Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

[...] ona chyba nie ma łazienki

 

W niej jest inny układ wnętrza, niż ten, o którym myślałem - nie ma pomieszczenia z umywalką, a WC można postawić chyba pod stołem :oslabiony:  No cóż, "coś za coś", choć dalej uważam, że nawet w tym układzie to max 3 osoby, chyba że na tym mniejszym "łóżku" dwójka malutkich dzieci, ale i tego nie widzę optymistycznie.

PS

Skoro wiedziałeś, gdzie ukryte są zdjęcia, to może dopytałeś, o inne szczegóły, np. czy poszycie było w jakiś sposób naprawiane?

Z tych "oszczędnych", nieostrych fotek nie mogę się zorientować, czy przód, czy tył, ale chyba to tył i trochę prawej ściany od narożnika - mam pewne wątpliwości, jednak może to tylko kwestia jakości zdjęć, które do bardziej wnikliwej oceny przyczepy, zupełnie się nie nadają :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niej jest inny układ wnętrza, niż ten, o którym myślałem - nie ma pomieszczenia z umywalką, a WC można postawić chyba pod stołem :oslabiony: No cóż, "coś za coś", choć dalej uważam, że nawet w tym układzie to max 3 osoby, chyba że na tym mniejszym "łóżku" dwójka malutkich dzieci, ale i tego nie widzę optymistycznie.

PS

Skoro wiedziałeś, gdzie ukryte są zdjęcia, to może dopytałeś, o inne szczegóły, np. czy poszycie było w jakiś sposób naprawiane?

Z tych "oszczędnych", nieostrych fotek nie mogę się zorientować, czy przód, czy tył, ale chyba to tył i trochę prawej ściany od narożnika - mam pewne wątpliwości, jednak może to tylko kwestia jakości zdjęć, które do bardziej wnikliwej oceny przyczepy, zupełnie się nie nadają :hmm:

Jak nie ma łazienki to odpuszczam

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej przyczepce ? https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-campigowa-hobby-545-de-luxe-super-stan-duzy-przedsionek-CID5-IDgTaxj.html, układ fajny ,wszystko co potrzeba jest ,cenę może udało by się trochę zbić

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie napisał ,ze 8 osób, kibel powinien być ,przynajmniej w innych przyczepa tego modelu są

 

palcem wystukane

 

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmc chyba 1200kgpalcem wystukane

 

Kibelka nie ma bo nie ma drzwiczek serwisowych
Znalazłem identyczny model rok starszy z kiblem stacjonarnym i tez nie ma dzwiczek bo rozumie ,ze powinny być z zewnątrz , http://eng.auto24.ee/kasutatud/auto_pildid.php?id=226343&view=10&cache_missing=1 palcem wystukane Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachnąca to jak bezwypadkowa wśród aut, niedawno sprowadzona, trzeba uważać, kuchenka gazowa dwu palnikowa

może czasami przeszkadzać ale to pierdoła jak dla mnie cena za wysoka.

Cena wysoka

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 1988 wyposażanie słabe, brak kibelka, ja bym nie dał nawet 10 tyś, ale to moje zdanie.

Chyba że jest w super tanie, bez żadnych przecieków i zniszczeń

Ja oglądałem tą i gdyby nie sufit była by moja, porównaj cenę i rocznik.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-super-stan-z-nowym-przedsionkiem-CID5-IDiiA2L.html#df8f6d265c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.