śrub od solara. Nie chcę sobie nawet wyobrażać co się dzieje w dachu tej przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre Jacek :ok:

Potwierdza się moje podejście - lepiej samemu sobie coś spi...szyć niż dać fachowcowi, który Ci to spi...szy i jeszcze za to zapłacić :mlot:

Dzięki k.pl :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile już kasy wsadził w tą przyczepę i jaką suchą europejke by za to kupił np w Bieruniu. Niby podłogę mu wymienili w bakiście a po otwarciu woda stoi. Ten dach taśma posklejany, ten tył co mu pękł pod ciężarem bagażnika... Ech, mam wrażenie że wszystko robione bardzo mało profesjonalnie...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, borek6 napisał:

Ciekaw jestem ile już kasy wsadził w tą przyczepę i jaką suchą europejke by za to kupił np w Bieruniu. Niby podłogę mu wymienili w bakiście a po otwarciu woda stoi. Ten dach taśma posklejany, ten tył co mu pękł pod ciężarem bagażnika... Ech, mam wrażenie że wszystko robione bardzo mało profesjonalnie...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Przecież Kamil mówił na targach ze 15 tys włożył (ale to łącznie z dodatkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest robione bardzo dobrze tak żeby zarabiał kase. Gość wie co robi a reszta się podnieca oglądając kolejne odcinki


Ludzie lubią go za to, że to tak spontanicznie leci, że nie traci czasu na skorzystanie z wiedzy i doświadczenia innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacek00 napisał:

Pokazuje kunszt wiórka, który do wszystkiego użył silikonu

Listwy narożne kładli na uszczelniacz i całkiem nieźle wygląda efekt finalny. Może ktoś macał to na targach?

Podoba mi się patent z pomalowaniem ramki okien, oby był trwały.

Ciekawe czy wykonali jakieś prace z "krokwiami" w suficie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy narożne kładli na uszczelniacz i całkiem nieźle wygląda efekt finalny. Może ktoś macał to na targach?
Podoba mi się patent z pomalowaniem ramki okien, oby był trwały.
Ciekawe czy wykonali jakieś prace z "krokwiami" w suficie.
Nie kładli na uszczelniacz. Uszczelniacz się ciągnie w przeciwieństwie do silikonu. Zobacz jak szpachelką zbierał go. Nie ma szans abyś w ten sposób zbierał butyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.