Skocz do zawartości

Camper & Caravan Show 2019


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2019 o 22:03, Voku napisał:

Ale po co tak się spinacie, przecież jak by chciał to już dawno by miał nową przyczepę czy auto, ale po co? Przy takich wyświetleniach patrzysz na to jak na biznes a nie przyjemność.

prawie bingo :)

Ja to oglądam tylko z ciekawości  (dokumentuje  stan zidiocenia narodu ) myślę jak to możliwe że ktoś to ogląda , tam same tytuły są porywające "rzucam kij do rzeki" 300tys wyświetleń  "wymieniam pokrowce w krzesłach domowych hit internetu :)

Liczniki na prywatnej firmie youtube to fikcja uny tylko starają się kreować rzeczywistość, kamil  goldberg czy goldman  nigdy nie pracował żyje z nieruchomości i youtube gdyby to był ktoś uczciwy kto robił rzeczowe filmy od siebie to mu licznik stanie na 5tys choć by to było 100x bardziej ciekawsze dla wszystkich.

Tak się robi DZIŚ PROSTACKO politykę  i kreuje rzeczywistość/gwiazdy/przeboje pryknięciem palca generuje ,ludzie w to wierzą  i co im zrobisz.

 

Ktoś się czasem zastanowi że coś nie jest tak ale pewnie jest jakiś nienormalny bo przecież wszystkim się podoba, np. na forum szalom24  tam jest więcej  ocen jak wejść w na liczniku :)),płatni oceniają jak na forum wyborczej kiedyś.

Wszystko jest fikcją  i to kosztuje bardzo niewiele w porównaniu do kiedyś.

Kamil dostał ostatnio nagrodę od jakiejś dziwnej  fundacji :) za film podróżniczy!!!! bardzo się tym chwalił ,  fundacja pewnie 3 czy 4 osoby   i już takie coś taka fundacja dziwna fundacja  kreuje rzeczywistość w neokoloni , nikt się nie zastanowi czym jest ta fundacja kto ją sponsoruje z kim ma powiązania itd. ważny fakt medialny NAGRODA 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pasza napisał:

Ja to oglądam tylko z ciekawości  (dokumentuje  stan zidiocenia narodu )

taaaa, otwarłeś przewód doktorancki? Piszesz pracę magisterską czy przeprowadzasz sondaż? 

 

Nie obraź się ale Twoja wypowiedź jest trudna do przebrnięcia. Długie, chaotyczne zdania powodują, że część wypowiedzi jest niezrozumiała dla mnie.

Nie znam Pana Kamila Goldmana i nie wiem w jaki sposób zarabia na życie. ale `Ty -  jak czytam wiesz to doskonale:

20 minut temu, pasza napisał:

kamil  goldberg czy goldman  nigdy nie pracował żyje z nieruchomości i youtube gdyby to był ktoś uczciwy kto robił rzeczowe filmy od siebie to mu licznik stanie na 5tys choć by to było 100x bardziej ciekawsze dla wszystkich.

I to jest moim zdaniem słaba cecha Polaków - interesowanie się tym ile kto zarabia, co ma a czego nie. Co nas to obchodzi? Czy ta wiedza jest nam do czegokolwiek potrzebna?

Jeśli treść jest dla mnie interesująca to oglądam - jeśli nie - włączam inny kanał. Nie wyobrażam sobie, żeby się "katować" oglądając rzeczy, które mnie nie interesują i/lub denerwują. Po kiego czorta? 

 

 

 

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bw81 napisał:

taaaa, otwarłeś przewód doktorancki? Piszesz pracę magisterską czy przeprowadzasz sondaż? 

 

Nie obraź się ale Twoja wypowiedź jest trudna do przebrnięcia. Długie, chaotyczne zdania powodują, że część wypowiedzi jest niezrozumiała dla mnie.

