Skocz do zawartości

Płyny do toalet i nie tylko


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

I co Kristofer odwiedziłeś tą firmę-dostałeś tabletki ,sprawdzone już ?

 

Od posta 171 nie mogłem się doprosić o odpowiedź odnośnie godzin otwarcia sklepu (firmy). Jak widać moje posty pozostały bez echa, kamień w wodę  :pad:  ,

Może się gdzieś rozpuściły w oparach płynu do toalet :hop1: więc ostatecznie zrezygnowałem z odwiedzin firmy "Eden Chemicals".

 

Tabletek jeszcze nie dostałem, więc i sprawdzać nie było czego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trzeba było sprawdzić na necie i tam zajechać .

 

 

"Na necie", czyli gdzie ;)

Jak znasz taką stronkę z info o godzinach pracy itd., to zapodaj adres :hmm:

Ja nie znalazłem, a odpowiedzi nie otrzymałem :pad:

 

.A ja już mam kibelek  i do tego biały :yay:

 

:ok:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od posta 171 nie mogłem się doprosić o odpowiedź odnośnie godzin otwarcia sklepu (firmy). Jak widać moje posty pozostały bez echa, kamień w wodę  :pad:  ,

Może się gdzieś rozpuściły w oparach płynu do toalet :hop1: więc ostatecznie zrezygnowałem z odwiedzin firmy "Eden Chemicals".

 

Tabletek jeszcze nie dostałem, więc i sprawdzać nie było czego :]

Szkoda że nie poruszyliśmy tematu na spotkaniu.Dowiózł bym Tobie co potrzeba jeśli by było dostępne w 3city. Całkiem niedaleko Was (biwakowania) był sklep zaopatrywany przez tę  firmę , jadąc do Was przejeżdżaliśmy obok .

Daj na PW co poszukujesz dokładnie a podjadę  i ewentualnie podeślę jeśli u źródła niema odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasjonat -ta firma obiecała ,ze da do przetestowania za darmo tabletki Kristoferowi ,tzn. naszemu naukowcowi ,który przeprowadził badania na temat rozpuszczalności papieru w różnych płynach toaletowych ,a potem jak przyszło do wyjazdu nic się nie odzywali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasjonat -ta firma obiecała ,ze da do przetestowania za darmo tabletki Kristoferowi ,tzn. naszemu naukowcowi ,który przeprowadził badania na temat rozpuszczalności papieru w różnych płynach toaletowych ,a potem jak przyszło do wyjazdu nic się nie odzywali :)

A to sorka , nie przeczytałem początku sprawy. Dzięki za wyjaśnienie .

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Toyówkach ładnie nie pachnie, to są płyny utylizacyjne, prawie bez zapachowe.

No co Ty... ja w ilu toykach byłem zawsze było mocno aromatycznie od płynu. Zapachowo wg mnie jest bardziej intensywny od kempingowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja już opróżniona i umyta szlaufem do pucu. Zawartość stała przez trzy tygodnie (nie mogłem być przy cepce), jak wylewałem to wszystko było w postaci "szarej" wody, wszystko się rozpuściło, żadnych papierków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thetford i tylko thetford. Należy pamiętać o tym by często myć kasetkę, nie "kisić" zawartości przez parę dni. Przed zimowaniem umyć ją na błysk i po smrodzie ;)

Pozdrawiam

 

Nie posiadam wc kasetowego tylko przenośne do umycia zastosowałem płyn Bref 6 x effect. Wszystkie osady zostały usunięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.