Skocz do zawartości

Płyny do toalet i nie tylko


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

:D 
Trzymam za słowo i z góry dziękuję. Jestem mile zaskoczony :rolleyes:  powierzeniem mi tej roli, ale skoro już oficjalnie o tym mowa, to obiecuję, że postaram się należycie wywiązać z tego zadania. Zaznaczam jednak, że szczegółowych fotografii z każdego etapu testu nie będzie   :lol:
Jako, że do chwili obecnej nie używałem tabletek do toalet jakiejkolwiek firmy, to chętnie je "przetestuję".
Informacja o wzbogaceniu asortymentu, o taką właśnie postać omawianego w tym wątku produktu, jest również zaskoczeniem, ponieważ nie spotkałem się z wcześniejszymi wzmiankami na ten temat (być może, to wyłącznie moje przeoczenie). Cieszę się z tej zapowiedzi bardzo, ponieważ świadczy to o tym, że Firma się rozwija i nie poprzestaje na laurach, a że jest to na dodatek rodzima produkcja, to jest to miód na moją duszę.
Przy okazji z ciekawością obejrzę nowy rodzaj butelki i korka, o czym równie chętnie napiszę.

 

Ponieważ okazja ku temu jest dobra, to wspomnę - o czym niekoniecznie wszyscy wiedzą, że Eden chemicals, to nie tylko omawiany płyn do toalet i chemia karawaningowa, ale dużo więcej różnych preparatów dla domu, ogrodu, przemysłu, które w niewielkiej części (żałuję, że tak małej, bo asortyment duży) już poznałem, a niektóre preparaty z powodzeniem stosuję.
To jest jednak już pomysł na zupełnie nowy temat, który być może powstanie :hmm:  .
Ukłony dla Firmy i Wszystkich czytających,
Kristofer

P.S.
Pozdrawiam 3-city, ponieważ aktualnie przebywam w pobliżu :yay:  :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:D 

Trzymam za słowo i z góry dziękuję. Jestem mile zaskoczony :rolleyes:  powierzeniem mi tej roli, ale skoro już oficjalnie o tym mowa, to obiecuję, że postaram się należycie wywiązać z tego zadania. Zaznaczam jednak, że szczegółowych fotografii z każdego etapu testu nie będzie   :lol:

Jako, że do chwili obecnej nie używałem tabletek do toalet jakiejkolwiek firmy, to chętnie je "przetestuję".

Informacja o wzbogaceniu asortymentu, o taką właśnie postać omawianego w tym wątku produktu, jest również zaskoczeniem, ponieważ nie spotkałem się z wcześniejszymi wzmiankami na ten temat (być może, to wyłącznie moje przeoczenie). Cieszę się z tej zapowiedzi bardzo, ponieważ świadczy to o tym, że Firma się rozwija i nie poprzestaje na laurach, a że jest to na dodatek rodzima produkcja, to jest to miód na moją duszę.

Przy okazji z ciekawością obejrzę nowy rodzaj butelki i korka, o czym równie chętnie napiszę.

 

Ponieważ okazja ku temu jest dobra, to wspomnę - o czym niekoniecznie wszyscy wiedzą, że Eden chemicals, to nie tylko omawiany płyn do toalet i chemia karawaningowa, ale dużo więcej różnych preparatów dla domu, ogrodu, przemysłu, które w niewielkiej części (żałuję, że tak małej, bo asortyment duży) już poznałem, a niektóre preparaty z powodzeniem stosuję.

To jest jednak już pomysł na zupełnie nowy temat, który być może powstanie :hmm:  .

Ukłony dla Firmy i Wszystkich czytających,

Kristofer

 

P.S.

Pozdrawiam 3-city, ponieważ aktualnie przebywam w pobliżu :yay:  :banan:

Kris, to powyżej zabrzmiało, jak kryptoreklama :] . Masz udziały w Eden Chemicals :]  :]  :] ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Pozdrawiam 3-city, ponieważ aktualnie przebywam w pobliżu :yay:  :banan:

czuję się pozdrowiony ;) w samym trójmieście czy okolice?

 

czekam z niecierpliwością na wyniki kolejnych testów, choć już w tym sezonie robiłem porównanie Thetford i Tornado, i wnioski jakie mi się nasuwają, użyto już kiedyś w reklamach proszku Dosia.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris, to powyżej zabrzmiało, jak kryptoreklama :] . Masz udziały w Eden Chemicals :]  :]  :] ?

 

Do tej pory nie miałem, ale po teście wszystko się zmieniło (o konkretnych propozycjach nie będę wspominał) :yay:

Zwęszyłem interes (przewidywany wzrost sprzedaży produktów przez w/w firmę) i czym prędzej nabyłem co nieco ...  :slina:

 

P.S.

