Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

z Maćkiem1973 :ok:

 

Jak to łatwo rozdaje się czerwone kartki!!!

 

 

,, Zapomniał wół jak cielęciem był " :-] i naszej kochanej Elce kartki rozdawał :ok:

 

 

Zresztą , wszystkie Elki to fajne dziewczyny :] są / moja pierwsza miłość też tak miała na imię /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koledzy Krzych i Maciek krajanie widzę - ja będe z Płocka startował 24.07 z wypożyczoną budką :ok: Tylko ciągle zastanawiam się nad miejscem docelowym..

 

pozdrawiam

cieplul

 

Dawaj do nas, do Gąsek :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koledzy Krzych i Maciek krajanie widzę - ja będe z Płocka startował 24.07 z wypożyczoną budką :-] Tylko ciągle zastanawiam się nad miejscem docelowym..

 

pozdrawiam

cieplul

 

Dawaj do nas, do Gąsek :ok:[/quote

 

 

 

 

potwierdzam z płocka jeździ sporo ludzi dawaj do nas zarezerwujemy Ci miejscówkę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tuptup:

Fajno by było, tylko że obawiam się nieco słonecznej patelni w tych Gąskach. Jestem osobnikiem lubiącym ciepło ale... w cieniu (przynajmniej poza plażą) :ok: Celuję w jakieś zadrzewione campingi typu Lubiatowo lub Dębki a w Gąskach z tego co poczytuję to ciężko z tym tematem... Z drugiej strony jeszcze nic nei jest przesądzone, zawsze budkę można przewieźć w inne miejsce

Poza tym się rozmijamy o tydzień z terminem...

 

pozdrowionka

cieplul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

Fajno by było, tylko że obawiam się nieco słonecznej patelni w tych Gąskach. ....

Fakt z cieniem trochę problem. Rosną drzewa od strony plaży, ale cień dopiero o określonej porze.

 

:Poza tym się rozmijamy o tydzień z terminem...

 

Planujemy pobyt do końca lipca więc niejedno piwo wypijemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybiera się może ktoś na Gąski w sierpniu... przydała by się bratnia dusza, bo ja sama z synem pociągami się zawsze "wlekę", a czasem po tańsze mleko czy piwko do marketu chciało by się wybrać?...

 

My będziemy w drugiej połowie Sierpnia ale raczej w Sarbinowie wcześniej Sopot i Kaszuby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja tu w sumie na jeden post :) Chociaż kto wie, właśnie z żoną wybieramy się na kemping, ale tylko kombi, zamierzamy nocować w aucie :ok:, ale chciałem was ostrzec

 

 

Umówiłem się już z Maćkiem1973, my startujemy z Płocka, ale prawdopodobnie inną trasą: na Lipno-Toruń-Świecie-Tuchola-Chojnice-Człuchów-Biały Bór-Koszalin-Gąski. Chyba że odbijemy z Torunia na Bydgoszcz i wtedy gdzieś tam po trasie możemy się spotkać. Ale faktycznie w Twoim przypadku wariant I będzie chyba najlepszy, więc pewnie spotkamy się dopiero na miejscu. :) i :tuptup:

 

Jadąc przez Chojnice-Człuchów-Biały Bór i dalej uważajcie na każdym ograniczeniu, te gminy nastawione są na golenie turystów jadących nad morze przez Straże Wiejskie... w 3 gminach mają 6 fotoradarów typu śmietnik (szara skrzyneczka) i łoją nie miłosiernie czy to z najazdu czy odjazdu, kolega z pracy własnie dostał pocztówkę na 300zł

 

page0001.th.jpg page0002h.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś "powiedzieć " jakie jest obłożenie na polach w Gąskach? np. " U Arka" lub "U Zosi" lub " U Gienia" czy też na "Bursztynowym Brzegu" ?

 

Moja mamcia jest U Gienia, mówi że pola zatłoczone ale są miejsca. Na polach obok, nie wie jak sprawa wygląda.... ale U Gienia wolnego placu jest jeszcze na kilka przyczep, jakby co służę telefonem kom do właścicieli:) Na plaży też tłoczno, ale cóż pogoda dopisała więc i są turyści:). Pozdrawiam gorąco....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.