Skocz do zawartości

Miejsce V Zlotu - Camping Sielanka w Warce


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to mamy ZLOT KAMPERÓW , NIEWIADÓWEK , KARAWANING.PL, GIEŁDĘ KARAWANINGOWA I niedaleko giełde w Słomczynie .! :niewiem::swieca::ok:

 

 

ojj będzie sie działo - tylko tylko ten weekend taki jakiś krótki będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bym se też popróbował

 

Myślę, że da się załatwić :ok::ok:

 

Poznam przyczepke KIP i się podłącze tylko ciiiiiiicho

 

Przeczuwam, że będzie się działo... :swieca:

 

PS. Kto jeszcze chętny to będę osobną listę chętnych zakładał :bzik: ?

 

Ja też się po cichutku podłączę :niewiem: . Tylko czy starczy dla wszystkich miejsca za przyczepą?? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy wszyscy się pomieścimy w Warce na polu, bo oprócz nas trochę innych ugrupowań przybędzie. Ciekaw jestem - czy będzie możliwy dla ostanich, którzy przybędą dotęp do prądu? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy wszyscy się pomieścimy w Warce na polu, bo oprócz nas trochę innych ugrupowań przybędzie.

:niewiem: Właśnie ciekawi mnie co to będzie za impreza ? My zapisujemy się na zlot a w wielu postach pisze się o jakimś otwarciu knajpy ,jakiegoś muzeum .Może jakieś konkrety jak mam robić za klakiera :ok: to musze wiedzieć przynajmniej co jest grane :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary11 twórz liste na spotkanie pod Twoja przyczepką , wpisowe jest znane

 

Kurka, muszę to organizacyjnie jakoś ułożyć... z góry muszę wiedzieć gdzie będę stał by zrobić odpowiednią otoczkę spotkania :swieca:

 

Co do listy to może niech Tomii odrazu dopisuje w liście chętnych kto wskakuje "za przyczepę" :ok:

 

dotęp do prądu?

 

Jak zabraknie u mnie za przyczepką prądu nie powinno zabraknąć :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zapisz do swojego obozu - przyjadę autostopem, albo Jola mnie przywiezie i odbierze na drugi dzień, wezmę piracka flagę i butelkę rumu...

Poza tym, mogę spać u Ciebie w bagażniku...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku ! Nie musisz spac w bagażniku ! Bedę sam na Zlocie i spokojnie pomieścimy sie w mojej Niewiadce. Ty prowadzisz nocny tryb zycia więc bedziesz spał w dzień. Wystarczy tylo zmienic posciel . Niewiadka jest wyciszona wiec bedziesz miał spokój . Jakby Ci cos przeszkadzało założysz słuchawy albo czapke pilotke ! Mam duzy ganek , więc zawsze możesz sie dyskretnie przebrać w nowe ciuchy po nocnych wojażach nad brzegiem Pilicy. Jadła i napitków Ci u mnie nie braknie ! :hmm::swieca::niewiem:

 

PS. Zastanawiam sie czy nie skrzyknąc do Warki moich przyjaciół fotografików na PLENER - ZLOT - maj 2009. To 30 bardzo spokojnych ludzi !!!?????? :ok::ok::bzik:

 

PS 2. Jednego Zlotowicza musimy ubrać w garnitur i krawat aby nas reprezentował przed kamerami róznych telewizji ! :ok: Proponuje nawet dwóch .Yabulona i Lepciaka ! Przygłaszczemy im włoski w niedziele z rana / lubia wczesnie wstawać ! / i będa sie ładnie prezentować ! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.