Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki w okolicach 8000zł


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

W tych latach i nawet w młodszych zdarzały się wersje bez toalet (tzw. dla Romów).

Raz się spotkałem ze zrobioną (dorobioną) kasetą wyciąganą do środka (moim zdaniem bzdura)... ale może ktoś się bał ciąć poszycie...

Nie mówiąc już o... :D

https://0.allegroimg.com/original/015eea/c6c15add431ca834b6b79dde7210

Też ją znalazłem :D szybkie usuwanie od spodu :D wystarczy pojemnik wysunąć hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łapie do końca jak to jest z tymi wc ,tu https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-460-ID6ysanZ.html jest tzw. kasetowe a miejsca gdzie się opróznia wc z zewnątrz nie widać ...

przecież na fotkach nie widać całej jednej ściany na której będą drzwiczki serwisowe WC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z tej aukcji nie działa ostatnia fotka, może tam widać boczną ścianę lewą.

 

teraz przypatrzyłem się dokładniej i widzę, że przedniej ściany i parapetu nie ma. Wygląda na całkowicie rozmoknięte. Odradzam zakup.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oglądałem  www.olx.pl/oferta/knaus-sudwind-zarejestrowana-i-oplacona-super-stan-CID5-IDjz4gp.html ,nie ma wc ,z zewnątrz trochę nadgryziona przez czas w środku bez żadnych domowych patentów , oryginał , na kranie przy zlewie oznaczenie ciepła -zimna ,( ma podgrzewanie ? ) ,był też   www.olx.pl/oferta/hobby-classic-z-przedsionkiem-zarejestrowana-i-oplacona-CID5-IDjz4KJ.html#6ff80d8c55 , mi nie pasuje środek, (jedno łóżko), na plus jasne meble, facet ma też  www.olx.pl/oferta/adria-unica-430-z-przedsionkiem-zarejestrowna-i-oplacona-CID5-IDjyaU1.html , fajne łóżko piętrowe na tyle ,pęknieta przednia szyba ,boczna wykruszona na rancie ,ma też www.olx.pl/oferta/hylander-vision-440-zarejestrowana-i-oplacona-CID5-IDjybTb.html ale jej nie oglądałem , blisko mnie znalazłem www.olx.pl/oferta/przyczepa-campingowa-adria-CID5-IDhhNB3.html , w wolnej chwili pojade obejrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda ponad 20letnia jak jest w dobrym stanie i sucha może mieć kosmiczną cenę - bo jest ich coraz mniej a młodsze, nie zawsze = lepsze...z wielu powodów.

 

Z tym się zgadzam, :ok: zwłaszcza gdy przyczepa jest w stanie nie tylko dobrym, a wręcz wyśmienitym, nie wspominając już nawet o dołożonym wyposażeniu, które nierzadko może być bardzo cenne. Fakt jednak jest taki, że są to "białe kruki".

 

To wszystko jednak pod jednym warunkiem: ten bardzo dobry, czy wyśmienity stan przyczepy musi być stanem pierwotnym.

Jeśli w przyczepie położono na nowo ściany, podłogę, sufit, wykonano nowe meble itp. poważniejsze zmiany, bądź którąkolwiek z nich wykonano choćby pojedynczo, to wtedy taki remont jest "wartością" jedynie dla właściciela, ale już nie dla kupującego, chyba że kupujący dostanie na te wszystkie prace 5 letnią gwarancję ;)  

Wyjątkiem tu będą dobrze zrobione Niewiadówki.

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.