Skocz do zawartości

Camper & Caravan Show 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Voku napisał:

jak cały odcinek składam grila

I jeszcze jak na nim kiełbacha dochodzi....

Gdzieś w komentarzach u Kiki, ktoś porównywał Ciebie, Kiki, I Gigantów i Twoje vlogi oceniał najsłabiej bo jak to stwierdził "jacyś tacy smutni chodzicie i nagrywacie", jakby w nagrywaniu chodziło żeby mieć cały czas uchachane  gęby i cieszyć się jak przysłowiowy "głupi do sera". 

Dla mnie po prostu Twoje vlogi sa inne niż kikiego bo opisuja kempingi a nie jedzenie banana w przyczepie i uważam ze nie ma sensu tego zmieniać. Przecież nie każdy program na YT musi być jak te seriale paranormalne czy jakto tam jest, na każdej stacji tv są o tym samym. Jak ktos chce zobaczyć jak wygląda kemping i jego infrastruktura - ogląda NaszKarawaning, jak che zobaczyć jak skaczą dzieciaki po przyczepie - ogląda kikiego, a jak chce zobaczyć haj lajf to ma gigantów. Do wyboru do koloru.

Darku nie zmieniaj tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, vrs napisał:

@Voku 

Mam prośbę, bo oglądam Twoje filmiki ;)

Jak kręcisz jakiś kemping to nakręć proszę jak wyglada wjazd na ten kemping (widok z drogi, itd) i wyraź opinię czy dałoby się na dany kemping wjechać, Twoim zdaniem, z przyczepą 9m długą.

I jakie widzisz przeszkody na danym kempingu dla takiego zestawu.

I tak trzymaj bo filmiki masz faje ( pomimo że kominek dałeś bez uszczeniacza ;) ) 

Staram się nagrywać wjazd na kemping, jak ja tam wjechałem to ty też dasz radę :D Kominek poszedł jak w oryginale bez uszczelniacza :D 

14 minut temu, PolariS napisał:

I jeszcze jak na nim kiełbacha dochodzi....

Gdzieś w komentarzach u Kiki, ktoś porównywał Ciebie, Kiki, I Gigantów i Twoje vlogi oceniał najsłabiej bo jak to stwierdził "jacyś tacy smutni chodzicie i nagrywacie", jakby w nagrywaniu chodziło żeby mieć cały czas uchachane  gęby i cieszyć się jak przysłowiowy "głupi do sera". 

Dla mnie po prostu Twoje vlogi sa inne niż kikiego bo opisuja kempingi a nie jedzenie banana w przyczepie i uważam ze nie ma sensu tego zmieniać. Przecież nie każdy program na YT musi być jak te seriale paranormalne czy jakto tam jest, na każdej stacji tv są o tym samym. Jak ktos chce zobaczyć jak wygląda kemping i jego infrastruktura - ogląda NaszKarawaning, jak che zobaczyć jak skaczą dzieciaki po przyczepie - ogląda kikiego, a jak chce zobaczyć haj lajf to ma gigantów. Do wyboru do koloru.

Darku nie zmieniaj tego. 

Ja tam jestem wesoły po ? :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Voku napisał:

jak ja tam wjechałem to ty też dasz radę :D

:]

To stwierdzenie akurat nie do końca jest prawdą. Moja przyczepa jest o 1.20m dłuższa od Twojej... czasem robi to różnicę.

Byłeś np. na jakimś kempingu na Jurze (taki mały, kilka parcel- nie pamietam nazwy) tam już Twoja przyczepa ledwo mieściła się na zakręcie. 

Wspomnialem o tym bo czasem na niektóre kempingi nie da się dojechać na streetview. A przy mojej przyczepie trasę trzeba wcześniej przemyśleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, vrs napisał:

:]

To stwierdzenie akurat nie do końca jest prawdą. Moja przyczepa jest o 1.20m dłuższa od Twojej... czasem robi to różnicę.

Byłeś np. na jakimś kempingu na Jurze (taki mały, kilka parcel- nie pamietam nazwy) tam już Twoja przyczepa ledwo mieściła się na zakręcie. 

Wspomnialem o tym bo czasem na niektóre kempingi nie da się dojechać na streetview. A przy mojej przyczepie trasę trzeba wcześniej przemyśleć. 

