Skocz do zawartości

Miejsce V Zlotu - Camping Sielanka w Warce


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Patrząc na rosnącą listę chetnych do uczestnictwa w Zlocie , można przewidzieć że tylko karawaning.pl i Niewiadówki to będzie 70-80 załóg . Razem z zaprzyjaźnionymi kamperami moze to byc nawet do 300 osób . Muszę zabrać szerokokatny obiektyw aby objąc wszystkich na wspólnym zdjęciu. :zlo::-]

Jak już pisałem kazdy będzie mógł wpisać swoje imię na kawałku wstążki która będzie przyklejona do naszej Zlotowej dzidy. A ja głupi kupiłem 20 metrów . Jak nic 100 peknie !

Ceremonie pasowania musimy rozpocząc juz piątek wieczorem !

 

Wskazane aby kazdy miał identyfikator ze swoim imieniem , gdyz pod zwariowanym przebraniem mozemy nie poznac z kim śpimy w przyczepce :hehe:

O tym ze należy zabrac instrumenty muzyczne to kazdy wie ! Wszystkie chwyty dozwolone : od gitary do harfy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik nas mało na ten wcześniejszy przyjazd ! :bzik:
Ja to prawie chyba na pewno wcześniej będę. :hehe: Nie wiem czy 29.04 się uda, ale 30.04 to już bardzo chciałbym być na miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rysiaczek

Rozumiem kolego komandorze ze jesteście kole południa 29.04.2009

Doładnie - informacja potwierdzona. Między naszymi przyczepami musimy wygospodarować miejsce dla Tadeusza który gwałtownie zgłosił potrzebę dotrzymania nam towarzystwa na tym zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.