Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po obejrzeniu drugiego linku jest tylko jeden wybór z tych dwóch cepek dla mnie właściwym, ale jak pisze TOM3653 obie mają tylko jedno łóżko, oczywiście wiemy, że nic od razu i może faktycznie na start kupić dobrą z 1 łóżkiem niż do remontu z 2 (chociaż zaznaczam, że pośpiech to wskazany jest tylko przy łapaniu pcheł, a co 2 łóżka to dwa :yes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu drugiego linku jest tylko jeden wybór z tych dwóch cepek dla mnie właściwym, ale jak pisze TOM3653 obie mają tylko jedno łóżko, oczywiście wiemy, że nic od razu i może faktycznie na start kupić dobrą z 1 łóżkiem niż do remontu z 2 (chociaż zaznaczam, że pośpiech to wskazany jest tylko przy łapaniu pcheł, a co 2 łóżka to dwa :yes: )

Tam nie ma dwóch łóżek ?, ta wąska kanapa to nie do spania jest ?

Co do Knausa - to na pewno nikt go do sprzedaży nie picował, co widać po zdjęciach tak zewnętrznych (śnieg i zachlapana/albo tak wyblaknięta/wyżarta słońcem przednia plastikowa ściana) jak i wewnętrznych (łazienki - gdzie stforki z reklamy Domestosa się zagnieździły :skromny: ) ale nic z wymienionych przeze mnie rzeczy nie dyskwalifikuje jej. Więcej grzechów nie widzę, chociaż dobrze, że zdjęć lodówki otwartej nie ma - bo po zdjęciach łazienki wyobrażam sobie co tak się dzieje :skromny: . A te kwadraty (mało estetyczne) z tyłu to pewnie tylko odblaski i raczej niczego nie ukrywają.

Co do drugiego linku - nie działa mi

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma dwóch łóżek ?, ta wąska kanapa to nie do spania jest ?

 

 

palcem wystukane

Nie tak jest układ zwany "podkową" literową skrótem pisząc "U" - ogólnie jest dużo miejsc siedzących przy stole i to główne zalety tego układu, po złożeniu stołu mamy tyż dużą (kwestia uznania/każdy innej potrzebuje) powierzchnie do spania która dla Waszego składu 2+1+pies powinna wystarczyć.

Jeśli chodzi o cepkę z 2 łóżkami mowa jest o takiej podkowie z przodu i drugim mniejszym stoliku/spaniu w innej części przyczepki tutaj zdjęcie poglądowe (cepki jednego z naszych kolegów) układu który mi osobiście się BARDZO podoba, a cepka posiada "wszystko" (czyt. 2 stoły/spania i WC zamknięte na małej powierzchni)

 

post-13304-0-41412700-1485523771_thumb.jpg

 

Dlaczego radzimy 2 stoły/spania - a no dlatego że jesteśmy leniwi :] i nie chcę się nam chociażby ścielić łóżka by mieć gdzie zjeść posiłek w czasie niepogody :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak jest układ zwany "podkową" literową skrótem pisząc "U" - ogólnie jest dużo miejsc siedzących przy stole i to główne zalety tego układu, po złożeniu stołu mamy tyż dużą (kwestia uznania/każdy innej potrzebuje) powierzchnie do spania która dla Waszego składu 2+1+pies powinna wystarczyć.

Jeśli chodzi o cepkę z 2 łóżkami mowa jest o takiej podkowie z przodu i drugim mniejszym stoliku/spaniu w innej części przyczepki tutaj zdjęcie poglądowe (cepki jednego z naszych kolegów) układu który mi osobiście się BARDZO podoba, a cepka posiada "wszystko" (czyt. 2 stoły/spania i WC zamknięte na małej powierzchni)

 

{style_image_url}/attachicon.gif fajne wnętrze przyczepki.jpg

 

Dlaczego radzimy 2 stoły/spania - a no dlatego że jesteśmy leniwi :] i nie chcę się nam chociażby ścielić łóżka by mieć gdzie zjeść posiłek w czasie niepogody :oslabiony:

Dwa spania oddzielne na pewno lepsze ,ktoś może spać a drugi grać w szachy ,ja byłem przekonany ze tam po lewo tez jest spanie

 

palcem wystukane

 

 

Z tego co mi powiedział sprzedający spania są dwa ,nie ma wc ,przedsionka ,w niedziele jadę obejzec/obwąchać

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dlaczego radzimy 2 stoły/spania - a no dlatego że jesteśmy leniwi :] i nie chcę się nam chociażby ścielić łóżka by mieć gdzie zjeść posiłek w czasie niepogody :oslabiony:

Bo łatwiej wywalić pościel na jedno łóżko i z drugiego zrobić stół

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

Z tego co mi powiedział sprzedający spania są dwa ,nie ma wc ,przedsionka ,w niedziele jadę obejzec/obwąchać

 

palcem wystukane

Buhaha - pisaliśmy o innych przyczepach, Ty o Knausie (który faktycznie ma dwa stoły/spania) którego ja odpuściłem po oglądnięciu drugiego linku z Hobby, na którym to właśnie się skupiłem :skromny: , bo godniejszym zainteresowania się wydał :hmm:

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszą przyczepę polecam tą!!

Przeczytajcie dokładnie opis!!

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-altea-z-2008-roku-CID5-IDjLBxn.html#be8cdc5bc9


Na pierwszą przyczepę polecam tą!!

Przeczytajcie dokładnie opis!!

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-altea-z-2008-roku-CID5-IDjLBxn.html#be8cdc5bc9

Chociaż może to powinno być w kategorii " na wesoło" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszą przyczepę polecam tą!!

Przeczytajcie dokładnie opis!!

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-altea-z-2008-roku-CID5-IDjLBxn.html#be8cdc5bc9

Chociaż może to powinno być w kategorii " na wesoło" :P

jeden z bardziej poszukiwanych układów. Teoretycznie przyczepa nie po przejściach i może dać wiele radości. Opis faktycznie robił bajkopisarz.

 

zawsze trzeba zachować ostrożność, w Krakowie jest kilka wypożyczalni... trzeba sprawdzić papiery i przyczepę. Wygląda obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z bardziej poszukiwanych układów. Teoretycznie przyczepa nie po przejściach i może dać wiele radości. Opis faktycznie robił bajkopisarz.

 

zawsze trzeba zachować ostrożność, w Krakowie jest kilka wypożyczalni... trzeba sprawdzić papiery i przyczepę. Wygląda obiecująco.

Chodziło mi o opis - jeszcze nigdy czegoś takiego w życiu nie czytałem.. szczerość do bólu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.