Skocz do zawartości

up4 alko


0Lukasz0

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję!

a mosz-Odnoszę wrażenie że ani kulturą ani intelogencją nie grzeszysz bynajmniej do ludzi z tego forum?

A wracając do meritum przyznaję się kolegom że takiej ramy w przyczepie jeszcze nie widziałem nawet w landhausie który posiada mój znajomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mosz nie było obraźliwe, taki zwrot ze śląska  , więc sobie darujcie już z ta kulturą albo poczytajcie swoje początkowe posty,  bo teraz jak nie ma się do czego przyczepić to kultura się znalazła

 

dla tego bardzo proszę pisać w temacie ,cenne uwagi z poza tematu zachować dla siebie albo nie pisać wcale

2 godziny temu, MagZyg napisał:

Dziękuję!

a mosz-Odnoszę wrażenie że ani kulturą ani intelogencją nie grzeszysz bynajmniej do ludzi z tego forum?

A wracając do meritum przyznaję się kolegom że takiej ramy w przyczepie jeszcze nie widziałem nawet w landhausie który posiada mój znajomy.

no ale przecież ty wiesz lepiej , co mam i jak zamontowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wypraszam sobie-to Ty mądralo wszystko wiesz najlepiej, ja się przyznaje i to oficjalnie na forum że takiej ramy i mocowania podpór nie widziałem osobiście.

Ps. Czytaj wątki ze zrozumieniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męskie grono gospodyń wiejskich...może chodziło ci o gospodarza?

Jak to mówią do cynizmu , jaki chcesz  nam  tu zaprezentować trzeba mieć wiek, wiedzę i poczucie taktu.... Obawiam się że każdej z tych cech Ci brakuje. Byłem po Twojej stronie bo się dzielnie broniłeś, ale teraz po tych prostych zaczepkach... odpadam.

PS. Większość osób z tego wątku jest w okolicy 40stki...więc jak o czym nie masz pojęcia...to się nie wypowiadaj,.

Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ten temat tak nisko upadł. Interesował mnie bardzo. Sprawy techniczne mnie szczególnie interesują. No cóż. Teraz nadaje się do kosza.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MagZyg napisał:

Oj wypraszam sobie-to Ty mądralo wszystko wiesz najlepiej, ja się przyznaje i to oficjalnie na forum że takiej ramy i mocowania podpór nie widziałem osobiście.

Ps. Czytaj wątki ze zrozumieniem!

a co niby wiem, ja powiedziałem co chce zrobi i jak ,to wy przecież wiecie najlepiej

Godzinę temu, Commander napisał:

Męskie grono gospodyń wiejskich...może chodziło ci o gospodarza?

Jak to mówią do cynizmu , jaki chcesz  nam  tu zaprezentować trzeba mieć wiek, wiedzę i poczucie taktu.... Obawiam się że każdej z tych cech Ci brakuje. Byłem po Twojej stronie bo się dzielnie broniłeś, ale teraz po tych prostych zaczepkach... odpadam.

PS. Większość osób z tego wątku jest w okolicy 40stki...więc jak o czym nie masz pojęcia...to się nie wypowiadaj,.

Cześć.

 

jakiej obronie, a co to rozprawa sadowa?

zaczepki zaczeli twoi koledzy

 a możecie mieć i po 80  ja zapewne mam 18, wiedzy tez nie mam bo jak w takim wieku

mówię po raz 10 , nie pisać i czytać tego wątku ,jak ktoś ma jakiś problem ze sobą.

zaśmiecajcie swoje tematy

 

27 minut temu, klonik058 napisał:

Szkoda, że ten temat tak nisko upadł. Interesował mnie bardzo. Sprawy techniczne mnie szczególnie interesują. No cóż. Teraz nadaje się do kosza.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 

post zostanie wyczyszczony do samej kwestii technicznej , tylko pokrzywdzeni przez małolata eksperci przestana się tu udzielać i zaśmiecać temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś do pierwszego posta załączył fotkę mocowania łap, pewnie nie było by całej tej kretyńskiej dyskusji o niczym. 

Mimo kilku próśb zainteresowanych, fotki nie było. Odniosłem wrażenie, że po prostu Ci się nie chciało wyjść z domu i pstryknąć :niewiem:

Może ktoś mógłby w przyszłości skorzystać czytając ten wątek, a teraz :pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zajob na warsztacie i nie mam jak teraz całej fotorelacji zrobić wrzucić itp tym bardziej ze wszystko lezy jeszcze w pudełkach

powiedziałem ze są do ramy , trzeba było mi nie udowadniać że nie są, zrobiliście atak na mnie w dość nie miły sposób a teraz obraza majestatu bo się bronie ,z reszta nie ważne i tak to już nie ma znaczenia 

więc mam nadzieje ze w końcu co poniektórzy ochłoną i przestana wyrażać swoje uczucia i pokrzywdzenie  ,a udzielając się będą się trzymać tematu.

nie powiedziałem że rady nie są mile widziane ,ale może trochę na innym poziomie i przekazie , traktujecie z góry nowych za idiotów nie mających żądnego pojęcia o niczym to później jest taki efekt.

nawet nie zdążyłem powiedzieć co chce do końca zrobić bo się od razu gówno burza zrobiła .

Jeśli ktoś się poczuł urażony to przepraszam ,to nie było to moim celem,tylko się bronie.

tak jak powiedziałem temat leci do posprzątania , jeśli ma sie komuś przydać na przyszłość to utrzymajmy go w porządku, i nie ważne czy się rozleci cepka czy nie,czy poziomowanie spełni role ,to tak czy inaczej o tym napisze .

Edytowane przez 0Lukasz0 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, 0Lukasz0 napisał:

twierdzicie  ze się wam cepki od wiatru przestawiają o metr ! stanowicie zagrożenie dla siebie i innych ludzi

 

może kotwice wam są potrzebne , przy motorówce się sprawdzała może i wam pomoże :D

globtroter i jeszcze wilk morski, gdzie nam maluczkim równać się z tobą

szkoda, że nie widziałeś tirów przewracanych przez wiatr i przyczep na kempingach wywracanych i niszczonych przez sztorm

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 0Lukasz0 napisał:

a mosz

5540521cc9f620eamed.jpg

 

Rama wygląda solidnie, skąd tylko ta rdza? Czy to bród? Pisałeś o budę za 100.000 myślałem, że nowa.

Szkoda, że fotki nie dałeś w pierwszym wpisie, było by tylko sensowne gadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maarec napisał:

Rama wygląda solidnie, skąd tylko ta rdza? Czy to bród? Pisałeś o budę za 100.000 myślałem, że nowa.

Szkoda, że fotki nie dałeś w pierwszym wpisie, było by tylko sensowne gadanie.

brudne , cepa jest nowa

a podpory tak jak mówiłem ,wiele do życzenia pozostawiają wiec wyglądają jak wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 0Lukasz0 napisał:

brudne , cepa jest nowa

a podpory tak jak mówiłem ,wiele do życzenia pozostawiają wiec wyglądają jak wyglądają

Oj tam podpory, już rama Ci koroduje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.