Skocz do zawartości

oplacalnosc przyczepy w stosunku do domkow, pokoi itp


gogi123

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczepa to wypad kiedy chcę gdzie chcę ,hasło jedziemy ,zapinamy i w drogę ,koszty ,przyjemności kosztują ,raz mniej raz więcej i jak bym rozważał czy się opłaca to w domu bym siedział .Hotel nie dla nas ,jesteśmy urodzonymi  wieśniakami i spokój mamy we krwi ,Ktoś tu napisał jedne deszczowe wakacje w hotel i kupił przyczepę ,teraz deszczowych wakacji niema ,zawsze można podążyć za pogodą albo wrócić do domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znam takich co niby mówią że żona się nie opłaca wtedy trzeba ją "szaringować" :lol::lol::lol:

Jako że to pora stosowna, a i dzieci śpią, idę zrobić przegląd zerowy "przedszaringowy", każdy powód dobry :)

 

A serio, gdyby koszty posiadania żony były takie jak przyczepy to byłoby dopiero zaje..... To tylko potwierdza tezę, że każde hobby i każda inna forma afektu to nie ma zlituj, płacz i płać, do tego za wątpliwości typu "A czy to się opłaca" można też dostać z plaskacza po gębie za bezczelność.

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa mi się nie opłacała więc kupiłem taką idealną ....z klasycznym prysznicem (długie poszukiwania)

 

Dzięki niej zajeżdżałem dalej niż na kwaterę nad polskie morze - to też się opłacało bo zwiększyły się odległości i apetyt na więcej.

 

A ,że jest w miarę duża to wygenerowała potrzebę zmiany holownika na większy !

 

To ostatnie najbardziej się nie opłacało  ...no i właśnie dlatego jestem Za !!!! ......karawaningiem :]

 

A "szparmanów" odsyłam do banków celem założenia lokat dożywotnich - bo o to ostatnio strzela fochy prezes i jego czopek :klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak krótko napisze,zrobiłem wakacje w tatrach po polskiej i słowackiej stronie,przez 2 tygodnie,kraków Oświęcim zakopane, tatralandia,Wadowice,Wieliczka,te rejony,za noclegi zapłaciłem 50pln,paliwa wyżłopał mi o 5l więcej,równe 20l/100km lpg 3300km,165lx 1,8pln=297 pln+50pln=347 pln za 2 tygodnie 5osób+ pies gdzie znajdę w tamtych rejonach nocleg za 4.96 pln od osoby,nie licząc psa,a i spie u siebie i wiem kto spi w mojej pościeli więc jakby nie liczył można tanio,ale można i drożej niż w hotelu,zależy jak kto lubi i może

Na pewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno?

 

Mnie wyszło 1188 za samo paliwo plus 50= 1238

 

Kolega chyba w koszta wlicza tylko to co spalił więcej niż jakby jechał solo. Porównując koszty noclegu w przyczepie i na kwaterze to bardzo  słuszne podejście, bo przecież na kwaterę też trzeba dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.