Nie znam Pana Kamila Goldmana i nie wiem w jaki sposób zarabia na życie. ale `Ty -  jak czytam wiesz to doskonale:

I to jest moim zdaniem słaba cecha Polaków - interesowanie się tym ile kto zarabia, co ma a czego nie. Co nas to obchodzi? Czy ta wiedza jest nam do czegokolwiek potrzebna?

Jeśli treść jest dla mnie interesująca to oglądam - jeśli nie - włączam inny kanał. Nie wyobrażam sobie, żeby się "katować" oglądając rzeczy, które mnie nie interesują i/lub denerwują. Po kiego czorta? 

 

 

 

dzięki daje ci 100/100  pisanie o niczym tego się spodziewałem czyli durnowate odwracanie kota ogonem , ile to razy ja już to przerabiałem

"I to jest moim zdaniem słaba cecha Polaków " oczywiście 100/100 Polacy to debile  bo mają się podporządkować kretynom z przedszkola i wtedy będą mądrzy

A  wszystko jest teorią spiskową :)  uj tam z logiką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pasza napisał:

Polacy to debile  bo mają się podporządkować kretynom z przedszkola

przykro mi, że taki masz zdanie o Polakach. Nie wiem z jakiego powodu mieliby się komukolwiek podporządkowywać? 

9 minut temu, pasza napisał:

durnowate odwracanie kota ogonem

Kota ogonem odwracasz Ty. Emocjonujesz się kanałem z YT jakby dotyczył Ciebie. Pozwól innym robić to, na co mają ochotę a i samemu zajmij się swoimi sprawami.

Nie Tobie oceniać kto i co ogląda. De gustibus non est disputandum.

10 minut temu, pasza napisał:

pisanie o niczym tego się spodziewałem

Przeczytaj swój post i zastanów się nad jego treścią. Z łaskawości o interpunkcji i gramatyce nie wspomnę. 

I nie, nie odpowiadaj. Lubię prowadzić rzeczowe rozmowy a z Ciebie marny interlokutor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bw81 napisał:

I nie, nie odpowiadaj. Lubię prowadzić rzeczowe rozmowy a z Ciebie marny interlokutor.

 

Wy zawsze tak macie to staje się nudne i w 100% przewidywalne

Polaków ja od debili wyzywam 100/100  i w 100%  przewidziałem że to napiszesz  :) a jak jest istotnie?

Ty myślisz ze to dalej działa , pytam ot z ciekawości tylko  jako ruski agent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że oto objawił się na forum człowiek, który wie wszystko i wszystko przewiduje w 100%! I do tego się nie myli!!!

Zastanawiam się jaką trzeba mieć butę w sobie i braki w elementarnej wiedzy aby trwać w przeświadczeniu, że wie się wszystko najlepiej.

Po co tu jesteś? Wiesz wszystko. Przewidujesz wszystko. Lubisz zatruwać innym życie lub dzielić się swoimi wyimaginowanymi predykcjami. 

I pewnie na koniec okaże się, że nie masz przyczepy lub kampera :D a na forum jesteś żeby wypowiadać się w tematach, w których nie masz doświadczenia :D 

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pasza napisał:

Ja to oglądam tylko z ciekawości  (dokumentuje  stan zidiocenia narodu ) myślę jak to możliwe że ktoś to ogląda , tam same tytuły są porywające "rzucam kij do rzeki" 300tys wyświetleń  "wymieniam pokrowce w krzesłach domowych hit internetu :)

Oglądasz z ciekawości, a jesteś na bieżąco? To się kupy nie trzyma i zalatuje lekką hipokryzją. 

Cytat

Liczniki na prywatnej firmie youtube to fikcja uny tylko starają się kreować rzeczywistość, kamil  goldberg czy goldman  nigdy nie pracował żyje z nieruchomości i youtube gdyby to był ktoś uczciwy kto robił rzeczowe filmy od siebie to mu licznik stanie na 5tys choć by to było 100x bardziej ciekawsze dla wszystkich.

