Skocz do zawartości

Cywilizacyjny niedorozwój


Helmut

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Maras napisał(a):

Działa też  -z autopsji- na  cabrio ,które poganiają i mrugają światłami :)  

heh, na mnie nikt nie mruga :P a tym bardziej cabrio :]

Ja mrugam, jak mi się ktoś zatrzyma przed przejściem dla pieszych, kiedy to piesi są 10m od wejścia i nie wiedzą jeszcze gdzie idą :)

miałem ostatnio dwa takie sytuacje w mieście. Zatrzymałem te prawie 3 tony żelastwa metr od tyłu toyoty aygo.. za mną mrugał volvo, też dał radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Commander napisał(a):

Wóz faktycznie wygląda na gangsterski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BUMERANG napisał(a):

W tym przypadku trzeba cieszyć się, że wsiadł na rower a nie do samochodu. Widać jak bardzo miał upośledzone myślenie. Bardzo postarał się, żeby w ten samochód przycelować. Jak widzę wpis czołówka na rondzie a widzę taki filmik to mam ochotę na wymioty, liczyłem na coś spektakularnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.dostawczakiem.pl/braklo-e-do-b-a-doka-na-drutach-kierowca-stanie-przed-sadem/?fbclid=IwAR2Tzke68dPSWiwPdpu3KWLrQXEpJT2xIVnthbny5JP2zPtUpajxd-H_jVI

 

ciekawe zdanie na końcu :

Ostatecznie „Krokodyle” zatrzymali dowód rejestracyjny VW LT oraz przyczepy oraz wydali zakaz dalszej  jazdy. Na kierującego zestawem na B+E nałożono także mandat karny, a za jazdę bez wymaganych uprawnień stanie on teraz przed sądem i grozić mu może od 1500 do nawet 30 000 złotych.

Ponadto sąd obligatoryjnie orzeka w takich przypadkach zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres minimum 6 miesięcy. Warto też oddać na koniec, że brak uiszczenia opłaty e-TOLL może oznaczać karę do 1500 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maarec napisał(a):

Ostatecznie „Krokodyle” zatrzymali dowód rejestracyjny VW LT oraz przyczepy oraz wydali zakaz dalszej  jazdy. Na kierującego zestawem na B+E nałożono także mandat karny, a za jazdę bez wymaganych uprawnień stanie on teraz przed sądem i grozić mu może od 1500 do nawet 30 000 złotych.

Ponadto sąd obligatoryjnie orzeka w takich przypadkach zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres minimum 6 miesięcy. Warto też oddać na koniec, że brak uiszczenia opłaty e-TOLL może oznaczać karę do 1500 złotych.

złapali jednego, pewnie go kotrolowali z godzinę lub dwie, w tym czasie kilkaset innych trucheł przejechało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Commander napisał(a):

 

 

Co jest nie tak z tymi ludźmi w BMW...będziesz miał wielkiego????

Wstyd się przyznać bo jestem poznaniakiem od wielu pokoleń … ale w Poznaniu tak jeżdżą a rondo Śródka jest wybitnym miejscem do „popisów”   … dodatkowo cała Polska powinna zapamiętać „ w Poznaniu najszybszym pasem jest pas prawy” lewy zazwyczaj jest okupowany przez podobnych do tego z BMW :) … oczywiście przepraszam tych normalnych poznaniaków … niestety mniejszość cierpi za większość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 14:36, rtwppk napisał(a):

Wstyd się przyznać bo jestem poznaniakiem od wielu pokoleń … ale w Poznaniu tak jeżdżą a rondo Śródka jest wybitnym miejscem do „popisów”   … dodatkowo cała Polska powinna zapamiętać „ w Poznaniu najszybszym pasem jest pas prawy” lewy zazwyczaj jest okupowany przez podobnych do tego z BMW :) … oczywiście przepraszam tych normalnych poznaniaków … niestety mniejszość cierpi za większość :) 

Jako mieszkający w Poznaniu, podpisuję się pod twoją wypowiedzią.  Jak spieszę się do pracy i jadę "na granicy prawa albo  i poza" to zawsze prawym pasem bo w Poznaniu jest najszybszy :) 

A co do klienta z filmu to łapy opadają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.