Skocz do zawartości

oplacalnosc przyczepy w stosunku do domkow, pokoi itp


gogi123

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko oprócz pierwszego, jako niewolnik kapitalisty muszę planować urlop i jechać w wyznaczonym terminie, reszta  :ok:

 

No zapomniałem dodać, że możemy sobie na to właśnie pozwolić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oprócz pierwszego, jako niewolnik kapitalisty muszę planować urlop i jechać w wyznaczonym terminie, reszta  :ok:

A ja jako niestety marnie opłacany technik na pasku ministra Piotra Glińskiego musze choć trochę liczyć się z ograniczaniami mojej wypłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenia wypłaty to i ja mam. Żaden burżuj ze mnie, tylko mam samodzielne stanowisko i tyle dobrego :)

Zapomniałem jeszcze dodać, że zeszły rok, to nasz pierwszy sezon i pojawia się pytanie czasami:

- Gdzie byliście na urlopie?

- Tu, tu i tu, aaa jeszcze tu

- Jak to?? To ile razy byliście?

- 17 

:look:  :look:  :look:  :look:  :look: ???

 

:yay:  :yay:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgaMar - mam dokładnie to samo :D Ni diabla nie mozna sie z nami umowic na konkretny termin i miejsce...

 

No i to stało się pewnego rodzaju problemem... ze znajomymi, którzy nie zażywają karawaningu. Nie mamy w sezonie dla nich czasu na piwo czy cokolwiek innego. A i jesienią nie zawsze się uda spotkać :D

Przyjaciele zrozumieją, Ci co nie zrozumieją...cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie ostatnio byłeś?

ponawiam pytanie Danielpoz  - to gdzie?

 

Jeździłem pare lat z ogonem ale nie dorobiłem się wiedzy gdzie prawie darmo można spędzić urlop...

 

Rozumiem że w wiekszości przypadków są to tereny mało oblegane gdzieś w zaciszu PL i nie mamy na myśli tutaj popularnych kierunków turystycznych na płd EU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w Polsce byłem w tamtym roku w świnoujściu, kwatera taka sobie z kilometr od plaży. Za 2tyg zapłaciłem ponad 2,5tys. Plus dojazd, żarcie itp całość ok5,5-6k. Pare lat temu objazdówka po Europie, w sumie prawie 10kkm i prawie 4tyg ok 8k. W tym roku ponad 3tyg Włochy całość ok 5,5k tylko już w cztery osoby. Kempingi nie jakieś zapyziolki, zaraz podeślę linki jakie

Jeden ten

http://www.campingspiaggiamare.com/pol/home.php

 

Bardzo fajny, byłem tam już dwa razy i na pewno wrócę.

Drugi:

http://www.pradelletorri.it/pl/

 

Jak dla mnie za duży, nie lubię takich dużych.

 

Za każdym razem albo czerwiec albo wrzesień, podobne cenowo

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kwaterę na dwie noce Wlicz ryzyko że nie przyjedziesz i ewentualna zaliczka. .....

Bez problemu podczas zeszłorocznego tripu na południe miałem noclegi na 1-3 dni....

 

radiesteta podał ceny noclegów na Plitwicach - Sorry ale te ceny są jakieś oderwane od rzeczywistości

 

Mieszkaliśmy 10 km od Plitwic w nowo wybudowanym pensjonacie - 3 osoby, klima i media za 45 euro...

Z dala od głównej drogi, cisza i spokój... Żadnej zaliczki - pisałem 2 dni przed przyjazdem...

Nocleg nieco droższy bo na jedna noc - im dłużej tym taniej...

"Za kilogram owoców takich jak banany czy arbuzy zapłacimy około 7-8 kun. Napoje typu coca – cola czy pepsi w 2 litrowym opakowaniu to koszt 10-11kun. Masło 12 kun, jajka 19 kun za 10 sztuk, a pszenny chleb kupimy za 10 kun. Kilogram żółtego sera kosztuje 45 kun, a za 150g szynki zapłacimy 15 kun. Puszka piwa to koszt 9 kun, wina stołowe zaczynają się od 18 kun, a lody w dwulitrowych pojemnikach kosztują 15 kun"

Nie no to jakis żart - Praktyk czy teoretyk jestes???

Byłeś w Cro....

 

Kompromitujesz się :] :] :] :] :]

 

Kopiujesz ze strony http://croatiaholidays.pl/ceny-zywnosci-w-chorwacji/cytat i tam paragony z 2014 roku...

 

Owszem tak było 2 lata temu... kup teraz za te kwoty :-DDDD

post-728-0-78638200-1489009530_thumb.jpg

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w Polsce byłem w tamtym roku w świnoujściu, kwatera taka sobie z kilometr od plaży. Za 2tyg zapłaciłem ponad 2,5tys. Plus dojazd, żarcie itp całość ok5,5-6k. Pare lat temu objazdówka po Europie, w sumie prawie 10kkm i prawie 4tyg ok 8k. W tym roku ponad 3tyg Włochy całość ok 5,5k tylko już w cztery osoby. Kempingi nie jakieś zapyziolki, zaraz podeślę linki jakie

Jeden ten

http://www.campingspiaggiamare.com/pol/home.php

 

Bardzo fajny, byłem tam już dwa razy i na pewno wrócę.

Drugi:

http://www.pradelletorri.it/pl/

 

Jak dla mnie za duży, nie lubię takich dużych.

 

Za każdym razem albo czerwiec albo wrzesień, podobne cenowo

jak zaczniemy porównywać ceny z poza sezonu z cenami wysokiego sezonu... to rozbieżność będzie duża...

 

Ja podaję ceny z przedziału lipiec-sierpień 2016 ... Ty wspominasz jak to kiedyś było...

 

Owszem po upadku Jugosławii nocleg kosztował tam 5 marek niemieckich :miga:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.