No tak ale zawsze można wykorzystać mover, na Horyzoncie 4 razy się wypinałem żeby dojechać do parceli i dało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mirmar napisał:

Sam się czasem zastanawiam na czym polega fenomen Kikiego, bo jest w pewnym sensie fenomenem, bo żaden z Youtuberów z branży karawaningowej nie osiąga takich wyników oglądalności jak on

moim zdaniem, to naturalność i spontaniczność decyduje o sukcesie

ludziska mogą mieć wrażenie, że Kiki jedzie prawie online ;)

10 godzin temu, Voku napisał:

Robię Vlogi z chęci przekazania komuś tego gdzie byłem i jak wygląda dane miejsce czy kemping co w okolicy udało mi się zobaczyć, staram się to pokazywać tak jak bym sam chciał to widzieć wybierając np. jakiś kemping.

to jest bardzo cenne i wartościowe

pewnie nie dogonisz Kikiego z popularnością ale uważam, że dużo cierpliwości i z roku na rok będziesz zyskiwał grono wiernych fanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo cenne i wartościowe
pewnie nie dogonisz Kikiego z popularnością ale uważam, że dużo cierpliwości i z roku na rok będziesz zyskiwał grono wiernych fanów


No i dzieci, które przyciągają dzieci i całe rodziny przed tv. Fajnie, że oferta vlogow podróżniczych jest różnorodna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzieci najbardziej mi w tym wszystkim szkoda ...

o ile dorosły czy nawet nastolatek ma świadomy wybór otyle kilkuletnie dziecko już nie koniecznie, a musi brać udział w tej szopce. Kikego rozumiem - jest to jego sposób na zarobek ale jeśli chodzi o Rodzinkę to za bardzo pojąć nie mogę  jaki jest cel sprzedawania prywatności własnej rodziny . Oglądalność mnie nie dziwi, programy w TV bigbrader czy tam inne tego typu też zapewne mają liczną widownie.

mnie osobiście nie kręci oglądanie  co kto jadł na śniadanie co robił o której godzinie i z kim się spotkał,  za to relacje z konkretnych miejsc czy wydarzeń są jak najbardziej OK  nie mogłem pojechać na targi ale obejrzałem kilka relacji i zobaczyłem kilka rzeczy które mogą mi się przydać.

a najbardziej lubię oglądać filmiki na temat konkretnego miejsca w które zamierzam pojechać lub konkretniej rzeczy którą planuję zakupić czy to auto czy przyczepa czy zabawka czy przyrząd do pracy,  przeglądam testy , opisy porównania ITD i nawet mając świadomość że może być to materiał sponsorowany i tak zawsze coś się dowiem .

ale w naszej tematyce na takich filmikach  kariery youtubera się nie zrobi , opisy konkretnych modeli kamperów czy przyczep rzadko kiedy mają więcej niż kilka, kilkanaście tysięcy wyświetleń.

 

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzieci najbardziej mi w tym wszystkim szkoda ...
o ile dorosły czy nawet nastolatek ma świadomy wybór otyle kilkuletnie dziecko już nie koniecznie, a musi brać udział w tej szopce. Kikego rozumiem - jest to jego sposób na zarobek ale jeśli chodzi o Rodzinkę to za bardzo pojąć nie mogę  jaki jest cel sprzedawania prywatności własnej rodziny . Oglądalność mnie nie dziwi, programy w TV bigbrader czy tam inne tego typu też zapewne mają liczną widownie.
mnie osobiście nie kręci oglądanie  co kto jadł na śniadanie co robił o której godzinie i z kim się spotkał,  za to relacje z konkretnych miejsc czy wydarzeń są jak najbardziej OK  nie mogłem pojechać na targi ale obejrzałem kilka relacji i zobaczyłem kilka rzeczy które mogą mi się przydać.
a najbardziej lubię oglądać filmiki na temat konkretnego miejsca w które zamierzam pojechać lub konkretniej rzeczy którą planuję zakupić czy to auto czy przyczepa czy zabawka czy przyrząd do pracy,  przeglądam testy , opisy porównania ITD i nawet mając świadomość że może być to materiał sponsorowany i tak zawsze coś się dowiem .
ale w naszej tematyce na takich filmikach  kariery youtubera się nie zrobi , opisy konkretnych modeli kamperów czy przyczep rzadko kiedy mają więcej niż kilka, kilkanaście tysięcy wyświetleń.
 


Podobno większą krzywdę robi dzieciom tradycyjna ścieżka przedszkole/szkoła wiec to, że kupili sobie możliwość bycia razem ... może być na ich korzyść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, witus napisał:

 


Podobno większą krzywdę robi dzieciom tradycyjna ścieżka przedszkole/szkoła (...)

 

absolutnie się z tym nie zgodzę.

uważam że właśnie żłobek/przedszkole/szkoła usamodzielnia dzieci i rozwija je w dużym stopniu 

oczywiście z dziećmi trzeba spędzać jak najwięcej czasu nie tylko w czasie wyjazdów lecz na co dzień, mi np szkoła w tym nie przeszkadza zdarzało mi się nie raz zapakować rowery i prosto ze szkoły jechać z młodym w góry czy do lasu  na kilka godzin w środku tygodnia a i kilkukrotnie z budą jechałem odebrać dzieci żeby nie tracić czasu przed wyjazdem.

