Skocz do zawartości

Miejsce V Zlotu - Camping Sielanka w Warce


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale ja po pracy mam jeszcze 6 stówek do przejechania , więc najszybciej będę nad ranem 01.05 w Warce . Tak się układałem w pracy , wiedząc , że rozpoczyna się wszystko właśnie pierwszego . Nie wliczając części artystycznej :ok: kilka dni wcześniej . Na tą nie miałem szans , przynajmniej w tym roku . Przez zmiany programowe na samym początku jestem w tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słuchajcie - cały zlot jest w dniach 1-3 maja. To, że wcześniej się coś zaczyna to tylko dla tych którzy wcześniej się pojawią. Poprostu staramy się zapewnić miły pobyt tym którzy przyjadą wcześniej. My (organizatorzy)już tam bedziemy od niedzieli - tej najbliższej).

 

 

Powninniśmy zakazać wcześniejszych przyjazdów??? Czy pozostawić gości samym sobie???

 

Czekamy na wszystkich!!! Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sasquatch, Informacja z oficjalnym rozpoczęciem 30.04 trochę mnie zmyliła . Teraz sprawa jest jasna i klarowna . Jak przyjadę 01.05 nad ranem to nie będzie to musztarda po obiedzie i o to mi chodziło .

Wierz mi , że ja naprawdę bardzo chciałbym też być na tej części nieoficjalnej ale tak się potoczyły sprawy w robocie . Pewnych rzeczy nie przeskoczę chcąc coś zmienić na prędce .

 

Jasne , że nie powinniście zostawiać , jako organizatorzy , przyjezdnych wcześniej . To taki przywilej ale też i obowiązek organizatorów . Życzę Wam jak najlepszej organizacji . Oby poszło wszystko gładko .

Wszystkim przybywającym wcześniej życzę udanego integrowania :-] i ... smaczneGO !!! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no ja będe pędzić zaraz po pracy do Warki mam z 290/300km ze Śląska to chyba najlepiej Gierkówką aż do Rawy Mazowieckiej.

postaram sie byc w okolicach 21/22ej chyba nie za późno?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla podróżujących przez Rawę Mazowiecką:

 

GPSy trochę głupieją w tym rejonie - tej drogi nie ma zaznaczonej na mapie. Ale my już kilka razy tamtędy jechaliśmy z eksponatami i jest OK- dlatego narysowałem.

 

Jest to objazd Grójca - PRZED WJAZDEM NA WIADUKT W PRAWO:

post-79261-imported-d4d92572-4ce2-4238-8c9d-7e3bad773565_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz podać źródła

 

http://www.geoportal.gov.pl/

trzeba kliknąć w "mapy" i potem można sobie wybierać potrzebne warstwy.

 

Strona chodzi dosyć wolno, ale w dobrej rozdzielczości jest znacznie więcej niż na

 

http://maps.google.com

 

lub zumi.

 

Życzę przyjemnego oglądania.

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.