Skocz do zawartości

up4 alko


0Lukasz0

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Tomii napisał:

Nie sądziłem że to takie powolne.

Klikasz dwa przyciski i w tym czasie sączysz sobie zimne pifko :pub:

5 godzin temu, jacekzoo napisał:

na targach raczej nie mieli tak samo słabego

Jak dla mnie tak samo wolno(akceptowalnie).

Zastanawiam się, jaka jest różnica w wadze pomiędzy standardowymi podporami a tymi up4 :hmm:

 

1 godzinę temu, zoltar1 napisał:

Obiecany filmik

Nieważne jak to próbuję obejrzeć, mam tylko dźwięk (bez obrazu) Chyba brakuje mi jakichś kodeków :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam system jest ok, nie bawisz się i nie latasz z wkrętarką żeby rozstawić łapy,  wciskam przycisk i jazda robi się za ciebie. To trochę jak mover automatyczny, jak masz to nie zamieniłbyś na inny. Dla mnie tylko cena jest tu zaporowa, w sumie za nazwijmy to gadżet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany filmik 

Dzięki za prezentacje. Super sprawa ten system

 

 

Nieważne jak to próbuję obejrzeć, mam tylko dźwięk (bez obrazu) Chyba brakuje mi jakichś kodeków default_niewiem.gif

 

Podłoś może U mnie na telefonie wszystko działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2020 o 15:15, lbuster napisał:

Nieważne jak to próbuję obejrzeć, mam tylko dźwięk (bez obrazu) Chyba brakuje mi jakichś kodeków :niewiem:

Nie sprawdzałem z telefonu, ale z kompa też mam jedynie dźwięk. Kwestia formatu, w którym Zoltar zapodał film i dodatkowo obraz jest obrócony o 90 stopni :) Mam nadzieję, Kolega Zoltar nie obrazi się na mnie za konwersję. Plik teraz można pobrać i umieścić na serwerze, podając ponownie link na forum. Mój_film.wmv

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bw81 napisał:

Masz może dane ile waży całość?

Z tego, co przypuszczam, to dołożenie dodatkowych 24 kg (może nawet do 28) - dla opcji, którą ma Zoltar. Podpory dołożone jedynie pod oś, to 19 kg.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System zwiększa masę o około 20 kg.Dla mnie jest to wygoda bardzo duża.Zgadzam się ,że cena jest wysoka ale konkurencji dla E&P system brak.Za pomysł się płaci.Ja osobiście wolałem sobie dołożyć to niż np antenę satelitarną czy markizę.I był to wybór świadomy nie wynikający z ograniczeń wagowych bo zapas mam jeszcze duży.

Czy teraz ten film Wam się otwiera ?

Mój_film.wmv

Edytowane przez zoltar1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego coś takiego uważam za zbytek? Choćby dlatego, że za te pieniądze można kupić całą przyczepę (z korbką) - i to nawet w dość dobrym roczniku i już z 4, ale manualnymi łapami . Mam już sobie ponad 60 i mimo wieku i pewnych ograniczeń nie wydałbym na coś takiego nawet 2000 zł. Nawet wtedy kiedy już dorobię się takiej samary i nie będę mógł kucnąć do podpór :

grubas-jedzenie-fast-foodow-400-18226580.jpg.65a0417bbe1b0f69d28b39d6e99ce3fe.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacek00 napisał:

Na telefonie odpalałeś?

Nie po to mam kompa, by na telefonie odpalać ;)

4 godziny temu, Kristofer napisał:

Mam nadzieję, Kolega Zoltar nie obrazi się na mnie za konwersję. Plik teraz można pobrać i umieścić na serwerze, podając ponownie link na forum.

Dzięki Krzysiek. Nie wiedziałem, że mnie wspomożesz powiedzmy w mojej branży :dzieki:

1 godzinę temu, zoltar1 napisał:

Czy teraz ten film Wam się otwiera ?

Tak, teraz jest Git :ok: Wielkie dzięki za filmik. Sam bym sobie to zamontował, jednak kilogramy mnie ograniczają :(

Poza kasą, nie rozumiem do końca działania środkowych podpór. Super że są i że poziomują przyczepę jednak jak chyba sam powiedziałeś na filmie, mają ograniczoną możliwość poziomowania (lewa/prawa) więc przy dużych spadkach trzeba używać dodatkowych desek. Druga sprawa, to te wysuwające się tłoki mają ograniczoną długość (patrząc na odległość od podłogi) więc w załączonym filmiku chyba mają prawie max wysunięcia ?

A i skoro masz możliwość - wyłącz ten dźwięk - proszę :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.