Skocz do zawartości

Miejsce V Zlotu - Camping Sielanka w Warce


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Każdą będziemy oblewać, tylko nam chyba zlotu nie starczy. :niewiem::swieca:

 

i zdrowia może braknąc , bo np po 10 do następnej już na czworaka , a co dalej hihi :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Th0rnie ! Przyjacielu !!! Nie myśl że tak łatwo sie wywiniesz od parapetówki na Twojej przyczepce ! Paplaniem o flaszcze NIE ZAŁATWISZ TEMATU !

Chrzest Twojej przyczepki to będzie ceremonia na cały Zlot.

1. Musisz sie zaopatrzyć w malutkiego szampanika który będzie rozbity o haka !

2. Cała załoga / CAŁA !!! / będzie przeciagnieta pod kilem / znaczy sie pod podłoga /. :ok:

3. Honorowe przyklejenie naklejki www.karawaning.pl / Tomii ma jeszce kilka ! /

4. A dopiero potem :niewiem::ok::hmm:

 

Jeżeli KIP-owcy lubią integrację to wszystkich przeciągniemy pod kilem. Mam nadzieje ze nie organizujecie I Zlotu KIP , na spotkaniu w Warce ! ????? :swieca::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek, to i mojego KIP-a też czeka chrzest ( to taka sama przeczepka co kolego ThOrna) ?? poprzednia Hobby nie miała okazji być tak ochrzczona. Co do tego chrztu punkt 2 uhm nie dam rady , chyba, że szybkie odchudzanie :niewiem:, punkt 3 juz załatwiony naklejki są .

punkt 4 OKi jak najbardziej .

A pomysł I zlotu KIP-ów to juz jest fakt juz zgadalismy sie oblewać KIP-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacka jako najchudszego przeciagniemy pierwszego gdyż zapisał się ostatni ! Nie wiem czy wiecie jak wygląda przeciąganie pod przyczepą ! ?!

Łapiemy ochotnika za noge grubaśną linka i targamy go pod przyczepą .

Ma dwie alternatywy ;

- na wznak - traci szczękę którą zawsze można wstawić !

- na brzuchu - traci tupecik który zawsze mozna zastapic Zlotowym pióropuszem !

:swieca::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- na brzuchu - traci tupecik który zawsze mozna zastapic Zlotowym pióropuszem !

:bzik::ok:

A jak straci cały tupet to co ? :niewiem::hmm::swieca:

 

to już będzie jeżdził na kempingi solo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisujemy ,,bzdeciki ,,na forum i ktoś kto nas nie zna może sobie pomyśleć że faktycznie na Zlotach odbywają się jakieś makabryczne obrzędy. Tak więc apeluję do młodych Zlotowców www.karawaning.pl . Nie ma się czego obawiać !

Przyjeżdżajcie ! :bzik::ok::hmm::ok::niewiem:

 

Przecież żaden z nas nie zmieści się pod KIP-em ? ! Dlatego przeciąganie odbędzie się wokół przyczepy . I nie po kamieniach , tylko po fajnej błotnistej trawie . Nie będziemy delikwenta malować piekielnym lepikiem , tylko farbami plakatowymi . I nie za jedna nogę , tylko za dwie ! Ostatecznie jeżeli ktoś ma bujna czuprynę jak Yabulon , będzie przeciągany za włosy.

Tak wiec nie ma czego obawiać . Zabawa będzie przednia ! :ok::swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przeciąganie odbędzie się wokół przyczepy . I nie po kamieniach , tylko po fajnej błotnistej trawie . Nie będziemy delikwenta malować piekielnym lepikiem , tylko farbami plakatowymi . I nie za jedna nogę , tylko za dwie ! :niewiem::hmm:

Eee, to nudno będzie, a ja już miałem nadzieję na jakieś atrakcje :ok:

Ostatecznie jeżeli ktoś ma bujna czuprynę jak Yabulon , będzie przeciągany za włosy.

Specjalnie na zlot zapuszczę sobie jeszcze dłuższe włosy i zaplotę w warkocz :swieca::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.