Skocz do zawartości

Miejsce V Zlotu - Camping Sielanka w Warce


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam ; Tomii z tego co widze to komitet organizacyjny v zlotu jest już powołany . Mam taką sugestie dla w/w komitetu ; może by warto zorganizować wycieczkę do browaru w Warce? Ja osobiście chętnie zobaczyłbym jak się robi piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w Warce to ZLOT o nazwie WARKOT 2009 . V Zlot karawaning.pl , a także III Zlot Niewiadówek jest tylko wewnetrzym naszem spotkaniem dla tego Mega Zlotu. Przybedą tu wszystkie Społeczności karawaningowe i wcale niekoniecznie z kolejna numeracją swoich zlotów . Nam to wychodzi z grafika gdyż zawsze spotykamy sie w majowy weekend. Tu moze przyjechac kazdy bez wzgledu na flagę Tu w Warce powinny sie spotkać reprezentanci wszystkich Klubów. . Spodziewam sie około 200 załóg. /to taki sredni Zlot / . Ale na wagę pewnych racji w tworzeniu karawaningu w Polsce jest to doskonała okazja aby porozmawiać ze sobą , poznac sie , zredukować animozje. Czy poza flagą karawaning.pl , niewiadówek , camper team , pzmot i inne , nie może powstac projekt naszej wspólnej Polskiej flagi .np. ,,POLSKI KARAWANING ,, ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na wagę pewnych racji w tworzeniu karawaningu w Polsce jest to doskonała okazja aby porozmawiać ze sobą , poznac sie , zredukować animozje. Czy poza flagą karawaning.pl , niewiadówek , camper team , pzmot i inne , nie może powstac projekt naszej wspólnej Polskiej flagi .np. ,,POLSKI KARAWANING ,,

 

Ktoś się zdenerwował na ten pomysł następnej flagi , bo jeśli ktoś ją kupi , to już nie kupi następnej szmatki z niewiadówek za powiedzmy 20 PZN czy camperteam za 15 PLN a biznes to biznes :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się zdenerwował na ten pomysł następnej flagi , bo jeśli ktoś ją kupi , to już nie kupi następnej szmatki z niewiadówek za powiedzmy 20 PZN czy camperteam za 15 PLN a biznes to biznes :hehe:

 

Chyba na dziś :hehe: Ci starczy bo piszesz już bez ładu i składu. Idź spać człowieku !

Krzyż na drogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się zdenerwował na ten pomysł następnej flagi , bo jeśli ktoś ją kupi , to już nie kupi następnej szmatki z niewiadówek za powiedzmy 20 PZN czy camperteam za 15 PLN a biznes to biznes :hehe:

:hehe: A kto się zdenerwował, czy może piszesz o sobie ?

Ja osobiście lubię różne gadżety i pewnie bym taką flagę kupił. To przecież byłaby jakaś oznaka przynależności do pewnego grona ludzi - wolnych ludzi, którzy myślą podobnie bo moim zdaniem i z tego co się orientuję nie tylko moim karawaning to jest styl życia :ok: Nie twierdzę,że kupiłbym również flagę Fanklubu Niewiadówek, bo nie posiadam takiej przyczepki, nie mam też kampera, więc po co mi flaga Camperteamu, a myślę, że nikt mnie do takiego zakupu zmuszać nie będzie, ani nie będzie się na mnie krzywo patrzył jeżeli nie oflaguje swojej przyczepy wszystkimi możliwymi chorągiewkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się zdenerwował na ten pomysł następnej flagi , bo jeśli ktoś ją kupi , to już nie kupi następnej szmatki z niewiadówek za powiedzmy 20 PZN czy camperteam za 15 PLN a biznes to biznes :hehe:

 

Chyba na dziś :hehe: Ci starczy bo piszesz już bez ładu i składu. Idź spać człowieku !

Krzyż na drogę...

 

Pewnie że jak się wywali kika postów niewygodnych dla siebie do śmietnika to wygląda na to że piszę bez ładu i składu i lepiej żebym poszedł spać , inni użytkownicy po wycięciu kilu postów też mogą być skołowani i nie wiedzą o co chodzi , ale jeśli nie wiadomo o co chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czytałem te posty i wreszcie chyba zakumałem o co chodzi z tym, że ktoś się zdenerwował.

Jarekkow, ty chyba nie zrozumiałeś wypowiedzi Rysiaczka. On wcale nie twierdzi, że taka flaga powstać nie może. Błędem Rysiaczka był brak pytajnika na końcu zdania. Było to po prostu pytanie retoryczne. Ja i chyba wszyscy inni zrozumieli myśl przekazaną nawet bez tego znaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędem Rysiaczka był brak pytajnika na końcu zdania. Było to po prostu pytanie retoryczne. Ja i chyba wszyscy inni zrozumieli myśl przekazaną nawet bez tego znaku.

 

No ale małpki, jak to małpki, to nie to samo co człowiek myślący , ponadto małpka , która powinna mieć pałę z czytania ze zrozumieniem oraz z historii nie może się równać do człowieka myślącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Twór to powazna odpowiezialnosc całodobowa o miejscach w całej Europie , cenach , pomocy itp. Nie będzie to prezes siedziący za biurkiem i kilka zasranych sekretarek . Stworzenie takiej centrali to duże koszty ale gdyby to zadziałało jestem za zasraną składką ! :hehe:

 

Może coś zakukało ! Mam wiele innych pomysłów ale bardzo mało czasu !

 

 

Ale to znakiem tego poważne zebrania się też szykują, ho, ho :hehe:

 

Pozdro, Troll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to znakiem tego poważne zebrania się też szykują, ho, ho :hehe:

 

Pozdro, Troll.

A mnie się to średnio podoba, że będzie z tego taki wielki spęd, no ale może na miejscu zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.