Skocz do zawartości

Płyny do toalet i nie tylko


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam Thetforda Posta Potti Qube 365 z ręczną pompką oraz wskaźnikiem i jestem bardzo zadowolony, mimo, że korzystałem tylko ze trzy razy. Staram się wykorzystywać sanitariaty na kempingu. Oczywiście "funkcję opróżniania" to stosuję znacznie częściej niż korzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdankrakow, chodziło mi o problem Commandera z kilku postów wcześniej. Jak przyszli Naukwcy testują elektrycznę spłuczkę, naciną i trzymają i patrzą jak grawitacyjnie płyn ze spłuczki przemieszcza sie do pojemnika z fekaliami, to na pewno szybciej różowy płyn zużyją, czy nie mam racji ??? :smirk:

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mali naukowcy też wylewali na początku tyle wody - ile było ale  tylko pierwsze kilka dni po zakupie pepki z pompką elektryczną.

Teraz kiedy kupiłem pompkę ręczną do butelek 5 litrowych, piją znacznie więcej :] .

Więc rodzaj pompki raczej nie ma znaczenia, jak jest " pęd do wiedzy " to nam dorosłym pozostaje nie przeszkadzać i zaakceptować. :piaskownica:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie mam nic przeciwko poznawianiu świata przez nasze pociechy. Chodziło mi tylko jak dodatkowo zabezpieczyć się przed przelaniem szamba i raczej ani słowa o tym że mi czegoś szkoda...

Wręcz przeciwnie, uważam osobiście że Thetford jest najlepszy (zestaw za 50 zł będę miał na 2-3 sezony) i jakiekowiek oszczędności w stylu "jak nie widac różnicy to po co przepłacać" (cytuję konkretnie reklamę Fulla Mocnego z Kiepskich) albo "wiecej nie ma sensu lać" mają się nijak do przeciwnego wiatru podczas którego auto pali nagle 16 litrów na 100-kę.

W jednym natomiast się upewniłem... na szczeście spłuczka nie działa bez szamba :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu zasadniczego jakim jest - Płyn do toalet.... Przyznam, że stosuję i używam płynów Thetforda kupuję najczęściej w Holandii czasem sama a czasem korzystając z uprzejmości znajomych.Czytając opis producenta Tornado, że Thetford ma najlepszą butelkę, najtrwalszą kompozycję zapachową, najlepszy i najdroższy korek, wniosek jest dla mnie jednoznaczny a może Tornado jest za drogie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadzia, przecież Tornado jest tańsze, więc z czegoś to się bierze. Nikt nie da Ci nic za darmo nie wież w to. Jak tańsze to gorszej jakości (tańszy) preparat, butelka i korek. Nie mówię, że Tornado jest to produkt niskobudżetowy, ale jeżeli cos jest tańsze to z czegoś to musi wynikać. Przy okazji widzę, że też masz Kawalera, jak się spisuje ?

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 lat używam koncentratów od serwisu toi tojów. Za 2 dychy napełniam 5l lub 3 dychy 10l w zależności od tego jaki wożę baniak w poszukiwaniu serwisu toitoja i starcza mi na cały sezon i dłużej. Wlewam na bogato do kasety oraz do spłuczki, bez łezki w oku, że kase do kibla wylewam ;-)

 

Mi się sprawdza takie rozwiązanie i jestem zadowolony.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;-)

 

Ps. Zwykle jestem w ramach wykonywanej pracy na budowach gdzie stoją tojki i łapię serwis jak opróżniaja kible. Ale na ulicy też zdarzyło mi sie zatrzymać serwisanta i dokonać zakupu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.