Skocz do zawartości

Miejsce V Zlotu - Camping Sielanka w Warce


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Rysiaczek, ależ nasi reprezantaci nie moga byc pod krawatami, bo to nie naruralny strój na karawaning.

 

No właśnie :swieca: Ryś dobrze gada. Przebieramy się za piratów - to jest świetny pomysł :niewiem:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe, czy wszyscy się pomieścimy w Warce na polu, bo oprócz nas trochę innych ugrupowań przybędzie. Ciekaw jestem - czy będzie możliwy dla ostanich, którzy przybędą dotęp do prądu? :niewiem:

 

Zapewniam, że wszyscy będa mieli dostęp do prądu. Będzie dodatkowa instalacja elektryczna. Właściciele kempingu często organizują zawody konne i jak przyjedzie 300 załóg ze świata to muszą im zapewnić prąd - to też caravaningowcy (tylko jeżdżą ze swoimi większymi zwierzątkami). :swieca:

 

Co do szczegółów całego weekendu majowego to trzeba się troche wstrzymać. Właśnie tworzy się plan. A może macie jakieś ciekawe pomysły, które warto umieścić w planie imprezy.

 

Nie możemy też od razu, jak to moja Asia powiedziała, "zdjąć majtek przed ślubem" - niespodzianka tez jest ważna. Dlatego pokazuję tylko fragment (fragment jednego z....)miejsc biesiadnych - tak na zaostrzenie apetytu.

post-62223-imported-6498fb89-6d65-43d4-b7f7-82d3418a9d7d_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapete napisał/a:

szary11 napisał/a:

Jak zabraknie u mnie za przyczepką prądu nie powinno zabraknąć

 

to takiego prądu,co go w wiadrze można przynieść

 

 

albo w beczce przytoczyc

wir57 może mała cycterka, taka, co mleko zabiera od rolników :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARCADARKA, a ten agregat to robi co ?? wino, piwo czy bimber ( bo chyba nie :niewiem: załapałeś o jakim prądzie piszemy hihi )

Bo on tu nowy i jeszcze nie wszystko łapie :swieca: Ale jak się wciągnie to już będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm cos czuje ze mialem dobry pomysl z ta flaszka...ale pamietajcie 1 flaszke rozpijamy za moja cycepa bo to pierwsza moja i rozeschnac sie nie moze a raczej zamoknac :swieca::ok::bzik: takze potem mozemy isc gdzie chcecie ale najpierw u mnie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.