Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No ok... A w jaki sposób doładowujecie bezpośrednio przed transakcją tego całego Revoluta?


Przypiąłem do niego kartę swojego banku. Klik i zrobione.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co sobie bardzo gitary zawracać z kupnem innych walut. Z tego co tu i na stronach różnych wyczytałem to tylko w weekendy trzeba uważać bo wyższe prowizje no chyba, że się ma tą walutę na koncie ale w Chorwacji to nieosiągalne.

Tak mi przyszło do głowy, że w weekend lepiej tam autostradą nie jeździć bo będzie ciut drożej. 

 

2 minuty temu, sailor69 napisał:

No ok... A w jaki sposób doładowujecie bezpośrednio przed transakcją tego całego Revoluta?

Już pierwszy przelew zrobiłem :) 

Po prostu podłączasz swoją kartę, podajesz wszystkie dane jak przy płatności internetowej i klikasz. Kilka sekund i kasa jest na revolut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kursy walut weekendowe są odrobine wyższe (nie działają systemy transakcyjne), więc planując większe operacje walutowe warto je zrobić w piątek lub poniedziałek (np opłata za camping).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skuchę z Rovoultem.

Przy wyjeździe z kampu zasiliłem konto i poszedłem zapłacić.

Płaciłem za tygodniowy pobyt 380 euro. Terminal niestety odrzucił płatność mimo braku limitów. Kasę z konta zdjeło :(.

Musialem ratować się płatnością kartą podpiętą do konta bankowego.

Sprawę zgłosiłem przez automatyczną pomoc. Napisali po angielsku że w ciągu 7 dni kasa wróci a jak nie wróci to żeby się odezwać. Jeśli faktycznie zajmie im to 7 dni to będe miał 1600 zł na Revoulcie zamrożone do następnych wakacji. Chyba że jest szansa przelać sobie kasę spowrotem na konto w banku.

Bardziej jednak niepokoi mnie fakt czemu ta płatność nie przeszła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomii napisał:

Mam skuchę z Rovoultem.

Przy wyjeździe z kampu zasiliłem konto i poszedłem zapłacić.

Płaciłem za tygodniowy pobyt 380 euro. Terminal niestety odrzucił płatność mimo braku limitów. Kasę z konta zdjeło :(.

Musialem ratować się płatnością kartą podpiętą do konta bankowego.

Sprawę zgłosiłem przez automatyczną pomoc. Napisali po angielsku że w ciągu 7 dni kasa wróci a jak nie wróci to żeby się odezwać. Jeśli faktycznie zajmie im to 7 dni to będe miał 1600 zł na Revoulcie zamrożone do następnych wakacji. Chyba że jest szansa przelać sobie kasę spowrotem na konto w banku.

Bardziej jednak niepokoi mnie fakt czemu ta płatność nie przeszła...

Możesz bez problemu przelać sobie kasę na konto w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz bez problemu przelać sobie kasę na konto w PL


Mi nie przeszły płatności za zakup biletów intercity. Zwróciłem sobie kasę na konto, bez opłat.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko obsługi ApplaPay przez Revolut. Wtedy kąpielówki, zegarek ... i nic więcej nie potrzebuję. Podobno coś przygotowuję w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, witus napisał:

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko obsługi ApplaPay przez Revolut. Wtedy kąpielówki, zegarek ... i nic więcej nie potrzebuję. Podobno coś przygotowuję w lipcu.

:yes: też tylko na to czekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia brakuje mi tylko obsługi ApplaPay przez Revolut. Wtedy kąpielówki, zegarek ... i nic więcej nie potrzebuję. Podobno coś przygotowuję w lipcu.
Google Pay na razie też nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Ciekawe czemu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jacek00 napisał:
15 godzin temu, witus napisał:
Do pełni szczęścia brakuje mi tylko obsługi ApplaPay przez Revolut. Wtedy kąpielówki, zegarek ... i nic więcej nie potrzebuję. Podobno coś przygotowuję w lipcu.

Google Pay na razie też nie ma i nie wiadomo kiedy będzie. Ciekawe czemu?

pewnie negocjują wysokość prowizji jaką muszę odprowadzić do Apple i Google ... czas działa na ich korzyść stają się mocnym graczem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kluczyki od przyczepy trzeba jeszcze gdzieś trzymać. Dla tego u mnie taki zestaw plażowy.

 

20180630_160045.thumb.jpg.73702b4e47bb9ff3ead995476491d537.jpg

Fotki cośnie widać. Edit. Już jest :-)

 

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.