Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie kluczyki od przyczepy trzeba jeszcze gdzieś trzymać. Dla tego u mnie taki zestaw plażowy.
 
20180630_161659.thumb.jpg.839f0d5c0e6f8e0392031e0b16e2ae76.jpg



Ja już dwie karty władowałem do zegarka. Nawet zapłaciłem nim dzisiaj za badanie techniczne przyczepy. Muszę jeszcze wymyślić jak władować do zegarka klucze ;)

0d46d96becc0dcb04be33c27d3a6a29f.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Ja już dwie karty władowałem do zegarka. Nawet zapłaciłem nim dzisiaj za badanie techniczne przyczepy. Muszę jeszcze wymyślić jak władować do zegarka klucze default_wink.png

0d46d96becc0dcb04be33c27d3a6a29f.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Są przecież zamki otwierane smartfonem czy smartwatchem :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, witus napisał:

 

 


Ja już dwie karty władowałem do zegarka. Nawet zapłaciłem nim dzisiaj za badanie techniczne przyczepy. Muszę jeszcze wymyślić jak władować do zegarka klucze ;)

 

 

 

 

To proste :) Musisz nabyć taki z kukułką :)

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2018 o 18:36, Suzu4x4 napisał:

ostatnio nie wypłacałem  z bankomatu  za granicą  kupiłem przed wyjazdem w kantorze trochę waluty na drobne wydatki a większość płatności wszędzie gdzie tylko było to możliwe dokonałem za pomocą karty REVOLUT, ale z lat poprzednich pamiętam że zawsze w bankomatach euronetu za granicą przed wypłatą było zapytanie czy przeliczyć po "ich stałym kursie" zawsze dawałem odmowę i wówczas wypłata była przeliczana po kursie banku co wychodziło dużo korzystniej (ich kursy zawsze były dużo gorsze)

Wyplaciłem wczoraj na Węgrzech z bankomatu 10000 forint. Wychodzi na to że miałeś rację. Bankomat jakieś KB Bank. Zaproponował albo przeliczenie na GBP albo obciażenie konta w forintach. Wybrałem obciążenie forintami i za 10000 zeszło 133 zł. W Pl w kantorze u siebie kupił bym po 135 zł. Poza tym żadnej prowizji. Bajka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomii napisał:

Bajka!

Nooo... https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/awaria-revolut-problemy-revolut,144,0,2410128.html

" System pobierał pieniądze, ale nie realizował płatności. W skrócie: klient na koncie ma mniej, a hotelarz wciąż czeka na płatność. I to wcale nie chodzi o małe pieniądze. Z innego konta czytelnik musiał wyłożyć kilkaset złotych. Revolut prosił, by korzystać z innych kart.  (...) Jak informuje Revolut, to kwestia problemów technicznych. Firma nie wdaje się w żadne szczegóły. Zapewnia za to, że pieniądze zostaną zwrócone. Informują o tym konsultanci na czatach. Nasz czytelnik, pan Tomasz, zwrócił się z prośbą o wyjaśnienia do obsługi klienta. Usłyszał, że pieniądze odzyska. Termin? Jeszcze nieznany. Bankowy startup prosi swoich klientów o cierpliwość i załącza przeprosiny."

Edytowane przez sailor69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sailor69 napisał:

Nooo... https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/awaria-revolut-problemy-revolut,144,0,2410128.html

" System pobierał pieniądze, ale nie realizował płatności. W skrócie: klient na koncie ma mniej, a hotelarz wciąż czeka na płatność. I to wcale nie chodzi o małe pieniądze. Z innego konta czytelnik musiał wyłożyć kilkaset złotych. Revolut prosił, by korzystać z innych kart.  (...) Jak informuje Revolut, to kwestia problemów technicznych. Firma nie wdaje się w żadne szczegóły. Zapewnia za to, że pieniądze zostaną zwrócone. Informują o tym konsultanci na czatach. Nasz czytelnik, pan Tomasz, zwrócił się z prośbą o wyjaśnienia do obsługi klienta. Usłyszał, że pieniądze odzyska. Termin? Jeszcze nieznany. Bankowy startup prosi swoich klientów o cierpliwość i załącza przeprosiny."

Już o tym @Tomii pisał, bo sam padł "ofiarą" tych problemów. Na szczęście Revolut w przeciągu kilkunastu minut zwraca środki.

PS. Ostatnio niemal identyczną awarię zaliczyła VISA...

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weźcie się w :pupa: ugryźcie z tym revoultem :P Ja wybrałem z normalnej karty bankowej 10k hufów i mi ściągnęło 150zl :/ 

karta już zamówiona, tylko przyjdzie po powrocie z węgier. 

 

P.S. A jest opcja wypłacić z bankomatu na podstawie karty wirtualnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jacekzoo napisał:

A weźcie się w :pupa: ugryźcie z tym revoultem :P Ja wybrałem z normalnej karty bankowej 10k hufów i mi ściągnęło 150zl :/ 

Haha, bo Cię pewnie rąbią powdójnie. Czyli przewalutowanie leci z Forintów na EUR i potem z EUR na PLNy. Oczywiście wszystko po złodziejskich kursach banków z odpowiednim spreadem.

18 minut temu, jacekzoo napisał:

P.S. A jest opcja wypłacić z bankomatu na podstawie karty wirtualnej?

Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomii napisał:

Wyplaciłem wczoraj na Węgrzech z bankomatu 10000 forint. Wychodzi na to że miałeś rację. Bankomat jakieś KB Bank. Zaproponował albo przeliczenie na GBP albo obciażenie konta w forintach. Wybrałem obciążenie forintami i za 10000 zeszło 133 zł. W Pl w kantorze u siebie kupił bym po 135 zł. Poza tym żadnej prowizji. Bajka!

Czyli jednak dobrze pamiętałem :brawo:

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

A weźcie się w :pupa: ugryźcie z tym revoultem :P Ja wybrałem z normalnej karty bankowej 10k hufów i mi ściągnęło 150zl :/ 

karta już zamówiona, tylko przyjdzie po powrocie z węgier. 

 

P.S. A jest opcja wypłacić z bankomatu na podstawie karty wirtualnej?

17 zł różnicy przy transakcji na 10k HUF to prawie 13% drożej od Revoluta  GRUBO Cię skroili

biorąc pod uwagę wydatki na urlopie przykładowo 2000 e  to mamy 250e w kieszeni dzięki revolutowi , oczywiście to skrajny przykład ale całkowicie realny jeśli byś dajmy na to całe wakacje korzystał ze swojej obecnej karty  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1 lipca br. spółka poinformowała o problemach z dokonywaniem płatności przez klientów w postaci opóźnień lub nieprawidłowego ich wykonania.
W związku z zaistniałą sytuacją oraz rosnącą skalą działalności spółki, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zwrócił się do swojego odpowiednika w Wielkiej Brytanii, nadzorującego Revolut Ltd, o zapewnienie i utrzymanie zwiększonego nadzoru nad spółką" - poinformowano. (PAP)

http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1163135,uknf-chce-by-jego-odpowiednik-w-w-brytanii-utrzymal-zwiekszony-nadzor-nad-revolut-ltd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu zamówiłem kartę Revolut. Dzisiaj posiedziałem w aplikacji, powiedzcie proszę jak zamienić złotówki na kuny chorwackie? Na liście do wymiany nie ma takiej waluty... A z takim zamiarem zamawiałem kartę? e575927e3298842c263ced711321e437.jpg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.