Skocz do zawartości

Płyny do toalet i nie tylko


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To Koledzy sie tyle naprodukowali, a Ty nic więcej się nie dowiedziałejś niż wiedziałeś w przedszkolu ???

Nie łap za  pojedyncze słowa,chodziło mi o ostatnie odpowiedzi  -dowiedziałem się wielu rzeczy z wcześniejszych postów,o których wcześniej nie miałem pojęcia,jednakże są tu różne opinie  dlatego też muszę próbować wszystkiego sam-chodzi przede wszystkim o te tańsze płyny bo wiadomo,ze na Thetforda nikt nie narzeka-tylko jest drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary, dla mnie Thetford jest bardziej "zapachowy" od toyowskiego. Może to tylko subiektywne odczucie, ale dla mnie Thetford pachnie, a Toykowy po prostu nie śmierdzi.

 

Coś w tym musi być, bo mam podobne odczucia :hmm:

A tak swoją drogą :14 stron tekstu o płynach do toalet - imponujące :look:

W tej epopei jest i kilka moich postów  :jump:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dużo, ponieważ w tej kwestii, poza etykietami, przez te wszystkie lata prawie nic się nie zmieniło i całość informacji można by zamknąć na jednej stronie. Ilość forowiczów nie ma raczej znaczenia, chyba że każdy z nas będzie chciał się pochwalić, którego płynu używa :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dużo, ponieważ w tej kwestii, poza etykietami, przez te wszystkie lata prawie nic się nie zmieniło i całość informacji można by zamknąć na jednej stronie. Ilość forowiczów nie ma raczej znaczenia, chyba że każdy z nas będzie chciał się pochwalić, którego płynu używa :jump:

albo co rusz  zamiast poczytać  zadaje  się  pytanie  , na które dawno było wiele odpowiedzi.

(forumowa rzeczywistość)

 

No ale z drugiej strony . skoro potrafią  mnożyć  się  tematy o niemal tej samej treści w tytule jak i postach i to nawet powstające tego samego tygodnia i nikt tego już  w zasadzie nie sprząta (przenosi,spaja,wyrzuca) to ciężko znaleźć konkret i bajzel rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port! Jaki Ty tam młody ;) - nie schlebiaj sobie :D 18tkę miałeś przecież w ubiegłym tygodniu ;) a zamiast płynu do toalet thietford czy innego używasz pewnie berbeluchy z pierwszego pędzenia - żadna zaraza po czymś takim się nie rozwinie a i zapach nieziemski D (żart :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port! Jaki Ty tam młody ;) - nie schlebiaj sobie :D 18tkę miałeś przecież w ubiegłym tygodniu ;) a zamiast płynu do toalet thietford czy innego używasz pewnie berbeluchy z pierwszego pędzenia - żadna zaraza po czymś takim się nie rozwinie a i zapach nieziemski D (żart :D)

Ady cichoooo byyyć, bo nas pozamiatają :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mają coś wyjątkowego, że o nie pytasz ? Mam na myśli np. atrakcyjną cenę, łatwość zakupu, renoma firmy itd.

To tabletki do toalet typu "Toy Toy".
Wątpię, czy ktoś to stosował, ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Kupiłem 45szt  za 70 zł. od znajomego który kiedyś pracował przy toy-toy'ach i w piwnicy mu zalegało 1 opakowanie. Wychodzi 1,55 za krążek,więc cena chyba ok,tylko nie wiem jaka skuteczność. W razie czego mogę mu to zwrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena baaardzo OK.

Jak ze skutecznością i zapachem możesz przecież sprawdzić sam, skoro już je masz.

Najważniejsze są własne odczucia (zapach, barwa, czas działania) :hmm:

 

Tabletkę normalnie rozpuszczasz w ok. 22 litrach wody (dla toy toy'a). Dla kasety WC wbudowanego do przyczepy potrzeba na początek tylko 2 do 3 litrów takiego roztworu. Masz dwie możliwości: wlać roztwór z tabletki rozpuszczonej tylko w 3 litrach wody (stężony) lub rozpuścić tabletkę w ok. 20 l wody i wlać tylko 3 litry z tego, a resztę zostawić na kolejny raz. Przetestuj może te dwa warianty, a będziesz miał pojęcie o skuteczności i innych cechach produktu. Później będziesz już wiedział, który sposób stosować ostatecznie.

 

P.S.

Mimo wszystko, zawsze będę zwolennikiem chemii dedykowanej do toalet kempingowych, o powodach pisałem już w tym temacie.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.