Może i tak zabrzmiało, ale firma zachowuje się OK (nie chowa głowy w piasek), więc pozytywne informacje o niej, też należy podać. Reklama, reklamą, a jak się cofnąć choćby kilka postów wyżej, to widać wyraźnie, że co leżało mi na wątrobie odnośnie wyrobów wspomnianej firmy, to również pisałem, więc ... staram się być obiektywny.

Jeśli napisałem, że coś dla mnie jest  :mod:  bee, to wcale nie oznacza, że już takie będzie zawsze ;)

Firma idzie do przodu - nowe produkty, opakowania.

Dla nas - konsumentów, oznacza to zmianę na lepsze, tak obecnie myślę.

Czy będzie tak rzeczywiście, okaże się już niebawem :hmm:

 

:piwo:

 

czuję się pozdrowiony ;)

 

Tak miało być, bo w tych stronach mieszka sporo osób z forum.

Nawiasem mówiąc, może nawet uda mi się jeszcze kogoś odwiedzić, ale czasu jak na lekarstwo, więc :niewiem:

 

 w samym trójmieście czy okolice?

 

czekam z niecierpliwością na wyniki kolejnych testów, choć już w tym sezonie robiłem porównanie Thetford i Tornado, i wnioski jakie mi się nasuwają, użyto już kiedyś w reklamach proszku Dosia.. ;)

 

Półwysep, ale już lada moment będę w 3-city, jeśli nie przez "trochę", to przynajmniej przejazdem. Kocham nasze Wybrzeże i nie mogę odmówić sobie przyjazdów w te strony, nawet na krótko, ale jednak

 

Testy na pewno będą, jeśli tylko będę miał co testować ;):D

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłanie kołopruszcz gdańskiego jesteśmy i zawsze zapraszamy na kawe i do naszego sklepu kampingowego www.edencamp.pl jak i stacjonarnego gdyżtowar mamy na miejscu 

ale pojechałem z reklamąmam nadzieję że mnie nie zjecie 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokłanie kołopruszcz gdańskiego jesteśmy i zawsze zapraszamy na kawe ...

 

Pamiętam reklamę Lukas Banku (jak jeszcze był), też było coś z kawą ... :]

 

 

 do naszego sklepu kampingowego www.edencamp.pl jak i stacjonarnego gdyżtowar mamy na miejscu 

ale pojechałem z reklamąmam nadzieję że mnie nie zjecie 

pozdrawiam

 

Może środa lub czwartek :hmm:  będę przejeżdżał przez Pruszcz, ale czy uda mi się znaleźć chwilkę czasu :niewiem:

Do której godz. "urzędujecie" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam reklamę Lukas Banku (jak jeszcze był), też było coś z kawą ... :]

Wg mnie z kawą to była reklama PLUS z kabaretem Mumio:  ...... "A może .........kawy?!" :kawa: Znalazłem :yay: :

 

 

Edytowane przez Madbar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego   f68,  Halo :]
 - ostatnie zdanie posta #171 :hmm:



Wg mnie z kawą to była reklama PLUS z kabaretem Mumio:  ...... "A może .........kawy?!" :kawa: Znalazłem :yay: :

 

 

Tak, ta była dobra, ale chodziło mi o inną.

Pamiętasz powiedzenie "Kawa czy herbata ..."  dalej chyba było: tak powinno być w każdym banku :hmm:

http://www.credit-agricole.pl/o-banku/biuro-prasowe/w-mediach-o-credit-agricole/2004/profit-4

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam powiedzenie: "....tak powinno być w każdym banku ...", ale zupełnie nie kojarzę tej reklamy z kawą czy herbatą. Ale robimy OT, więc koniec o reklamach.

 

Natomiast co trwałości płynów to nasunęła mi się uwaga. Ktoś napisał, że nie nalezy przechowywać w temperaturach poniżej zera bodajże. Otóż zostawiam je co roku na zime w przyczepie( Aqua Kem niebieski i różowy) i ani razu po zimie w następnym sezonie nie miałem żadnego kłopotu, ani nie zauwazyłem, żeby były jakiekolwiek anomalie w działaniu czy wyglądzie bądź konsystencji płynów. Tym razem też zostawiłem i zobaczę w maju co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

 

Mam na myśli ...

Post #171 (ostatnie zdanie) - zadałem pytanie i cisza :niewiem:

 

Post #174 ponawiam prośbę i dalej nic :niewiem: , mimo pojawienia się wiadomego Kolegi w temacie ...

 

Dlatego napisałem #177 o takiej, a nie innej treści :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.