Skocz do zawartości

Wypadki


andiat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 minut temu, junior napisał:

Eee on myślałm, że jedzie kabrioletem? Bo bez jaj, przecież ten tunel jest tak niski że auto z boksem miałoby problem z przejechaniem tamtędy.

Edit, tunel 2,2 m, raczej to wygląda jak przejsćie dla pieszych i rowerzystów

image.png.d05a21534da987d261e6fea685e252f4.png
 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, junior napisał:

imageproxy.php?img=&key=007cab40b20cff46obraz.thumb.png.55dee7dcee9e7af3521e23f365b4b073.png

Szału z wysokością rzeczywiście tam nie ma - myślę że osobówka + box na styk, a suv + box to już gacie pełne

Bo to wygląda bardziej na przejsćie podziemne dla pieszych czy rowerzystów, pewnie z takim zamysłem było to zaprojektowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tarnowie też jest taki wiadukt. Co przebudowa to jest niższy. SUV się tam nie zmieści....

Widzę że wypadków związanych z carawaningiem jest tyle, że praktycznie nie ma tygodnia bez zdarzenia.cos mi się wydaje że lada chwila niebiescy i zieloni się za nas zabiorą na poważne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamper pewnie z wypożyczalni, więc kierujący mógł nie być świadomy wysokości. Jadąc rowerem bym podświadomie schylał głowę. Mój peugeot 307 z boxem mam ponad dwa metry więc by tam na styk jechał. A to jest zwykła osobówka.

W garażu mam bramę 2m i boxa muszę zakładać na dworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Piotrekm13 napisał:

Kamper pewnie z wypożyczalni, więc kierujący mógł nie być świadomy wysokości.

Wypożyczony czy nie to przecież siedział raz że wysoko, więc jadąc nawet blaszakiem by tam się nie zmieścił. Dwa że to była alkowa, więc przód auta doskjonale widoczny z szoferki. Nie wiem jak on tam pojechał i nie zorientował się w porę, że nie przejdzie.

Z ciekawostek sprawdziłem i jest to zwykła alejka parkowa z dopuszczonym ruchem dla aut. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek00 napisał:

 

Wypożyczony czy nie to przecież siedział raz że wysoko, więc jadąc nawet blaszakiem by tam się nie zmieścił. Dwa że to była alkowa, więc przód auta doskjonale widoczny z szoferki. Nie wiem jak on tam pojechał i nie zorientował się w porę, że nie przejdzie.

Z ciekawostek sprawdziłem i jest to zwykła alejka parkowa. 

Schylił głowę i jechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o włos, Panie, o włos:-)

Może dobrze, że zakończył przygodę z karawaningiem w taki sposób, bo strach się bać co by wyprawiał na innych drogach...

Ale w sumie nie można osądzać pochopnie - mój kolega wjechał kiedyś do swojego garażu swoją osobówką ze swoimi rowerami na dachu i uszkodził samochód, garaż i rowery:-)

I bagażnik oczywiście też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zulos napisał:

No o włos, Panie, o włos:-)

Może dobrze, że zakończył przygodę z karawaningiem w taki sposób, bo strach się bać co by wyprawiał na innych drogach...

Ale w sumie nie można osądzać pochopnie - mój kolega wjechał kiedyś do swojego garażu swoją osobówką ze swoimi rowerami na dachu i uszkodził samochód, garaż i rowery:-)

I bagażnik oczywiście też...

No ja też pojechałem z rowerem na parking we Francji i zahaczyłem o tyczkę z wysokością. No ale to trochę inna sytuacja - rowerów nie widać i można o nich zapomnieć :D Co innego zapomnieć o alkowie, którą widzisz z szoferki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, jacek00 napisał:

Bo to wygląda bardziej na przejsćie podziemne dla pieszych czy rowerzystów, pewnie z takim zamysłem było to zaprojektowane

To droga dla kibców na kompleks sportowy Olimpia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.