Skocz do zawartości

Miejsce V Zlotu - Camping Sielanka w Warce


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Karrol ! 29 kwietnia to najlepszy termin ! Potem będą tworzone ulice . Ulica Mejn Street będzie dobiegała do toalet . Polecam wcześniejszy przyjazd . Na początku bedziemy panować a potem kto to wie ????? Dwie pierwsze ulice stworzymy a potem to juz nie wiem !

Od właścicieli dostaniemy mapkę i zaczniemy działać !

:)

nie no, my 29. kwietnia to nie ma żadnej możliwości niestety...

 

w ogóle mam nadzieję, ze nic nie wyskoczy i przyjedziemy. Jeśli wszystko by dobrze poszło, to chciałbym 30. tam być, bo to w sumie rzut większym beretem od Warszawy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie ! Lasów Ci wokół Warki dostatek . Jako ze od przyczepki do ogniska mozesz miec kawałek drogi będziesz musiał podjeżdżać Ćarnivalem ! Ja gdybym miał toalete w przyczepce , rozłozyłbym sie koło browaru . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł z PC - dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze papierowej wersji.

 

Jest zgoda na zorganizowanie giełdy caravaningowej. Zapraszamy wszystkich. Można sprzedać kampera, przyczepę, części i akcesoria kempingowe. Można będzie również kupić i pooglądać - wiele kamperów i przyczep w jednym miejscu - nie trzeba jeździć po Polsce!!!

 

Pozdrawiamy :)

muzeum004.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony karawaning.pl i fanklub Niewiadówek powinno pojawić się około 100 załóg. Wiemy takze że na takie spotkania przyjeżdżaja ludzie wogóle nie zrzeszeni .

Mamy w swoim programie utarte obrzędy i zwyczaje . Myślę że przypadna one wszystkicim do gustu i ubarwią spotkanie Chociaz z tego co widze to i bez tego organizatorzy nie pozwola sie nikomu nudzić . Jestem pewny że powstanie mnóstwo nowych przyjaźni które zintegrują środowisko karawaningowców.

Jest jeszcze kilka pytań technicznych , ale na to jest jeszcze troche czasu.

 

PS. Jeszcze żartobliwie zapytam !??? Czy browar w Warce wie ze musi w tym okresie zwiękrzyć produkcję stronga . / 100pa w jednym ze Swoich ostatnich postów , udowodnił ze piwo ciemne jest zdrowsze / :-]:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa w jednym ze Swoich ostatnich postów , udowodnił ze piwo ciemne jest zdrowsze /

 

Byście się śmieli jak prosto jest zmienić barwę piwa :) Ale to tajemnica produkcji :-] Co do zdrowotności to i delikatne piwa nie są złe - kwestia gustu... Po ciemnych (i mocnych) częściej głowa boli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michałku załamałeś mnie kompletnie ! Jesteś browarnik więc musze Ci wierzyć . To znaczy dodajecie do jasnego sadzy , troche cukru i mamy ciemne lub innego wynalazka o nazwie strong ! ??????? Szok ! :-]:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy dodajecie do jasnego sadzy , troche cukru i mamy ciemne lub innego wynalazka o nazwie strong ! ???????

 

To jest o wiele prostsze :-] Nic nawet się nie dodaje (tzn. nie wiem jak w Warce, ale my do Dębowego nic nie dajemy gratis :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy będzie miał możliwość podłączenie się do 230V, a czy jakieś sektory będą nie mam pojęcia.

 

Powiedzcie mi ,w jaki sposób będzie możliwość podłączenia230V.

Nie wiem jaki kabel ze sobą zabrać ,a ja mam360 km ,więć nie moge sobie pozwolić na wszystkie badziewia ze sobą zabierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.