Skocz do zawartości

Miejsce V Zlotu - Camping Sielanka w Warce


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No wiem wiem.....znaczy o ile ja sie wyrobie ze swoja....bo czekam az mrozy puszcza i dopiero wtedy zaczynam sciane robic...a potem serwis i ogrzewanie oraz to zwarcie w przetwornicy....kupa pracy przedemna jeszcze :/// obym sie wyrobil do maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn, Ja już tylko czekam praktycznie wszystko zrobione jestem tylko na etapie zmiany zbiornika na wodę , bo jak chyba już wiesz bardzo nie wygodnie tam się wlewa wodę , więc już zamontowałem wlew na zewnątrz http://elcamp.movera.com/?navID=73&pID=14090&tpl=details&lang=6

i czekam na zbiornik , bo musi być niższy .

 

I niech już ta zima jak najszybciej się kończy , będziesz mógł wyremontować , a ja może praktycznie wypróbuje swoją budkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem.....znaczy o ile ja sie wyrobie ze swoja....bo czekam az mrozy puszcza i dopiero wtedy zaczynam sciane robic...a potem serwis i ogrzewanie oraz to zwarcie w przetwornicy....kupa pracy przedemna jeszcze :/// obym sie wyrobil do maja...
Ty się Th0rniak coś zaczynasz wykręcać :hehe: Nie podoba mi się twoja postawa. Ty tutaj o ścianie nie nawijaj, bo jak koła ma to może jechać. Daleko nie masz :hehe:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no sciane to zdaze zrobic...martwie sie tylko o prad i ogrzewanie...ale przeca przyjechac to przyjade :-] jeszcze musze przedsionek sie nauczyc rozkladac :) oby pasowal bo byl dobierany przy kupnie ogona...bo tak to tylko markiza byla ale sie uparlem ze bez namiotu nie wyjade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn, w maju jeszcze noce mogą być chłodne , więc ogrzewanie może się przydać , trudno przewidzieć jaka będzie pogoda na zlocie .

Ponoć co niektórzy zamówili na górze , że ma być ciepło i słonecznie , a tam wejść nie mam za duży grzesznik ze mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobie jak nie zdaze zrobic hehe zabierz ze sobą farelkę lub inne grzańsko.

 

w dzień wytrzymamy a noc to nie wiadomo czy będzie. :-]

 

 

noc będzie i cisza nocna będzie od 5 do 12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się tak wtrącam w tę piękną dyskusję, ale od dłuższego czasu zastanawiam się, jaki będzie najdogodniejszy termin przybycia do Warki, coby zając jakieś sensowne miejsce? nie da się ukryć, że będzie strasznie dużo załóg...

my jako forum mamy swój jakiś sektor, czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karrol, ponoć plac jest duży i wszyscy się zmieszczą i każdy będzie miał możliwość podłączenie się do 230V, a czy jakieś sektory będą nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karrol ! 29 kwietnia to najlepszy termin ! Potem będą tworzone ulice . Ulica Mejn Street będzie dobiegała do toalet . Polecam wcześniejszy przyjazd . Na początku bedziemy panować a potem kto to wie ????? Dwie pierwsze ulice stworzymy a potem to juz nie wiem !

Od właścicieli dostaniemy mapkę i zaczniemy działać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku bedziemy panować a potem kto to wie ????? Dwie pierwsze ulice stworzymy a potem to juz nie wiem !

Od właścicieli dostaniemy mapkę i zaczniemy działać !

 

Rysiek będzie prowadził wydział architektury i urbanistyki :):-].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.