Jakim cudem nie pracował czy nie pracuje?  Z tego co wiem to prowadzi własna DG, jego żona też. Mieszkań za darmo nie dają, więc skoro żyje z wynajmu to najpierw musiał jakieś pieniądze w to zainwestować. Samo montowanie filmów to kilka godzin pracy - więc jak nie pracuje jak pracuje? A że postanowił w ten sposób a nie inny zarabiać? To jego sprawa i jego prawo.

Cytat

Tak się robi DZIŚ PROSTACKO politykę  i kreuje rzeczywistość/gwiazdy/przeboje pryknięciem palca generuje ,ludzie w to wierzą  i co im zrobisz.

Nie dziś a zawsze to tak wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pasza napisał:

kamil  goldberg czy goldman  nigdy nie pracował żyje z nieruchomości i youtube gdyby to był ktoś uczciwy kto robił rzeczowe filmy od siebie to mu licznik stanie na 5tys choć by to było 100x bardziej ciekawsze dla wszystkich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiki to wpadł chyba we własne sidła, a raczej w sidła zastawione przez Yotube. Zaczynając nagrywanie zapewne nie myślał, ze tak zabrnie. Że to taka niewinna zabawa. A teraz...? Uzbierał duża widownie, która rozwija się w tempie podobnym do koronawirusa i nie ma już wyboru. Musi nagrywać, montować, publikować i całe życie podporządkować swojemu kanałowi. A jeśli jeszcze z tego czerpie konkretne pieniądze, a o takich piszecie, to tym bardziej nie ma wyboru. Nawet jak mu juz to zbrzydnie albo chciałby swoje życie lub swoich dzieci zmienić to cały czas będzie myślał o swoim kanale i jaki będą miały wpływ jego decyzji na kanał. Youtube jako gigantyczna korporacja doskonale wie jak takich jak Kiki zagospodarować bo przecież zarabiają na nim i jemu podobnych jeszcze więcej niż oni sami więc rożnymi nominacjami, wyróżnieniami, nagrodami, będzie podkręcał takich jak on do jeszcze większego poświęcania się dla "kanału". Nie będzie mu łatwo się z tego wyleczyć i z tego wyjść. Prawdziwy "kanał" ... ale w innym znaczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mirmar napisał:

Kiki to wpadł chyba we własne sidła, a raczej w sidła zastawione przez Yotube. Zaczynając nagrywanie zapewne nie myślał, ze tak zabrnie. Że to taka niewinna zabawa. A teraz...? Uzbierał duża widownie, która rozwija się w tempie podobnym do koronawirusa i nie ma już wyboru. Musi nagrywać, montować, publikować i całe życie podporządkować swojemu kanałowi. A jeśli jeszcze z tego czerpie konkretne pieniądze, a o takich piszecie, to tym bardziej nie ma wyboru. Nawet jak mu juz to zbrzydnie albo chciałby swoje życie lub swoich dzieci zmienić to cały czas będzie myślał o swoim kanale i jaki będą miały wpływ jego decyzji na kanał. Youtube jako gigantyczna korporacja doskonale wie jak takich jak Kiki zagospodarować bo przecież zarabiają na nim i jemu podobnych jeszcze więcej niż oni sami więc rożnymi nominacjami, wyróżnieniami, nagrodami, będzie podkręcał takich jak on do jeszcze większego poświęcania się dla "kanału". Nie będzie mu łatwo się z tego wyleczyć i z tego wyjść. Prawdziwy "kanał" ... ale w innym znaczeniu

Sympatyczny człowiek, da sobie radę. Pytanie co będzie za kolejne 10 lat skoro w niespełna dwa lata gość stał się niezastąpiony w świecie karawaningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem ta formuła się wyczerpie i kanał umrze śmiercią naturalną. Dzieciaki podrosną i zwiększy się ich potrzeba prywatności. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bw81 napisał:

Moim skromnym zdaniem ta formuła się wyczerpie i kanał umrze śmiercią naturalną. Dzieciaki podrosną i zwiększy się ich potrzeba prywatności. 

 

A klan w tv dalej leci. Tu może być podobnie. Większe dzieci - ciekawsze problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.