Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co słyszę od moich znajomych (jak i ja również do tego się przyłaczam) bardzo często właśnie nie płacimy za postój...ale chętnie pójdziemy do knajpy na obiad czy "sytą" kolację...gdzie zostawiamy często dużo więcej niż za kemping...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Misio napisał:

Z tego co słyszę od moich znajomych (jak i ja również do tego się przyłaczam) bardzo często właśnie nie płacimy za postój...ale chętnie pójdziemy do knajpy na obiad czy "sytą" kolację...gdzie zostawiamy często dużo więcej niż za kemping...

No to ja mam tak, że na kempingu (tylko, że wtedy to z reguly jest zjazd rodzinny i domek kempingowy) stołujemy się u siebie, a na dzikusa tylko śniadania i kolacje w samochodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że przez korone z knajpami się pogorszyło.

często jest tak że dobra knajpa nie znajduje się w centrum ośrodka narciarskiego czy centrum nadmorskiej miejscowości tylko gdzieś na uboczu, czasem nawet "po środku niczego" i jedzie się tam tylko do knajpy. a że teraz nikt tam nie przyjeżdża to najczęściej te dobre teraz są pozamykane.

A te co są otwarte też mają dużo mniejszy ruch (nie mówię o dużych miastach tylko mam na myśli raczej turystyczne miejscowości)  przez co ograniczyły menu i mam wrażenie że idą w szybki i prosty sposób przyrządzania czyli praktycznie wszystko z mrożonek i  głębokiego oleju.

Nie wiem może mamy wyjątkowego pecha  ale jak sięgam pamięcią przez ostatnie kilka miesięcy   podczas kamperowych wyjazdów od Jakuszyc po Krynicę nie jadłem nic do czego chętnie bym wrócił. Wszystko albo tłuste (głęboki olej) albo gumowate . Mam wrażenie jakby restauratorzy w czasie lockdownu  zeszli z jakości na produktach chcąc odbić sobie straty.

w Zieleńcu będąc na nartach żeby trafić knajpę gdzie można zamówić dla dziecka zwykłą zupę przeszliśmy chyba przez pięć knajp.

Wszędzie pizza, burgery zapiekanki i nugetsy z frytkami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkąd jest "pandemia"

przejechałem jakieś 15-17tyś km...

pewnie z 80% dni zjadłem obiad lub obiadokolacje "z restauracji"...jakoś może z 5 góra 10% z tego byłem mniej lub bardziej niezadowolony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zobaczyłem, ze ankieta jest w temacie. Z tych dwóch nie wybrał bym żadnego za te pieniądze. Gdzie te czasy ze kupiłem przyczepę suchą i czystą z 95 roku za 4000,00 zł..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, maxiek napisał:

Dopiero teraz zobaczyłem, ze ankieta jest w temacie. Z tych dwóch nie wybrał bym żadnego za te pieniądze. Gdzie te czasy ze kupiłem przyczepę suchą i czystą z 95 roku za 4000,00 zł..... 

Teraz za te piniondze to najwyżej suche i czyste majtki można kupić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Voku napisał:

Następny zakup kamper. Chyba że mnie $ nie puści. Ale kiedy nie wiem. 

ze dwadzieścia stron temu napisałem że czekam na Twoją opinię ale nie będę nic sugerował.

odpowiedź była dla mnie pewna w 95% :]

napisz jeszcze jak Wasze odczucia z jazdy  integrą bo oba te kampery na podwoziach citroena więc porównanie będzie wiarygodne.

no i czekam na odcinek pod tytułem przyczepa czy kamper z chęcią obejrzę  i zobaczę czy czy przedstawicie uczciwie wszystkie wady i zalety obu   :-]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.