Skocz do zawartości

Cywilizacyjny niedorozwój


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę,  zrobione dziś własnoręcznie....
 
20230606_172222.thumb.jpg.ad39088f0debb299fe2f554fc70206e7.jpg
Z każdej strony przejazd dla rowerów,  ale on chce tak i co mu zrobisz....
Tam jest przejazd prowadzący na schody? To nie dziwię się że woli po jezdni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacek00 napisał(a):

Tam jest przejazd prowadzący na schody? To nie dziwię się że woli po jezdni https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji1787.png

Ścieżka rowerowa prowadzi w lewą stronę tuż przed tymi schodami więc odcinek specjalny tam nie występuje tym razem z tego co zauważyłem:P:mlot:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Commander napisał(a):

@jacek00 tak jak napisał kolega powyżej,  ścieżka skreca przed schodami w lewo pod kątem. Gość jechał prosto i nie bawił się w wygibasy....

No to jak jechał prosto a DDR skręca w lewo to jak miał jechać ścieżką? Pokażcie lepiej na mapach gdzie to jest, bo sam jestem ciekawy jak to wygląda. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Commander napisał(a):

@jacek00 tak jak napisał kolega powyżej,  ścieżka skreca przed schodami w lewo pod kątem. Gość jechał prosto i nie bawił się w wygibasy....

Mam wrażenie, że nie tylko u mnie poziom:klnie: osiągnął zenit :) Myślałem, że należę do nielicznych oceniających negatywnie rowerzystów.

A tu proszę :) … jak miło poczytać … :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDR w pl sa budowane do doopy to też fakt

 

40644810_290732555077745_2729506528980631552_n.jpg

że już nie wspomnę o DDR o długości 20 metrów u mnie w gminie..

Budują DDR przy pomocy wiadra z farbą i kartonowego szablonu z rowerkiem.. Po 2 zimach DDRy uległy biodegradacji, ale tytuł gminy przynaznej rowerzystom został 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał(a):

No to jak jechał prosto a DDR skręca w lewo to jak miał jechać ścieżką? Pokażcie lepiej na mapach gdzie to jest, bo sam jestem ciekawy jak to wygląda. 

Skręcić musiał w lewo za światłami 5 metrów żeby pojechać prosto. 

A tak wyglądają schody. Widzę że też lubisz ciasne gatki skoro go tak bronisz...

20230607_122832.jpg

Teraz są tam ścieżki i przejazdy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Commander napisał(a):

Skręcić musiał w lewo za światłami 5 metrów żeby pojechać prosto. 

A tak wyglądają schody. Widzę że też lubisz ciasne gatki skoro go tak bronisz...

Kogo bronie? Zwracam uwagę, że sytuacje są różne, i nie zawsze rowerzysta musi korzystać z DDR, nawet jeśli ten DDR biegnie obok. Nie wiem jak sytuacja wygląda tam, bo jej nie widziałem. 

18 minut temu, Commander napisał(a):

20230607_122832.jpg

Teraz są tam ścieżki i przejazdy....

Daj linka do google maps

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli trzeba chyba się przyzwyczaić do lewicowości a gdy nadejdą czasy sztucznej inteligencji z ogromnym bezrobociem to może i do komunizmu, ale jaja, Marks chyba się w grobie nogą przeżegna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.