59 minut temu, witus napisał:

 


(...)  to, że kupili sobie możliwość bycia razem ... może być na ich korzyść.

 

tu masz rację , dlatego napisałem w poprzednim poście  że Kikiego rozumiem , a co do Rodzinki to w dalszym ciągu nie wiem jaki jest sens prowadzenia takiego kanału (domyślam się że nie finansowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma jakies swoje powody. Ja bym nie chciał sie tak wystawiać na pokaz ale widocznie do czegoś tego potrzebują. Zresztą Maciek z "rodzinki" głupi nie jest więc może ma jakiś głębszy plan na to.

Dodam natomiast, że i Kiki z żoną i rodzinka czyli Maciek z żoną w rozmowie na żywo zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Myślałem, że któreś z nich na żywo okaże sie jakimś arogantem, gburem lub nie tak otwartym człowiekiem jak na filmikach. Bądź co bądź ja ich znałem z tych filmików ale oni mnie w ogóle a mimo to bardzo naturalnie nam sie z każdym z nich przez tą chwilę rozmawiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz rację , dlatego napisałem w poprzednim poście  że Kikiego rozumiem , a co do Rodzinki to w dalszym ciągu nie wiem jaki jest sens prowadzenia takiego kanału (domyślam się że nie finansowy)


Moja córka też to dobrze „znosi” ale posadzenie dzieci w ławkach to błąd podobno, nie mówiąc o formie jak zainteresować przebodźcowane dzieci wychowane z telefonem i tabletem w ręku, przyzwyczajonych do szybkich montaży wideo ... a tu 45 min w ławce :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

jaki jest sens prowadzenia takiego kanału (domyślam się że nie finansowy)

Kasy mu raczej nie brakuje, albo przynajmniej tego nie widać.

9 godzin temu, mirmar napisał:

Maciek z "rodzinki" głupi nie jest więc może ma jakiś głębszy plan na to.

Mówił skąd pomysł na kanał na wywiadzie na targach, załączałem film już wcześniej więc można sobie przejrzeć, mówił że zawsze chciał być aktorem.

15 godzin temu, filipert napisał:

Sam się czasem zastanawiam na czym polega fenomen Kikiego, bo jest w pewnym sensie fenomenem, bo żaden z Youtuberów z branży karawaningowej nie osiąga takich wyników oglądalności jak on

Sporo historyków twierdzi że T34 wygrał drugą wojnę światową, jego fenomenem nie była solidność ale ilość i tak trochę można porównać merytoryczność   kanałów Darka i Kamila. Darek nigdy nie będzie miał takiej oglądalności i kasy z YT bo celuje w znacznie mniejszą grupę widzów i ma ułamek filmów na kanale w porównaniu do kiki. Na YT liczy się bardzo ilość i regularność.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 31.10.2019 o 09:56, Suzu4x4 napisał:

ale w naszej tematyce na takich filmikach  kariery youtubera się nie zrobi , opisy konkretnych modeli kamperów czy przyczep rzadko kiedy mają więcej niż kilka, kilkanaście tysięcy wyświetleń.

Wielkich pieniędzy nie zrobi, ale na dobre życie już zarobi.

Mówi się że faktyczne zarobki to dwa, trzy razy wyliczona stawka minimalna. W przypadku KIKI to jest 4-6 tysięcy $ miesięcznie, czyli przy dzisiejszym kursie daje 16-25 tysięcy miesięcznie, a więc rocznie 192000 - 300000 zł. To są pieniądze po które warto się nachylić. A jeśli  jednak dostaje bliżej stawek maksymalnych?

Wolę zdecydowanie oglądać Aldonę z Maciejem, czy Kasię i Łukasza, albo Vincenta. Średnio mi się podoba KIKI podpisujący umowę na fotowoltaikę czy kupujący bitcoiny. Ale oczywiście szacun za pomysł.

kiki yt.JPG

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Cathay napisał:

Wielkich pieniędzy nie zrobi, ale na dobre życie już zarobi.

Mówi się że faktyczne zarobki to dwa, trzy razy wyliczona stawka minimalna. W przypadku KIKI to jest 4-6 tysięcy $ miesięcznie, czyli przy dzisiejszym kursie daje 16-25 tysięcy miesięcznie, a więc rocznie 192000 - 300000 zł. To są pieniądze po które warto się nachylić. A jeśli  jednak dostaje bliżej stawek maksymalnych?

w cytowanej przez Ciebie części mojego postu nie miałem na myśli  Kikiego czy innych karawaningowych celebrytów tylko o kanały tematyczne  dotyczące technicznych szczegółów czy opisów przyczep czy kamperów a te (przynajmniej te co oglądałem)  miały po kilka góra kilkanaście tyś wyświetleń.

osobiście szukam merytorycznych treści a te z reguły nie biją rekordów oglądalności na YT ,  życie prywatne innych   bardzo średnio mnie interesuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.